Švagr 

Určitě se shodneme na tom, že rodina je tou nejdůležitější částí našeho života. Některé členy máme ve větší oblibě, některé zase méně, bez některých se neobejdeme. Ale jak je to se švagrem? A jak být pro švagra naprostou jedničkou v rodině? Pojďte se na to podívat s námi :)
Počet produktů: 9
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek

Každopádně se švagry se to má tak, že spolu s ním získáváte kohosi jako dalšího sourozence, se kterým se třeba tak často nevidíte, ale často jste ve stejné věkové kategorii a máte si i proto společně co říct. Obzvlášť na větších rodinných setkáních se švagrové dávají dohromady a mužská solidarita ve spojení proti ženských polovičkám nezná hranic...

Každopádně se švagry se to má tak, že spolu s ním získáváte kohosi jako dalšího sourozence, se kterým se třeba tak často nevidíte, ale často jste ve stejné věkové kategorii a máte si i proto společně co říct. Obzvlášť na větších rodinných setkáních se švagrové dávají dohromady a mužská solidarita ve spojení proti ženských polovičkám nezná hranic.

Švagrové a dárky

Tak jestli si myslíte, že je obtížné hledat dárek pro manželku nebo pro tchyni, tak to ještě není nic oproti vymýšlení dárku pro švagra. Obvykle lavírujete mezi dvěma póly – buď ho dokonale znáte a máte asi tak milion věcí, které byste mu chtěli jako dárek kopit, anebo prostě totálně netušíte a už předem si představujete ten trapas, až se zjistí, že jste opět nic nevymysleli. Pak skončíte u láhve něčeho dobrého (nemyslíme, že byste tu láhev vypili, spíš že ji vyberete jako dárek) a budete mít vyřešeno. Bude to hotové, klasické, nepřekvapivé a nudné. Co takhle překvapit švagra něčím naprosto jedinečným a originálním?

Lehko se řekne a taky se lehce udělá. Podívejte se na naši nabídku přímo pro švagry. Originální dárky jsou naší doménou a jsme experti na dárky s potiskem, které jsou právě teď opravdu trendy v oblasti dárků. Potisk můžete vybrat z těch našich, nebo si vymyslet svůj vlastní, rádi vám vytvoříme tričko podle vašeho návrhu. A nemáme jen stylová trička s potiskem, třeba vyberete ze super mikin s kapucí, nebo třeba vtipné barevné ponožky, které pobaví nejen vašeho švagra, ale i jeho okolí. Pro kávomilce tady máme také pár skvělých hrnků s potiskem, proč tedy nezpříjemnit ráno vašeho švagra dobrou kávou ve stylovém hrnku ve vlastním designu? Ještě pořád chcete být letos všední a darovat „jen“ láhev? :)

Zobrazit
trickovy.cz Reviews with ekomi-pl.com