Narozeninová trička 

Který den v roce je váš nejoblíbenější? První den dovolené? Štědrý den? Nebo jsou to vaše narozeniny? Musíme přiznat, že narozeninový den je opravdu něco speciálního. Už ráno, když se vzbudíte, se cítíte tako trochu víc slavnostně, než obvykle. Každý je na vás tak nějak milejší, všichni vám přejí všechno nejlepší, většinou se chystá i nějaká oslava, kde dostáváte dárečky. Kdo by tohle nemiloval? Pozornost je věnovaná jenom nám a náš narozeninový den tak opravdu výjimečný. Podoba oslav narozenin
Počet produktů: 408

Podkategorie

 • 1-101 let

  Dárky podle data narození

  Obzvlášť ženy bývají od určitého věku poněkud citlivé na otázku svého věku. Nicméně zcela jistě není proč, o dámách se říká, že zrají jako víno, a zralá krása ženy má nejednoho obdivovatele. Nicméně, i po takové případy bychom pro vás měli tip na dárek. Pokud té vaší ženě vadí zmínka o věku, zkuste se tomu tedy vyhnout a pořiďte jí stylovou látkovou tašku s designovým potiskem! Do tašky se jí vejdou veškeré její drobnosti, které potřebuje nosit s sebou, jednoduše jí složí do kabelky, pokud jí zrovna nepotřebuje a znovu může použít třeba při nákupu! A pokud bude mít taška nápaditý design (a to tašky od nás mají), určitě se stane jejím oblíbeným módním doplňkem :)

  Muži jsou podle nejrůznějších průzkumů mnohem ješitnější, než ženy. Netroufneme si říci, zda je to i otázka věku, nicméně je faktem, že muži častěji svůj věk přiznávají. Zda je to trápí stejně jako ženy, se zřejmě stejně nikdy nedozvíme, protože muži jsou v tomto případě skoupí na slovo. Nicméně, pojďme to risknout a zkusit je podarovat dárkem, který jejich datum narození zmíní.

  Pro všechny muže (ale i odvážné ženy, které se svůj věk nebojí přiznat), nabízíme stylová trička s vtipným potiskem. Trička jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny a pomocí nejmodernější technologie potisku, jedná se tak o velmi kvalitní kousky. A vybere si opravdu každý! Bezpočet vzorů, střihů i barev, a navíc i tisk podle vašeho přání, to všechno jsme schopni vám nabídnout. Proč tedy oslavenci nepřipravit fajn dárek, který si rád oblékne třeba právě na svojí oslavě narozenin? :) A co když je to výročí dokonce významné nebo hodně vysoké? Velmi rádi vám vyrobíme trička podle vašeho přání, pro jakýkoli věk – nemáme žádné limity, ať je vám 1 rok nebo třeba 101 let!! :)

 • 18 let

  Dospělost?

  Ano, už to tak je, alespoň podle zákona. I když existuje několik zemí, kde je za dospělost považován jiný věk, ve většině zemí je to právě dovršení osmnácti let. Stát se dospělým znamená přestat být dítětem (sami si odpovězte, nakolik je to pravdou). Člověk začíná být zodpovědný sám za sebe, může jít k volbám, může se oženit či vdát, získat zaměstnání, udělat si řidičský průkaz nebo začít pít alkohol. Jak sami vidíme, osmnácté narozeniny jsou velkým mezníkem v životě každého člověka a je naprosto přirozené, že oslavy právě těchto narozenin bývají velmi bujaré.

  Jaký dárek pro vašeho kamaráda?

  Čím podarovat vašeho kamaráda, kterému už osmnáctka klepe na dveře? Speciální narozeniny si žádají speciální dárky, a proto vůbec není od věci podarovat oslavence něčím, co jeho věk vyzdvihne, něčím, co dá každému najevo, že má tu čest právě potkat nového dospělého člověka. Protože taková oslava určitě bude veliká a bude mít spoustu pozvaných, je třeba bezpochyby upozornit na oslavence. Proč to tedy rovnou nespojit s dárkem?

  Ideálním dárkem pro každý věk, a to nejen pro čerstvé osmnáctileté, je bezesporu kvalitní tričko s tematickým potiskem. Trička jsou vyráběna z kvalitní bavlny, potisky jsou pak vyráběny nejnovější technologií, což zaručuje opravdu špičkovou kvalitu. Vsaďte se, že jakmile si oslavenec oblékne právě tohle tričko, pobaví všechny svoje hosty. Ocení nejen vtipný design, ale taky úžasný komfort a pohodlí. A co víc, tričkem můžete podarovat nejen svoje kamarády, ale i dívky, protože v našem online shopu máme k dispozici pánské i dámské verze. A na originální dárek je zaděláno!

  Pokud si nevyberete z našich vzorů, určitě nás neváhejte kontaktovat. Chápeme, že tyto nevšední a neopakovatelné narozeniny si žádají i neotřelý design, a proto vám rádi vyrobíme tričko nebo mikinu na míru s vaším vlastním grafickým návrhem. Tak na co ještě čekáte? :)

 • Dárek k 30. narozeninám

  Třicet – ten nejlepší věk

  Všichni, kdo vám přejí, vám budou tvrdit, že třicítka je ten nejlepší věk. A mají pravdu. Většinou už nestudujete, máte za sebou nějaké pracovní zkušenosti, bydlíte už samostatně bez rodičů, ať už s partnerem a dětmi, nebo třeba sami, už víte, že kombinovat pivo a panáky není příliš dobrý nápad a dokážete si hlídat placení složenek. První vrásky ani vypadávání vlasů nás ještě netrápí a máme spoustu energie. Tak proč neudělat pořádnou oslavu třicátých narozenin?

  Kulaté výročí

  Třicítka je kulaté výročí a proto si zaslouží mnohem větší pozornost. Kromě obligátních dárků, které jsou na každé oslavě (jako kvalitní víno, lahev whisky, svíčky či květina pro dámu), je dobré vymyslet dárek buď společný, nebo přinejmenším originální. Aby oslavenec či oslavenkyně na své třicáté narozeniny nikdy nezapomněli. V poslední době jsou velmi oblíbené dárky takzvaně zážitkové, kdy je oslavenec vyslán například na let balonem, skáče bungee jumping nebo se učí potápět. Ruku na srdce, takové dárky jsou sice fajn, ale ne každý je dobrodruh a docení je. Některé klidnější povahy by pak takový dárek považovali spíše za Danajský dar.

  Jaký tedy ale vybrat dárek, aby byl dostatečně originální? Naštěstí v dnešní době už můžete vybrat dárek přesně podle svého gusta a tak, aby přesně vypovídal o oslavencově osobě. Máme na mysli třeba originální hrnky, polštářky nebo tašky s potiskem. Takový potisk s tematikou třicátých narozenin bude vašemu kamarádovi ještě dlouho připomínat fajn oslavu a jeho přátele, kteří ho podarovali. Pokud chcete zajít ještě dál, nechejte vytvořit pro oslavence tričko nebo mikinu s potiskem k jeho třicetinám! Kvalitní bavlněný materiál a naprosté pohodlí jen znásobí radost z originálního dárku! Nápaditý design triček s potiskem je v současné době velkým trendem a není vůbec divu. Při tak široké nabídce, jakou pro pány i dámy máme, si vybere jistě každý!

 • Dárek k 40. narozeninám

  Nebuďme zbytečně pesimističtí!

  Zbytečně se však neutápějme v depresi. Jak je známo, sklenici je možné vidět buď zpola prázdnou, nebo zpola plnou. A stejně tak je to s věkem. Můžeme si myslet, že teď už budeme jen stárnout, začnou nás sužovat nemoci a energie bude ubývat. Ale můžeme si taky říci, že naše děti už jsou trochu větší a nepotřebují naši celodenní péči, možná třeba také nastal čas začít si plnit svoje sny a to, co jsme doposud třeba právě kvůli dětem zanedbávali! I z toho důvodu není důvod se vyhýbat oslavě takového krásného výročí! Ale jak je to vlastně s dárky?

  Vhodné dárky pro čtyřicátníky

  Nechme teď na chvíli být krizi středního věku a pojďme se podívat na nejvhodnější tipy na dárky, které můžete darovat oslavenci. V současné době je velkým trendem dávat nejrůznější adrenalinové nebo zážitkové dárky. Proč ne, proti vkusu každého nelze nic namítat, ale v tomto případě je opravdu třeba dobře zvážit, jakou povahu obdarovaný má. Určitě se totiž nesetkáte s nadšením pro jízdu na divoké vodě pro někoho, kdo se vody bojí a nesnáší jakékoli sportovní aktivity.

  Osvědčenou klasikou jsou určitě doplňky do bytu. Protože ve čtyřiceti už každý ví, jak je odpočinek důležitý, není vůbec od věci podarovat oslavence krásným a komfortním polštářkem s potiskem, který mu udělá radost. A navíc, ještě vylepší jeho relaxační chvilky!

  Dárek pro muže i pro ženu ke 40. narozeninám může být i malá drobnost, která ale zaručeně potěší. Určitě nejeden z nás začíná svůj den dobrou kávou nebo čajem. Jako vtipný dárek tedy můžete vybírat z nekonečného množství nápaditých potisků na hrncích, které rozjasní oslavenci jejich den už v začátku :)

  Přejete si něco opravdu speciálního? Neváhejte a vybírejte z naší široké nabídky triček s potiskem, která vám svou kvalitou naprosto učarují! Trička jsou vyráběny z vysoce kvalitní bavlny a potisk vytváříme nejnovější technologií, takže si troufáme říci, že vydrží téměř jakékoli zacházení! Spoustu barev triček, jak pro muže, tak i pro ženy, s vtipným potiskem a pěkným designem, to nikde jinde nenajdete. A co víc! Pokud máte nějaký nápad, nebo si přejete vytvořit třeba na oslavu čtyřicátých narozenin vašeho kamaráda speciální design, neváhejte nás oslovit, rádi vám vytvoříme tričko s potiskem na míru!

 • Dárek k 50. narozeninám

  Padesátka není stáří

  Padesátku považujeme za střední věk. Tedy ani za nerozvážné mládí, ani za stáří. Dámy v tomto věku už bezpečně ví, co jim sluší, není „trendy“ používat nejrůznější slangové výrazy. Na druhou stranu, s počítačem jsme se všichni seznámili a není důvod se domnívat, že v padesáti už se nic nepotřebujeme učit, naopak! A mojí milí, zapomeňte na poučky, jaké to bylo dřív a co bylo lepší. Stejně tím nic nespravíte a pro okolí budete jen mentorem, který usnul na vavřínech a žije ve starých časech.

  Dárek pro padesátníky

  Padesáté výročí narození si zaslouží nepochybně nějaký nápaditý dárek. Pokud jste pozváni na oslavu padesátin a zatím nevíte, jaký dárek máte pořídit, zkuste se inspirovat právě na našem webu.

  Ať už je oslavenec muž nebo žena, chce to jednoduše dobrý nápad. Současná doba přeje módním trendům, proto neváhejte a zkuste oslavenci pořídit například pěkný pár vtipných ponožek! Obzvlášť pánské ponožky velmi pěkně vyniknou s moderním casual stylem, spoustu mužů určuje trend právě těmito barevnými a stylovými ponožkami!

  Je váš přítel oslavenec tak trochu závislý na kávě? Pravděpodobně se v padesáti letech už svého zvyku vzdávat nebude, tak mu udělejte radost a podarujte ho krásným hrnkem s potiskem! Nápadité hrnky na kávu nebo čaj udělají radost naprosto vždycky, především proto, že se jedná o pěkný osobitý dárek, obdarovaný si na vás vždycky při své pauze s kávou vzpomene, garantujeme! :)

  Chcete vyjádřit svoji úctu k oslavenci ještě jinak? Je pro vás doslova „legendou“ a vážíte si ho? Pak máme pro vás skvělý tip! Vybírejte z našeho nekonečného množství nejrůznějších designů triček s potiskem! Trička jsou určena jak pro muže, tak i pro ženy, dostupné jsou v nejrůznějších barvách a s různou tematikou. Vybírat tak můžete trička podle věku, měsíce narození, profese nebo zájmů! A věřte, že takový dárek pobaví nejen oslavence, ale i celou jeho společnost! Kvalitní trička z bavlny jsou pohodlná a velmi odolná a potisk je nanášen nejnovější technologií, tudíž o trvanlivost dárku opravdu nemusíte mít strach :)

 • Znamení zvěrokruhu

  Proč jsou součástí zvěrokruhu právě tato zvířata?

  Zvířetníková znamení jsou pojmenována podle zvířetníkových souhvězdí, se kterými se původně kryla. První začíná zvěrokruh Beran, a s ním přichází jaro. Tradičně totiž v Babylonii začínal rok právě jarní rovnodenností. A protože starověcí astrologové sledovali pozorně cyklus roku, měnící se počasí, přírodu i změny chování u lidí, přisoudili podle toho různé povahové vlastnosti i různým znamením.

  Znáte znamení svých blízkých?

  Pravděpodobně ano. A pokud ne, velmi rychle se dá vše najít v knihách nebo na internetu, nebo se stačí podívat do běžného kalendáře. Dárky se znamením zvěrokruhu jsou velmi populární již mnoho let a jejich obliba neklesá. Pokud váháte nad tím, jaký dárek by se hodil třeba pro vaši kamarádku, vězte, že dárek se znamením zvěrokruhu je skvělou volbou.

  Mezi oblíbené tematické dárky se znamením zvěrokruhu určitě patří například šperky – nejrůznější náušnice, nebo přívěšky na krk. Jenže pokud víte, že vaše kamarádka, maminka nebo přítelkyně nerada nosí řetízky, nebo chcete obdarovat muže, nemusí to být úplně nejvhodnější volba. Co tedy můžeme doporučit jako zcela vhodný dárek pro všechny?
  Pro ty, kteří rádi relaxují a lenoší, bude dobrou volbou třeba stylový polštářek, na který můžete nechat vytvořit vámi zvolený potisk, a obdarovanému tak vytvořit naprosto unikátní osobní dárek.
  Potisky se tradičně vytvářejí i na hrnky, které potěší svým jednoduchým designem a kvalitou zpracování. Z takového hrnku je pak opravdu radost pít!
  Chcete, aby měl obdarovaný možnost dát světu najevo, k jakému znamení náleží? Není nic jednoduššího, než si vybrat ze širokého sortimentu našich triček nebo mikin s potiskem! Vysoce kvalitní materiál a technologie potisku zaručí dlouhodobou kvalitu trička i mikiny. Pohodlný střih, jak pánský, tak dámský, vyhoví všem typům postavy, a obdarovanému určitě vykouzlí úsměv na tváři! Právě tato trička se znamením zvěrokruhu jsou fajn tipem na dárek třeba právě pro vaše kamarády, kteří chystají svou narozeninovou oslavu!

 • Legendy

  Legendární lidé

  Každý z nás má ve svém blízkém nebo i vzdáleném okolí někoho, kdo je pro něj legendou. Ke komu vzhlíží, dá na jeho názory a je mu třeba blízký svým smýšlením. Legendou se pro nás v tomto významu mohou stát cizí lidé, ať už z historie nebo současnosti, ale i lidé blízcí – například náš táta, děda, nebo nějaký náš pokrevní předek, který něco významného dokázal. Takovým lidem, kteří jsou pro nás „legendou“, chceme často dát najevo naši úctu, a to nejenom chováním a slovním oceněním. Co takhle vymyslet dárek pro tu vaši legendu?

  Nápady na legendární dárky

  Legendy, které máte kolem sebe, a které nepochází z historie, si jistě zaslouží vaši úctu a pozornost. Tu můžete vyjádřit třeba nápaditým dárkem, který bude jedinečný, osobitý a vyjádří úctu právě té vaší „legendě“.

  Na výběr máte u nás ze spousty motivů! Vytváříme potisky podle našich předloh, rádi ale natiskneme tričko, tašku, ponožky, hrnky nebo cokoli jiného přesně podle vašeho přání a podle vašeho designu!
  Naprostou klasikou jsou vtipná a originální trička s potiskem, která potěší nejednoho muže i ženu. Vyrábíme trička v pánském i dámském designu, v nesčetném množství barev a spoustou nápisů, stačí si jen vybrat ten váš! Trička jsou vyráběna z kvalitní bavlny a moderní technologií potisku, rádi vám vytvoříme také tričko či jakýkoli jiný dárek přesně podle vašeho návrhu! Neváhejte nás proto kontaktovat, jsme tu pro vás!

 • Měsíce

  Kalendářní rok

  Měsíce je možné v našem podnebí rozdělit do jarních, letních, podzimních a zimních, každý měsíc pak má svůj název odvozený většinou od roční doby, ve kterém přichází na řadu. V našem mírném podnebním pásu vlastně můžeme mluvit o štěstí, že se nám spolu s měsíci střídají roční období, a proto můžeme zažívat horká léta i zimy plné sněhu. Vnímáme probouzející se přírodu na jaře a obdivujeme všechny barvy podzimu.
  Z pohledu astrologie dává každý měsíc právě narozeným jiné vlastnosti, což souvisí i s horoskopy a rozdělením zodiaku. Upřímně řečeno, měsíc, ve kterém jsme se narodili, nám ve většině případů je opravdu bližší, proč toho tedy nevyužít a nevymyslet dárek pro oslavence s touto tematikou?

  Dárek podle měsíců v roce

  U svých blízkých a známých zcela jistě víme, v kterém měsíci se narodili. Ať už nám to řekne jejich znamení zvěrokruhu nebo oni sami, jedná se o skvělé téma, které vás může inspirovat.
  Co takhle podarovat vaši kamarádku pohodlným polštářkem s tematickým potiskem měsíce, ve kterém se narodila? Při chvilkách odpočinku vám bude bezpochyby vděčná!

  Pokud hledáte něco specifičtějšího, určitě nezapomeňte na super trička a mikiny s potiskem, která nabízíme! Trička i mikiny jsou vyráběny z bavlny prvotřídní kvality a dokážeme je potisknout jak předem stanovenými vzory, tak podle vašeho přání! Trička i mikiny jsou velmi pohodlná a navíc dokážou celou společnost na oslavě narozenin zcela jistě pobavit. Zmiňují měsíce, ve kterém se oslavenec narodil a navíc vytváří z tohoto dárku něco naprosto výjimečného. Proč si tedy nezvolit přesně takový stylový a osobitý dárek?

na stránku
Zobrazeno 1 – 27 z 408 položek
Zobrazeno 1 – 27 z 408 položek

Každoroční dilema

Uznáváme, že někdy je neskutečně těžké vymýšlet stále nové a originální dárky pro ostatní. Lehčí situaci máte tehdy, když má dotyčný nějakého koníčka, věnuje se sportu nebo třeba rád chodí do divadla. Ale ruku na srdce, i takové dárky se někdy omrzí. Kdo by chtěl donekonečna dostávat lístky na Romea a Julii?

Dárek můžete vyřeši...

Každoroční dilema

Uznáváme, že někdy je neskutečně těžké vymýšlet stále nové a originální dárky pro ostatní. Lehčí situaci máte tehdy, když má dotyčný nějakého koníčka, věnuje se sportu nebo třeba rád chodí do divadla. Ale ruku na srdce, i takové dárky se někdy omrzí. Kdo by chtěl donekonečna dostávat lístky na Romea a Julii?

Dárek můžete vyřešit také zcela jednoduše – zeptáte se dotyčného, co by si přál a buď mu to koupit, nebo mu dát obálku s penězi. Takový dárek ale postrádá nápaditost, nezdá se vám?

Nejlepší dárek

Nezastíráme, že opravdu nevíme, jaký je ten nejlepší dárek na světě. Nicméně vás můžeme k opravdu dobrým dárkům nasměrovat :)

Pokud chcete, aby byl váš dárek ryze osobní a oslavence pobavil, nebo vyjádřil vaše city k němu, dobře si prohlédněte naši nabídku.

V našem online shopu máme skladem spoustu úžasných a kvalitních mikin, triček, polštářků, tašek nebo třeba hrnků s potiskem. Stylový dárek s nápaditým designem, to je přesně to pravé, co potřebujete jako dárek pro oslavence. Mikiny i trička jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny, inovativní potisk vydrží téměř vše. Navíc si můžete vybrat z nepřeberného množství vtipných nápisů, barev i vzorů, takže váš dárek bude skutečnou třešničkou na dortu. Určitě pobavíte nejen oslavence, ale i celou společnost na narozeninové oslavě. Dámy ocení stylové polštářky nebo tašky, do kterých se vejde velké množství všech nezbytností. Vybírat navíc můžete z velkého množství tematicky zaměřených triček, ať už je to otázka věku, data narození, měsíce narození nebo třeba řidičských dovedností. Na výběr máme opravdu spoustu triček, pohodlně se tedy usaďte a v klidu vybírejte! A kdybyste přece jen nenašli to pravé, kontaktujte nás prosím, rádi vám vyjdeme vstříc!

Zobrazit