Humor 

Humor… To je koření života. Co to vlastně humor je? Emoce, schopnost člověka? Způsoby, jak přinést pobavení a smích? Smích podle některých vědců dokáže prodloužit život. Humorem si lidé vždycky pomáhali i v situacích, které se zdály bezvýchodné. Běžně humor zahrnuje věci, se kterými přicházíme do styku, často s nimi taky nedokážeme nic dělat – společenské události, politika nebo různá povolání.
Počet produktů: 50
na stránku
Zobrazeno 1 – 27 z 50 položek
Zobrazeno 1 – 27 z 50 položek

Kolik je na světě lidí, tolik je odstínů humoru

Ano, dá se říci, že co člověk, to odlišný pohled na humor. Samozřejmě s někým sdílíme podobný vkus na vtipnost situace, ironie, satiru, apod. Každý vyznává jiný druh humoru, jeho podstata tkví většinou v nějaké absurditě nebo dokonce komičnosti popisu situace. Jsou také lidí, kteří humor příliš chá...

Kolik je na světě lidí, tolik je odstínů humoru

Ano, dá se říci, že co člověk, to odlišný pohled na humor. Samozřejmě s někým sdílíme podobný vkus na vtipnost situace, ironie, satiru, apod. Každý vyznává jiný druh humoru, jeho podstata tkví většinou v nějaké absurditě nebo dokonce komičnosti popisu situace. Jsou také lidí, kteří humor příliš chápat nedokáží. Je to ale velká škoda, protože humor je opravdu kořením života :) A dost často je dobrým humorem i ten žert, který si tropíme sami ze sebe!

Máte ve svém okolí nějakého vtipálka?

Co naplat, někteří lidé se prostě narodili zřejmě proto, aby rozesmávali svoje okolí. Mají v sobě dar vytěžit z každé situace nějakou pointu a bavit všechny okolo. Pokud chcete obdarovat takového vtipálka, bývá to někdy opravdu těžké, protože to chce opravdový nápad. Zřejmě nic běžného, protože by to pro něj prostě a jednoduše byla nuda :)

Šprýmaři dost často rádi vyprávějí vtipy nebo si z někoho tropí žerty. Někteří jsou svými žerty dokonce velmi proslulí a někdy jejich šprýmy hraničí se šibeničním humorem. Před takovými lidmi byste se měli mít opravdu na pozoru, jelikož jsou schopni vás napálit i opravdu nevšedními kousky. Jak ale někoho takového pobavit a ukázat mu, že moc dobře víte o jeho zálibě v kanadských žertících?

Poměrně jednoduše. V naší nabídce naleznete ideální dárek pro takového kamarádavtipálka. Dejte mu jako dárek tričko s potiskem! Trička s vtipnými nápisy pobaví nejen obdarovaného, ale i jeho okolí :) Vybírat můžete z několika motivů, pokud ale máte na mysli něco specifického, rádi vám natiskneme tričko ve vašem vlastním designu! Stačí nám zaslat váš návrh nebo vaše požadavky a vytvoříme vám tričko na míru. Skladem máme kousky jak pro muže, tak i pro ženy. Trička jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny, používáme nejmodernější technologii potisku. Jedná se tedy o fajn dárek pro vašeho vtipálka, ať už k narozeninám, k svátku nebo nějaké jiné příležitosti. Uvidíte, že váš dárek náležitě ocení! :)

Zobrazit
trickovy.cz Reviews with ekomi-pl.com