Seriálová trička 

Fanoušci seriálů, všichni sem! :) Přiznejte, popravdě, kdo z vás se nikdy na žádný seriál nedíval? Asi vás bude jen malá hrstka, pokud vůbec někdo. Seriály jsou chytlavé, a pokud nás jednou polapí, už nás většinou nepustí. Díky otevřenému pokračování nás lákají k obrazovce zas a znovu a nechají nás prožívat nejrůznější zážitky, prostředí a události. Existuje spoustu typů seriálů, a tak si opravdu může vybrat každý podle svého vkusu. Máte radši historické, romantické, sci-fi seriály nebo ty komed
Počet produktů: 129
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 129 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 129 položek

Seriálové legendy

Některé seriály se staly doslova legendou. Pokud zabředneme do českých vod, určitě to bude některé seriály z dob minulých s našimi hereckými hvězdami, jako třeba Cirkus Humberto nebo Nemocnice na kraji města. Pak jsou to ale především seriály světové, které jsou rozšířené doslova po celém světě a stávají se i tematikou reklamy. O seriálech se jejich fanoušci dokáží bavit donekonečna, znají všechny hlášky, hlavní postavy a doslova seriálem žijí. No uznejte, kdo by neznal Doktora House, Simpsonovi, nebo legendární Přátele?

Tipy na dárky pro seriálové fanoušky

Předpokládejme, že to nebude kompletní série seriálu na DVD, protože tu jistě už váš oslavenec vlastní. Dobrým tipem by mohla být třeba kniha nebo speciální edice, která se k seriálu vztahuje, pro čtenáře i životopis jejich oblíbeného herce ze seriálu. Je ale poněkud těžší se zrovna tady trefit do správného vkusu.

Zarytí fanoušci seriálů jistě ocení jakýkoli dárek, který se bude vztahovat právě k tomu jejich oblíbenému. Ke slovu se tak dostávají nejrůznější dárky s tematickým potiskem, které potěší opravdu zaručeně každého.

Chodí vaše kamarádka často do fitka a zároveň „ulítává“ na Doktoru Housovi? Skvělé, nechte jí vyrobit stylovou látkou tašku právě s takovým potiskem. Do téhle od nás se jí zaručeně vejdou všechny nezbytnosti, které s sebou potřebuje a navíc ji bude velmi ráda nosit!

Miluje váš kamarád všechny díly Harryho Pottera? Pak není nic jednoduššího, než mu nechat potisknout stylové a vtipné ponožky! Ponožky nikdy nezklamou, zvlášť tyhle pohodlné, a pokud mají ještě navíc filmový potisk, máte s dárkem vyhráno! A možná budou i kouzelné…

Pokud se necítíte na výběr doplňků a rádi byste darovali osvědčenou klasiku, vyberte si ze širokého portfolia stylových triček se seriálovým potiskem! Naše trička jsou originální a vtipná, pro všechny fanoušky seriálů jako dělaná! K dispozici pánská i dámská verze, v mnoha variacích barev a stylů. Vyberte tedy ten ideální seriál právě pro vašeho oslavence a slavte úspěch s dokonalým dárkem!

Zobrazit