Dárky pro milovníky koní

Dárky pro milovníky koní 

Také jste se zamilovali do tohoto úžasného a ušlechtilého zvířete? Nádherný a majestátní vzhled, rychlost, pocit svobody a volnosti, tohle všechno v nás evokují koně. Jsou našimi průvodci už mnoho staletí a pořád nám mají ještě co nabídnout.
Počet produktů: 60
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 60 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 60 položek

Koně jako naši souputníci

Podle doložených archeologických nálezů se koně vyvinuli na území dnešní Severní Ameriky. Odtud se rozšířili do Asie a následně do všech oblastí světa. Díky různému podnebí a různých místech se koně také odlišně vyvíjeli. Tam, kde vládlo horké podnebí, vyvíjeli se koně spíše lehčí stavby těla, s vyšším tělem a užšími kopyty (jako je třeba arabský plnokrevník). V chladnějších oblastech to naopak byli koně těžší a nižní, také s mnohem robustnějším tělem.

Koně se tradičně využívali jako tažná a jezdecká zvířata a byly naprosto nepostradatelní třeba pro vojáky. V dnešní době už se koně využívají především pro zábavu, v menší míře i pro práci – třeba pro těžbu dřeva nebo tahání drožek. Co se stalo velkým fenoménem doby, je hipoterapie nebo psychoterapie pomocí koní. I když nejste třeba fanouškem koní, možná, že zrovna tohle by ve vás dokázalo bloky odbourat.

My se ale zaměříme dnes na fanoušky koní, tedy na ty, kteří koně milují. Pro milovníky koní je poměrně jednoduché vybrat nějaký dárek, protože existuje nespočet věcí s motivem koní, které můžete pořídit (pokud tedy zrovna nechcete darovat rovnou koně samotného). I my se zaměřujeme na koňskou tematiku – vybrat si u nás můžete třeba stylová trička s potiskem v designu, který potěší všechny koňáky! Úžasně pohodlné provedení, dokonale padnoucí střih a potisk pro milovníky koní vás nenechají na pochybách, že se jedná naprosto o ojedinělý dárek! Vybírat můžete z našich motivů, které najdete v e-shopu, navíc si ale můžete nechat potisknout třeba tričko svým vlastním motivem. Pokud má třeba vaše kamarádka koně, bez kterého nemůže žít, není nic jednoduššího. Sežeňte jeho fotografii a my vám následně vytvoříme tričko na míru! Potisk realizujeme už od jednoho kusu, takže si buďte jisti, že tenhle dárek je opravdu to pravé ořechové :)

Zobrazit