Sport 

Počet produktů: 20
Zobrazeno 1 – 20 z 20 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 20 položek

Sportem ku zdraví!

Ve zdravém těla zdravý duch! Je úžasné, jak široké je pojetí sportu. Jako o sportovci mluvíme o člověku, který šplhá po nejvyšších vrcholech světa, stejně jako o šachistovi, který musí mít kvalitní šachové myšlení. V posledních letech hraje významnou roli v oblasti sportu e-sport. Zajímavé je, že v letošním turnaji Intel Extre...

Sportem ku zdraví!

Ve zdravém těla zdravý duch! Je úžasné, jak široké je pojetí sportu. Jako o sportovci mluvíme o člověku, který šplhá po nejvyšších vrcholech světa, stejně jako o šachistovi, který musí mít kvalitní šachové myšlení. V posledních letech hraje významnou roli v oblasti sportu e-sport. Zajímavé je, že v letošním turnaji Intel Extreme Masters činil výherní fond až 7 milionů PLN, takže není pochyb o tom, že počítačové hry silně vstoupily do světa zdravé konkurence mezi lidmi. Může být obtížné najít pozitivní dopad počítačových her na fyzické zdraví, ale emoce v těchto hrách určitě nejsou menší než během mistrovství světa v atletice nebo fotbalu. Nezáleží na tom, jestli bruslíte, lyžujete nebo plavete v bazénu, je důležité, abyste neplýtvali časem při neproduktivním sezení u televize a nabíráním tuků. Každý nadšený sportovec najde něco pro sebe. Nabízíme lyžařská, paintballová, cyklistická trička a mnoho dalších. Pokud pro vás nemáme dokonalý vzor, pošlete nám ho a my jej zpracujeme a připravíme vizualizaci. Napište nám e-mail a my vám za krátkou dobu odpovíme!

Běhat může každý, někdo o něco rychleji, někdo pomaleji.

Poslední dobou pozorujeme úžasný nárůst zájmu o trávení volného času běháním. Běhají všichni, starší i mladší, prakticky všude, po chodnících, v lese a v horách. Takovou tendenci můžeme sledovat nejen v oblasti, kde žijeme, ale i během různých závodů, které se stále častěji a stále častěji vysílají. To, co někteří z nich udělali s tímto sportem, je způsob života, účastní se většiny akcí v zemi a někdy získávají docela dobré peníze či ceny. Vyhodnocení tohoto jevu je samozřejmě maximálně pozitivní, protože každý ví, že pohyb má příznivý vliv na naše zdraví a pohodu. Jako specialisté na trička rádi dodáváme různé události na trička, čepice nebo jiné produkty, ale můžeme nabídnout "domácím" běžcům, kteří tráví každou volnou chvíli za domem právě běháním. Běhání samo o sobě dává velkou spokojenost, snižuje úroveň stresu, čistí organismus, ale stojí za to dostat se dobře připravit a sehnat správné oblečení. Nabízíme např. čepice s kšiltem, na které můžeme vyšít libovolný motiv. Máme také nejen bavlněná trička, ale také sportovní v několika variantách, jak pro ženy, tak i muže. Tričkový.cz to nejsou jen zábavná trička, ale také sportovní oděv s potiskem pro ženy, muže a děti. Pošlete dotaz již nyní na obchod@trickovy.cz a my Vám připravíme individuální nacenění a vizualizaci zdarma!

Zobrazit