Dárek k 40. narozeninám 

Co si představíte pod věkem 40 let? Můžeme s velkou jistotou potvrdit, že pro většinu lidí je čtyřicítka zásadním mezníkem jejich života. Podle vědců dokonce kolem čtyřicítky trpí nejvíce lidí depresemi. Ale proč? Co je na tomto věku tak zásadního? Hlavní příčinou se zdá být především fakt, že reálně vzato, máme již půlku života za sebou. Z různých průzkumů vyplývá, že jakási pomyslná křivka štěstí je právě kolem věku čtyřiceti let úplně nejníž. Uvědomujeme si, co jsme všechno doposud stihli a
Počet produktů: 42
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 42 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 42 položek

Nebuďme zbytečně pesimističtí!

Zbytečně se však neutápějme v depresi. Jak je známo, sklenici je možné vidět buď zpola prázdnou, nebo zpola plnou. A stejně tak je to s věkem. Můžeme si myslet, že teď už budeme jen stárnout, začnou nás sužovat nemoci a energie bude ubývat. Ale můžeme si taky říci, že naše děti už jsou trochu větší a nepotřebují naši celodenní péči, možná třeba také nastal čas začít si plnit svoje sny a to, co jsme doposud třeba právě kvůli dětem zanedbávali! I z toho důvodu není důvod se vyhýbat oslavě takového krásného výročí! Ale jak je to vlastně s dárky?

Vhodné dárky pro čtyřicátníky

Nechme teď na chvíli být krizi středního věku a pojďme se podívat na nejvhodnější tipy na dárky, které můžete darovat oslavenci. V současné době je velkým trendem dávat nejrůznější adrenalinové nebo zážitkové dárky. Proč ne, proti vkusu každého nelze nic namítat, ale v tomto případě je opravdu třeba dobře zvážit, jakou povahu obdarovaný má. Určitě se totiž nesetkáte s nadšením pro jízdu na divoké vodě pro někoho, kdo se vody bojí a nesnáší jakékoli sportovní aktivity.

Osvědčenou klasikou jsou určitě doplňky do bytu. Protože ve čtyřiceti už každý ví, jak je odpočinek důležitý, není vůbec od věci podarovat oslavence krásným a komfortním polštářkem s potiskem, který mu udělá radost. A navíc, ještě vylepší jeho relaxační chvilky!

Dárek pro muže i pro ženu ke 40. narozeninám může být i malá drobnost, která ale zaručeně potěší. Určitě nejeden z nás začíná svůj den dobrou kávou nebo čajem. Jako vtipný dárek tedy můžete vybírat z nekonečného množství nápaditých potisků na hrncích, které rozjasní oslavenci jejich den už v začátku :)

Přejete si něco opravdu speciálního? Neváhejte a vybírejte z naší široké nabídky triček s potiskem, která vám svou kvalitou naprosto učarují! Trička jsou vyráběny z vysoce kvalitní bavlny a potisk vytváříme nejnovější technologií, takže si troufáme říci, že vydrží téměř jakékoli zacházení! Spoustu barev triček, jak pro muže, tak i pro ženy, s vtipným potiskem a pěkným designem, to nikde jinde nenajdete. A co víc! Pokud máte nějaký nápad, nebo si přejete vytvořit třeba na oslavu čtyřicátých narozenin vašeho kamaráda speciální design, neváhejte nás oslovit, rádi vám vytvoříme tričko s potiskem na míru!

Zobrazit