Kempování 

Kempování jsme my Češi naprosto propadli. Už za dřívějších dob jsme milovali dovolenou pod stanem nebo v chatičkách, nejlépe u vody a s naší rodinou či přáteli. Mnohým to vydrželi dodnes, tak vyrazte kempovat v moderním tričku s potiskem!
Počet produktů: 30
Zobrazeno 1 – 30 z 30 položek
Zobrazeno 1 – 30 z 30 položek

Ideální tričko pro všechny kempaře

Možná i vy vlastníte svůj karavan, se kterým brázdíte naši republiku, a třeba i zahraničí. V dnešní době je kempování s karavanem nesmírně populární, a také není divu! Jednoduše si sbalíte svůj malý domeček, kde máte veškeré pohodlí, a vyrazíte tam, kam vás srdce táhne. Každý večer tak můžete strávit na úplně jiném místě, aniž byste museli složitě řešit přepravu i ubytování. Tomu se říká dokonalý komfort!

Aby vaše cesta byla ale ještě mnohem pohodlnější, rozhodně nesmíte zapomenout na oblečení, které vás nezklame. To musí být vyrobeno z vysoce kvalitního a komfortního materiálu. Takovým materiálem, který dobře dovádí pot a je již naprostou klasikou pro všechny, je bavlna. Pohodlná, prodyšná, šetrná ke každé pokožce. Naše trička s potiskem jsou vyrobena právě z takové bavlny, takže se nemusíte bát ani celodenního nošení. Pro pánskou verzi jsme zvolili klasický rovný střih, ta dámská zase disponuje perfektně padnoucím tvarovaným střihem, který zalichotí každé postavě.

Vybírat můžete z několika motivů i podkladových barev. Rozhodně si vyberte to pravé pro vás! Trička s potiskem jsou vytvořena pomocí moderní technologie, o potisk se tedy rozhodně bát nemusíte. Je vysoce oděru odolný, v klidu jej tedy oblékněte i na kempování, výlety do přírody nebo třeba večerní opékání buřtů na ohni. Uvidíte, že už nebudete chtít obléknout jiné! Nakupujte už dnes a udělejte radost sobě nebo svým blízkým! Trička s potiskem jsou skvělá i jako originální dárek, tak neváhejte a proklikejte si naši nabídku už dnes!

Zobrazit