Legendy 

Co, nebo kdo je pro vás legenda? V původním slova smyslu se jednalo o vyprávění ze života světců nebo o zázracích spojenými s ostatky nebo svatými předměty. Tento směr se ale časem poněkud změnil, v přeneseném slova smyslu můžeme dnes jako o legendách hovořit jako o význačných lidech, kteří něco dokázali, stali se slavnými nebo jsou nám inspirací. Legendy vznikaly už od doby antiky a velmi rozšířené byly v době středověku, kdy právě přišlo ke slovu křesťanství a řečeno dnešním jazykem, potřebova
Počet produktů: 62
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 62 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 62 položek

Legendární lidé

Každý z nás má ve svém blízkém nebo i vzdáleném okolí někoho, kdo je pro něj legendou. Ke komu vzhlíží, dá na jeho názory a je mu třeba blízký svým smýšlením. Legendou se pro nás v tomto významu mohou stát cizí lidé, ať už z historie nebo současnosti, ale i lidé blízcí – například náš táta, děda, nebo nějaký náš pokrevní předek, který něco významného dokázal. Takovým lidem, kteří jsou pro nás „legendou“, chceme často dát najevo naši úctu, a to nejenom chováním a slovním oceněním. Co takhle vymyslet dárek pro tu vaši legendu?

Nápady na legendární dárky

Legendy, které máte kolem sebe, a které nepochází z historie, si jistě zaslouží vaši úctu a pozornost. Tu můžete vyjádřit třeba nápaditým dárkem, který bude jedinečný, osobitý a vyjádří úctu právě té vaší „legendě“.

Na výběr máte u nás ze spousty motivů! Vytváříme potisky podle našich předloh, rádi ale natiskneme tričko, tašku, ponožky, hrnky nebo cokoli jiného přesně podle vašeho přání a podle vašeho designu!
Naprostou klasikou jsou vtipná a originální trička s potiskem, která potěší nejednoho muže i ženu. Vyrábíme trička v pánském i dámském designu, v nesčetném množství barev a spoustou nápisů, stačí si jen vybrat ten váš! Trička jsou vyráběna z kvalitní bavlny a moderní technologií potisku, rádi vám vytvoříme také tričko či jakýkoli jiný dárek přesně podle vašeho návrhu! Neváhejte nás proto kontaktovat, jsme tu pro vás!

Zobrazit