Dárek pro mechanika

Dárek pro mechanika 

Kdo je to vlastně mechanik? Mechanik je zkrátka řemeslník, který něco opravuje, a to mechanicky. Známe spoustu druhů mechaniků, ať opravují třeba auta, průmyslové stroje, lodě, letadla, dokonce chladicí stroje nebo třeba elektroniku.
Počet produktů: 141
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 141 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 141 položek

Tihle všichni jsou velmi často potřeba a všeobecně jim jsme zvyklí říkat opraváři. A ať už chceme nebo ne, potřebujeme je všichni. Obzvlášť tehdy, když se nám porouchá něco v domácnosti, a nejsme schopni si sami danou věc opravit. Řemeslníci celkově jsou v dnešní době zvlášť ceněni, a to především proto, že jich je neuvěřitelně málo. A sehnat nějakého spolehlivého a šikovného se rovná výhře v loterii. Pokud tedy ve svém okolí někoho takového máte nebo je mechanikem někdo z vašich přátel, známých nebo příbuzných, třeba právě uvažujete o tom, jak mu dát najevo, že si jeho práce vážíte.

Dárky pro všechny mechaniky bez rozdílu

Jak ale zrovna mechanikovi, tomu chlápkovi odvedle, dát najevo, že jeho práce je opravdu poklad a nevyznít při tom trapně? Ono přeci jen dávat lahev řemeslníkovi jen tak, to trochu zavání dobou socialismu, kdy se podobné „dárky“ a úplatky dávaly úplně automaticky a každý s nimi počítal. Jestliže je ale váš kamarád třeba automechanik a lahev jako dárek k narozeninám nebo svátku dostává skoro pořád, asi nechcete v tomhle trendu pokračovat a být „jedni z mnoha“, bez nápadu a nové invence. Pojďte to zkusit tentokrát jinak a být originální. S námi to bude hračka!

Originální dárky v našem e-shopu

Jestli si nevíte rady s originálním dárkem, pak vězte, že na originalitu jsme experti. Máme pro vás skladem širokou škálu originálních dárků, od stylových triček s potiskem, přes pohodlné mikiny s kapucí, krásné designové hrnky s potiskem nebo třeba vtipné stylové ponožky s potiskem. A všechny tyhle dárky dokážeme vytvořit a potisknout přesně na míru, třeba právě mechanikům, kterým tak můžete vzdát hold! Pokud byste si přece jen nevybrali, stačí nám dát vědět, rádi vám vytvoříme potisk přesně na míru! Je tady ještě někdo, kdo váhá? :)

Zobrazit