Práce 

Práce, ať už chceme nebo ne, ve většině případů nám zabírá velkou část každodenního života. Stává se, že je zdrojem stresu a tak je třeba jej odbourat porcí dobrého humoru. Proto jsou částí našeho sortimentu trička s potiskem o práci populární u mnoha zákazníků. Mrkni na produkty dostupné v této kategorii a zjisti, které nejlépe odpovídají Tvému oboru.
Počet produktů: 107

Podkategorie

 • Sestřičky
 • Hasiči
 • Lékaři
 • Kuchaři
 • Svářeči
 • Informatiky

  Geek trička přináší náš geek shop

  Kupujete si pravidelně nejmodernější smartphony, notebooky a neustále vylepšujete počítač? Jste na všech sociálních sítích, email prohlížíte každou půlhodinu a bez internetu se už prakticky neobejdete? Pro vás jsou určena geek trička a další geek shop sortiment. V nabídce dále naleznete IT trička pro programátory.

  Geek shop
  Profíkem v IT se člověk nestává po přečtení jedné příručky. Dá se ale spekulovat, že má dobře nakročeno ten, kdo se dovede zasmát profesním vtipům. Geek shop je oddělení, kde si normální smrtelníci moc nepočtou. Pro kodéry, webmastery a další magory, co jsou v prostředí IT technologií jako doma je tu naopak spousta příležitostí, jak si na svém okolí vyzkoušet, kde jsou skrytí lidé stejné krve. Když se na ulici nádherná dívka zasměje vašemu binárnímu vtipu na tričku, může z toho být taky láska na celý život  ;-)

 • Včelaři
 • Skladníci
 • Studie
 • Ostatní
na stránku
Zobrazeno 1 – 27 z 107 položek
Zobrazeno 1 – 27 z 107 položek

Pro zaměstnance máme také něco speciálního

Nehledě na to, v jakém oboru děláš, si určitě najdeš něco pro sebe. Konec konců některé zábavné situace spojené s prací se stávají v každé branži. Tričko s potiskem do práce s sebou obvykle nese dost univerzální poslání - např. s přimhouřenýma očima vyjadřuje náš postoj ke každodenním povinnostem. Samoz...

Pro zaměstnance máme také něco speciálního

Nehledě na to, v jakém oboru děláš, si určitě najdeš něco pro sebe. Konec konců některé zábavné situace spojené s prací se stávají v každé branži. Tričko s potiskem do práce s sebou obvykle nese dost univerzální poslání - např. s přimhouřenýma očima vyjadřuje náš postoj ke každodenním povinnostem. Samozřejmě se potisky tohoto typu hodí jen v situaci, kdy má náš šéf smysl pro humor. Tak je to právě v naší firmě, proto se nemuseli návrháři držet s fantazií na uzdě a připravili něco extra také pro Tebe.

Tričko s potiskem do práce je také skvělý dárek pro kolegu z kanceláře. Pokud se ve Vašem týmu blíží něčí narozeniny a nemáte ponětí, čím kolegu obdarovat - zde najdete odpověď. Tričko s potiskem do práce je rovněž legračním nápadem na poukázání určitých návrhů šéfovi - samozřejmě s podmínkou již vzpomínaného smyslu pro humor Tvého vedoucího. Blíží se firemní večírek nebo charitativní akce organizovaná ve Tvé firmě? Pokud ano, trička s potiskem o práci Vám pomohou ještě více se sblížit s kolektivem. Tímto způsobem vytvoříte zajímavý, i když mnohem volnější než každodenní dress code.

Kreativní potisky

Sílou našich triček o práci je nejen jejich dokonalá kvalita, ale i trvalý výrazný potisk. Za tuto část naší práce odpovídají ve větší míře stroje. Žádné zajímavé tričko s potiskem do práce by ale nevzniklo bez lidského faktoru. V tom případě je jím především naše kreativita. Tou sršíme mj. i proto, že v naší vlastní kanceláři panuje skvělá atmosféra. To, jak se cítíme v práci, je určitě jeden z nejdůležitějších aspektů, pokud jde o plnění pracovních povinností. Věříme, že naše trička s potiskem o práci vám pomohou také pozitivně vstoupit do atmosféry panující ve Vaší firmě. Pokud ti žádný z hotových návrhů nevyhovuje, pošli nám svůj a my necháme udělat nejdříve jeho grafickou vizualizaci a poté trička pro Tebe nebo Tvé kolegy z práce.

Pracovní košile jsou v posledních měsících hitem. Teší se oblibou ve všech profesích. Nejčastěji se objednávají jako dáreček, ale nejen to. Mnoho lidí je kupuje pro sebe, aby ukázali, kým jsou v každý všední den a v jakých sférách života mají nejvíce zkušeností. Naše tisknuté trička jsou vhodné díky svému designu pro všechny příležitosti, na procházky, párty nebo setkání s přáteli.

Zobrazit