Trička pro narozené v konkrétním měsíci 

Jaký je váš nejoblíbenější měsíc v roce? Je to ten, ve kterém jste se narodili, nebo preferujete měsíc jiném ročním období? Kalendářní rok, který běžně používáme, má 12 měsíců. Měsíce byly rozděleny původně podle časové jednotky, za kterou měsíc dokázal oběhnout celou svou pouť na nebeské báni. Nicméně, tento měsíc trval o pár dní méně a proto musel být v současné době používaném gregoriánském kalendáři uměle upraven. Každý měsíc má pak odlišný počet dní, které se označují číslicí. Proto můžem
Počet produktů: 273
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 273 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 273 položek

Kalendářní rok

Měsíce je možné v našem podnebí rozdělit do jarních, letních, podzimních a zimních, každý měsíc pak má svůj název odvozený většinou od roční doby, ve kterém přichází na řadu. V našem mírném podnebním pásu vlastně můžeme mluvit o štěstí, že se nám spolu s měsíci střídají roční období, a proto můžeme zažívat horká léta i zimy plné sněhu. Vnímáme probouzející se přírodu na jaře a obdivujeme všechny barvy podzimu.
Z pohledu astrologie dává každý měsíc právě narozeným jiné vlastnosti, což souvisí i s horoskopy a rozdělením zodiaku. Upřímně řečeno, měsíc, ve kterém jsme se narodili, nám ve většině případů je opravdu bližší, proč toho tedy nevyužít a nevymyslet dárek pro oslavence s touto tematikou?

Dárek podle měsíců v roce

U svých blízkých a známých zcela jistě víme, v kterém měsíci se narodili. Ať už nám to řekne jejich znamení zvěrokruhu nebo oni sami, jedná se o skvělé téma, které vás může inspirovat.
Co takhle podarovat vaši kamarádku pohodlným polštářkem s tematickým potiskem měsíce, ve kterém se narodila? Při chvilkách odpočinku vám bude bezpochyby vděčná!

Pokud hledáte něco specifičtějšího, určitě nezapomeňte na super trička a mikiny s potiskem, která nabízíme! Trička i mikiny jsou vyráběny z bavlny prvotřídní kvality a dokážeme je potisknout jak předem stanovenými vzory, tak podle vašeho přání! Trička i mikiny jsou velmi pohodlná a navíc dokážou celou společnost na oslavě narozenin zcela jistě pobavit. Zmiňují měsíce, ve kterém se oslavenec narodil a navíc vytváří z tohoto dárku něco naprosto výjimečného. Proč si tedy nezvolit přesně takový stylový a osobitý dárek?

Zobrazit