1-101 let 

Věk je jen číslo. Souhlasíte? Nebo myslíte, že s určitým věkem jsou neodmyslitelně svázány určité věci, lidi, zážitky? Ke každému věku jistě patří určité prostředí, lidé, zkušenosti, a podle toho, jak je potkáváme a s kým komunikujeme, se formuje celá naše osobnost. Věk je důležitý pro získání občanského průkazu, pro to, abyste mohli začít řídit auto, koupit si pivo, nebo se oženit. V dětském věku se zajímáme o něco úplně jiného, než třeba ve zralém věku. A jsme zvyklí roky počítat každému. Slav
Počet produktů: 408
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 408 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 408 položek

Dárky podle data narození

Obzvlášť ženy bývají od určitého věku poněkud citlivé na otázku svého věku. Nicméně zcela jistě není proč, o dámách se říká, že zrají jako víno, a zralá krása ženy má nejednoho obdivovatele. Nicméně, i po takové případy bychom pro vás měli tip na dárek. Pokud té vaší ženě vadí zmínka o věku, zkuste se tomu tedy vyhnout a pořiďte jí stylovou látkovou tašku s designovým potiskem! Do tašky se jí vejdou veškeré její drobnosti, které potřebuje nosit s sebou, jednoduše jí složí do kabelky, pokud jí zrovna nepotřebuje a znovu může použít třeba při nákupu! A pokud bude mít taška nápaditý design (a to tašky od nás mají), určitě se stane jejím oblíbeným módním doplňkem :)

Muži jsou podle nejrůznějších průzkumů mnohem ješitnější, než ženy. Netroufneme si říci, zda je to i otázka věku, nicméně je faktem, že muži častěji svůj věk přiznávají. Zda je to trápí stejně jako ženy, se zřejmě stejně nikdy nedozvíme, protože muži jsou v tomto případě skoupí na slovo. Nicméně, pojďme to risknout a zkusit je podarovat dárkem, který jejich datum narození zmíní.

Pro všechny muže (ale i odvážné ženy, které se svůj věk nebojí přiznat), nabízíme stylová trička s vtipným potiskem. Trička jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny a pomocí nejmodernější technologie potisku, jedná se tak o velmi kvalitní kousky. A vybere si opravdu každý! Bezpočet vzorů, střihů i barev, a navíc i tisk podle vašeho přání, to všechno jsme schopni vám nabídnout. Proč tedy oslavenci nepřipravit fajn dárek, který si rád oblékne třeba právě na svojí oslavě narozenin? :) A co když je to výročí dokonce významné nebo hodně vysoké? Velmi rádi vám vyrobíme trička podle vašeho přání, pro jakýkoli věk – nemáme žádné limity, ať je vám 1 rok nebo třeba 101 let!! :)

Zobrazit