Dárek k 30. narozeninám 

Popravdě řečeno, třicáté narozeniny jsou pro mnohé o dost větším zlomem, než třeba narozeniny dvacáté. Ve dvaceti jsme se na oslavě opíjeli do rána, byl to mejdan se vším všudy, teď jsme ale o deset let starší, máme třeba už jiné hodnoty, někteří i manžela, manželku, nebo děti, a proto už je mnohem těžší seskládat dohromady všechny atributy oslavy. Jak s oblibou tvrdím, třicítka je už věk, kdy by se měli přestat dávat svíčky na dort za každý rok narození, protože už se tam jednoduše nevejdou.
Počet produktů: 36
Zobrazeno 1 – 36 z 36 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 36 položek

Třicet – ten nejlepší věk

Všichni, kdo vám přejí, vám budou tvrdit, že třicítka je ten nejlepší věk. A mají pravdu. Většinou už nestudujete, máte za sebou nějaké pracovní zkušenosti, bydlíte už samostatně bez rodičů, ať už s partnerem a dětmi, nebo třeba sami, už víte, že kombinovat pivo a panáky není příliš dobrý nápad a dokážete si hlídat placení složenek. První vrásky ani vypadávání vlasů nás ještě netrápí a máme spoustu energie. Tak proč neudělat pořádnou oslavu třicátých narozenin?

Kulaté výročí

Třicítka je kulaté výročí a proto si zaslouží mnohem větší pozornost. Kromě obligátních dárků, které jsou na každé oslavě (jako kvalitní víno, lahev whisky, svíčky či květina pro dámu), je dobré vymyslet dárek buď společný, nebo přinejmenším originální. Aby oslavenec či oslavenkyně na své třicáté narozeniny nikdy nezapomněli. V poslední době jsou velmi oblíbené dárky takzvaně zážitkové, kdy je oslavenec vyslán například na let balonem, skáče bungee jumping nebo se učí potápět. Ruku na srdce, takové dárky jsou sice fajn, ale ne každý je dobrodruh a docení je. Některé klidnější povahy by pak takový dárek považovali spíše za Danajský dar.

Jaký tedy ale vybrat dárek, aby byl dostatečně originální? Naštěstí v dnešní době už můžete vybrat dárek přesně podle svého gusta a tak, aby přesně vypovídal o oslavencově osobě. Máme na mysli třeba originální hrnky, polštářky nebo tašky s potiskem. Takový potisk s tematikou třicátých narozenin bude vašemu kamarádovi ještě dlouho připomínat fajn oslavu a jeho přátele, kteří ho podarovali. Pokud chcete zajít ještě dál, nechejte vytvořit pro oslavence tričko nebo mikinu s potiskem k jeho třicetinám! Kvalitní bavlněný materiál a naprosté pohodlí jen znásobí radost z originálního dárku! Nápaditý design triček s potiskem je v současné době velkým trendem a není vůbec divu. Při tak široké nabídce, jakou pro pány i dámy máme, si vybere jistě každý!

Zobrazit