Dárky k 60. narozeninám

Dárky k 60. narozeninám 

Každé narozeniny jsou krásné, ale nutno uznat, že některé jsou jednoduše mimořádné. Mezi takové narozeniny se řadí všechny ty takzvaně kulaté, třeba právě šedesáté. A že je šedesátka už sklonkem života? Ani náhodou! Šedesátka je ten správný věk, kdy můžeme naplno uplatnit naše zkušenosti!
Počet produktů: 34
Zobrazeno 1 – 34 z 34 položek
Zobrazeno 1 – 34 z 34 položek

Oslavenci šedesátých narozenin

Možná tohle jubileum čeká vás, možná někoho z vašich přátel, nebo třeba kohokoli z rodiny. Ať tak či onak, není vůbec důvod k panice, že jste příliš staří! Jasně, člověk už nemá tolik energie jako ve dvaceti a možná má opravdu víc vrásek, než tomu tak bylo ve třiceti. No a co? Mění se tím snad něco pro nás? Staneme se úderem šedesátky bělovlasými starci a stařenkami, kteří se šourají krok sun krok o holi? Určitě nikoli :) možná máme ještě stále příliš zažitou představu z let dávno minulých, kdy byl člověk v šedesáti na prahu svého života. Dnes ale stále chodíme do práce, věnujeme se nejrůznějším koníčkům a máme skvělou lékařskou péči, díky které se dožíváme mnohem vyššímu věku, než tomu bylo dříve.

A jak takovou oslavu šedesátin naplánovat a co vlastně přinést za dárek? Určitě nezapomeňte na květinu. Na co ale určitě zapomeňte, jsou neoriginální a tuctové lahve jakéhokoli alkoholu nebo nic neříkající poukázky na cokoli. Takových dárků totiž dostane oslavenec habaděj. Vy se blýskněte něčím docela jiným, neotřelým dárkem, který nakonec neskončí na dně skříně! Takovým dárkem, který okouzlí oslavence a vyčaruje mu úsměv na tváři, může být třeba originální dárek z našeho e-shopu. Dárky s designovým potiskem jsou těmi pravými pro všechny věkové kategorie, tedy i pro ty, kteří slaví šedesáté narozeniny! Vyberte třeba super tričko s potiskem pro legendy, které se zrodily právě před šedesáti lety! Nechte se zaujmout výrokem, že trvalo šedesát let, než právě oslavenec dospěl do takové krásy! Vyberte jedinečná trička, které pobaví každého na oslavě, a především vašeho čerstvého šedesátníka. Nabídka je široká, stačí se tedy jen pohodlně usadit a vybrat si to, které vás osloví. Vybírejte už nyní online!

Zobrazit