Humor 

Humor… To je koření života. Co to vlastně humor je? Emoce, schopnost člověka? Způsoby, jak přinést pobavení a smích? Smích podle některých vědců dokáže prodloužit život. Humorem si lidé vždycky pomáhali i v situacích, které se zdály bezvýchodné. Běžně humor zahrnuje věci, se kterými přicházíme do styku, často s nimi taky nedokážeme nic dělat – společenské události, politika nebo různá povolání.
Počet produktů: 183
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 183 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 183 položek

Kolik je na světě lidí, tolik je odstínů humoru

Ano, dá se říci, že co člověk, to odlišný pohled na humor. Samozřejmě s někým sdílíme podobný vkus na vtipnost situace, ironie, satiru, apod. Každý vyznává jiný druh humoru, jeho podstata tkví většinou v nějaké absurditě nebo dokonce komičnosti popisu situace. Jsou také lidí, kteří humor příliš chápat nedokáží. Je to ale velká škoda, protože humor je opravdu kořením života :) A dost často je dobrým humorem i ten žert, který si tropíme sami ze sebe!

Máte ve svém okolí nějakého vtipálka?

Co naplat, někteří lidé se prostě narodili zřejmě proto, aby rozesmávali svoje okolí. Mají v sobě dar vytěžit z každé situace nějakou pointu a bavit všechny okolo. Pokud chcete obdarovat takového vtipálka, bývá to někdy opravdu těžké, protože to chce opravdový nápad. Zřejmě nic běžného, protože by to pro něj prostě a jednoduše byla nuda :)

Šprýmaři dost často rádi vyprávějí vtipy nebo si z někoho tropí žerty. Někteří jsou svými žerty dokonce velmi proslulí a někdy jejich šprýmy hraničí se šibeničním humorem. Před takovými lidmi byste se měli mít opravdu na pozoru, jelikož jsou schopni vás napálit i opravdu nevšedními kousky. Jak ale někoho takového pobavit a ukázat mu, že moc dobře víte o jeho zálibě v kanadských žertících?

Poměrně jednoduše. V naší nabídce naleznete ideální dárek pro takového kamarádavtipálka. Dejte mu jako dárek tričko s potiskem! Trička s vtipnými nápisy pobaví nejen obdarovaného, ale i jeho okolí :) Vybírat můžete z několika motivů, pokud ale máte na mysli něco specifického, rádi vám natiskneme tričko ve vašem vlastním designu! Stačí nám zaslat váš návrh nebo vaše požadavky a vytvoříme vám tričko na míru. Skladem máme kousky jak pro muže, tak i pro ženy. Trička jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny, používáme nejmodernější technologii potisku. Jedná se tedy o fajn dárek pro vašeho vtipálka, ať už k narozeninám, k svátku nebo nějaké jiné příležitosti. Uvidíte, že váš dárek náležitě ocení! :)

Zobrazit