Dárek pro mou dceru 

Dcery jsou milovány úplně všemi. Maminky je rády oblékají do krásných šatiček, tatínkové jim všechno odpustí a prarodiče rozmazlují. I my přispěcháme se svou troškou do mlýna – rozmazlíme vás těmi nejkrásnějšími tričky s potiskem, která si jen umíte představit!
Počet produktů: 26
Zobrazeno 1 – 26 z 26 položek
Zobrazeno 1 – 26 z 26 položek

Pro miminka, holčičky i velké slečny

Pro všechny věkové kategorie, pro všechny dcery, tahle trička se jednoduše hodí úplně pro každou. Stačí si jen vybrat ideální potisk z naší široké nabídky! Je libo vánoční tričko pro dceru, pro mámu s dcerou nebo rovnou pro celou rodinu? A proč ne! Co třeba set pro děti i rodiče s vtipným motivem nabitých i vybitých baterií?

Trička s potiskem jsou skvělá nejen pro vaši dceru, ale i jako dárek pro ty ostatní – neteř, vnučku nebo dceru kamarádky. V této kategorii nabízíme širokou paletu velikostí. Pokud se bavíme o miminkovských body, vyberete si pro svého broučka velikosti od 3 do 12 měsíců. Body jsou vyrobena z velice příjemného materiálu, který je miminkům vyroben přímo na míru. Je šetrný k pokožce a také se velmi dobře udržuje. Body se bezproblémově obléká díky dvěma knoflíčkům na rameni.

Trička pak standardně nabízíme pro holčičky od velikosti 104 po velikost 152. I u triček si rozhodně budete pochvalovat materiál, stejně jako u dětských bodíček. Je neuvěřitelně pohodlný, takže tričko se stane oblíbeným kouskem v šatníku vaší princezny. Udělejte jí radost ještě dnes a objednejte tričko z naší nabídky, třeba jako dárek! Ať už k narozeninám, k Vánocům nebo k svátku, s tímhle tričkem vaší dceři rozhodně uděláte radost. Všechny originální dárky vyřešíte jednoduše v našem e-shopu online, bez dlouhých a nudných front v nákupních centrech!

Zobrazit