Tričko pro účetní 

Kdo nikdy nedělá chyby a všechny pošty má v malíku? Kdo ví o každém kusu nábytku ve firmě a kdo vám zpaměti řekne, kolik ještě můžete do konce měsíce utratit? Správně, je to vaše účetní!
Počet produktů: 29
Zobrazeno 1 – 29 z 29 položek
Zobrazeno 1 – 29 z 29 položek

Existují dárky pro účetní?

Možná si říkáte, proč zrovna dárek pro účetní? Proč bychom jí měli něco shánět? Samozřejmě tím nemyslíme, že byste měli hned zítra běžet za vaší účetní ve firmě a věnovat jí obří dárkový koš za to, že vám vždycky spočítá výplatu. Možná ale třeba i vy máte mezi příbuznými nebo kamarády někoho, kdo pracuje jako účetní. Kupodivu tuhle práci většinou vykonávají ženy, možná kvůli tomu, že se jedná často o mravenčí píli, kterou musí prokázat. Nekonečné řady čísel, které musí zkontrolovat, správně zařadit, no a ke všemu to papírování! Pohlídat všechny faktury, vydané i přijaté, evidence majetku, odpisy a tak dál, zkrátka, je toho někdy moc. Taková účetní je vlastně super ženou se super schopnostmi. Někdy se nám jednoduše zdá, že umí i věci, které se nám dříve zdály absolutně nemožné.

Vybrat dárek pro účetní nemusí být zrovna nejlehčí. Většinou to totiž bývají ženy (a teď nechceme nikoho urazit), které mají rády všechno pod kontrolou a uspořádané. A takové by měl být i dárky pro ně. Květinou jistě neurazíte, ale pouze s pugétem si prostě někdy nevystačíte. I přes to, že účetní bývají v určitém smyslu konzervativní, můžete ji dokonale překvapit. A jak, ptáte se? Přece originálním dárkem z našeho e-shopu!

Pro účetní máme totiž v nabídce úžasnou paletu dárků! Co třeba stylový hrnek na kávu s potiskem pro účetní, to aby ji šla práce lépe od ruky? Pro ty odvážnější navrhujeme třeba krásné tričko s vtipným potiskem pro účetní! Pokud má zrovna ta vaše smysl pro humor, tak neexistuje lepší dárek! Vysoce kvalitní bavlna, zábavný potisk a pohodlný střih zaručují dárek, který jen tak nikde neseženete. Účetní svou práci určitě miluje, proč ji tedy nepotěšit dárkem, který jí dá najevo, jak moc si její práce vážíte? Nakupujte ještě dnes, pohodlně online!

Zobrazit