Originální dárek pro tatínka 

Počet produktů: 358
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 358 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 358 položek

Tátové nastupují na scénu

Jak člověk prochází různými vývojovými obdobími, je jasné, že někdy si rozumí víc s mámou a někdy zase s tátou. Tátové mají všeobecně jiný přístup než naše mamky, ale právě tenhle jejich „mužský“ princip je neskutečně důležitý. Vzpomeňte si na toho svého tátu: i když se s vámi třeba tolik nemazlil jako máma, tak jste moc dobře věděli, že mu na vás záleží. Naučil vás jezdit na kole, lézt na stromy, naučil vás třeba řešit situace bez zbytečných emocí, dokázal vám spravit kolo a byl vám vždycky příkladem, podle kterého jste se řídili a věděli, že takhle je to správně. Tátové si bezpochyby zaslouží ocenění, stejně jako vaše mámy. Pro jim tedy nevymyslet nějaký pěkný a vtipný dárek?

Jedinečný dárek právě pro vašeho tátu

Někdy je docela těžké vymýšlet dárky pro někoho tak důležitého, jako je náš táta. Chcete mu dát dárek, který mu opravdu ukáže, jak moc ho máte rádi, a zároveň to nechcete jen tak odbýt. A právě proto jsme tady pro vás :)

Chodí váš táta ještě do práce? Podarujte ho vtipným hrnkem na kávu, který mu budou jeho kolegové závidět! Originální potisk dle vaší volby ho jistě potěší a nedá na vás zapomenout.

Dává si váš táta po nedělním obědě šlofíka? Jasně, jako skoro každý, zkuste mu tedy dát jako dárek pohodlný měkoučký polštář s potiskem, který sami vyberete! Svůj odpolední odpočinek bude tak mít ještě mnohem více radši :)

Je váš táta veselá kopa, která nezkazí žádnou legraci? Nebo se váš partner stal právě čerstvě otcem? Pak nepochybně ocení kvalitní tričko s vtipným potiskem, které naprosto přesně vyjádří to, co si o něm myslíte. Váš taťka tak dostane dárek, se kterým se určitě rád pochlubí při nejbližší příležitosti. Slova jako Nejlepší táta, nebo hrdý otec v našem slovníku nechybí a rádi vám vytvoříme tričko na míru podle vašich představ! Trička jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny a s inovativním designem potisku, který vydrží i několikeré praní bez jakéhokoli poškození. Doufáme tak, že se váš táta bude těšit ze svého trička ještě hodně dlouho!

Zobrazit