Dárky pro zahrádkáře 

Pokud rádi pracujete na zahradě a v každé volné chvíli svůj kousek zeleně zvelebujete, pak jistě uznáte, že potřebujete především dobré vybavení a kvalitní oblečení. Nedejte prostor starým teplákům a otrhané košili a pořiďte si tričko, ve kterém bude radost pracovat!
Počet produktů: 93
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 93 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 93 položek

Dárky pro radost i k užitku, tentokrát pro všechny zahrádkáře

Zahrádkaření je fenomén, který započal už v dobách socialismu. Po revoluci nás trochu zahrádkaření opustilo, respektive se z užitkových zahrad přesunulo do těch okrasných. Postupně ale zjišťujeme, že lze krásu i užitek skloubit dohromady, a tak se pomalu a pokorně vracíme i k pěstování vlastní zeleniny a ovoce. Nezanevíráme ale ani na design, stejně jako to děláme u našich originálních dárků!

V kategorii zahrádka nabízíme především trička s potiskem, která mají stejný potenciál, jako vaše zahrada. Jsou nejen krásná, ale i k užitku. Dejte vale otrhanému starému oblečení a objednejte si stylové tričko s vtipným designem! Dejte tak světu najevo, pro co vaše srdce plane! Trička jsou vyrobena z kvalitní a pevné bavlny, dobře odvádějí pot a jsou tedy ideální i pro práci na zahradě. Anebo taky pro chvíle volna s vašimi přáteli! Je to super tip na dárek, takže pokud máte mezi svými blízkými někoho, kdo zahradě doslova propadl, pak nemůžete tuhle kategorii minout.

Jestli byste raději jako dárek pořídili nějakou drobnost, pak nemusíte odcházet – i na to jsme mysleli. Zvolte hrnek s potiskem nebo třeba originální eko látkovou tašku, do které se vejde všechny drobnosti i menší nákupy! Dárky nemusí být ohromné, drahé ani okázalé – často nejvíc potěší právě taková drobnost, která je ale od srdce. Vybírejte v našem e-shopu už nyní a potěšte své blízké jedinečnými dárky, které jinde neseženete!

Zobrazit