Práce 

Práce, ať už chceme nebo ne, ve většině případů nám zabírá velkou část každodenního života. Stává se, že je zdrojem stresu a tak je třeba jej odbourat porcí dobrého humoru. Proto jsou částí našeho sortimentu trička s potiskem o práci populární u mnoha zákazníků. Mrkni na produkty dostupné v této kategorii a zjisti, které nejlépe odpovídají Tvému oboru.
Počet produktů: 576

Podkategorie

 • Trička pro zdravotní...

  Sestry dnešní doby

  Určitě je třeba podotknout, že sestřičky to v dnešní době nemají vůbec o nic lehčí, než jejich předchůdkyně ve středověku. Jistě, v moderní době máme k dispozici spoustu přístrojů a léků, ale podstata zůstává stejná. Sestřičky musí mít velkou dávku trpělivosti a vstřícný lidský přístup ke všem pacientům. Musejí být vzdělané a vyrovnat se s velkou psychickou i fyzickou zátěží. Nemyslíte si, že taková profese více než jiná zaslouží velké ocenění?

  Existují dárky pro sestřičky?

  Ano, existují! Pár tipů bychom pro vás měli, i když je pravdou, že za takovou velkou zátěž a námahu, kterou sestřičky podstupují, by si zasloužily možná i rytířský řád.

  Jak všichni víme, zdravotní sestry nosí v nemocnicích i jiných zdravotnických zařízeních stejnokroj. Nic ale nebrání tomu, abyste je podarovali krásnými a vtipnými ponožkami s potiskem! Takové vtipné designové ponožky určitě rozesmějí nejednoho pacienta, obzvlášť pokud se jedná o sestru z dětského oddělení!

  Dlouhá směna? Jasně, noční a dlouhé směny bývají u zdravotních sester pravidlem, proto není nic lepšího, že podarovat sestřičku krásným hrnečkem se stylovým nápisem, který jí navíc prozradí, jak moc si její profese vážíte. Každá sestra si ráda uvaří kávu k vyřízení nezbytné administrativy, a právě tenhle hrnek od vás jí zaručeně zpříjemní právě tyto chvíle!

  Je vaše známá, kamarádka nebo žena zdravotní sestrou? Sestřičky mají většinou svou dobrotu a obětavost vepsanou ve tváři, umocněte tento pocit ještě stylovým tričkem s potiskem! Ukážete tak celému světu, že právě tohle je zdravotní sestra, která je schopná se o všechno postarat a je naprosto nedocenitelná. Kvalitní trička v dámském střihu z pohodlné bavlny potěší nejednu zdravotnici!

 • Trička pro hasiče

  Tipy na ty nejlepší dárky pro hasiče

  Nehledejte za tím žádnou vědu. Nepředpokládáme, že byste vybírali profesionální vybavení pro hasiče, pokud se tomuto odvětví nevěnujete – jak víme, je velmi specifické.

  Dobrým tipem na dárek může být třeba hrneček na kávu s vtipným potiskem. Je skoro jisté, že hrneček používá každý z nás pravidelně každý den a vy máte také určitě ten svůj oblíbený. A navíc, dobrá káva v pěkném hrnku jistě přijde při dlouhé službě vhod!

  Co tahle něco na uhašení žízně? Jistě, lahví s nejrůznějším obsahem najdeme spousty a spousty, často i s vtipnými nápisy, malými panáčky a dobrým obsahem lahvinky k tomu. Tyto dárky jsou klasikou, kterou nic nezkazíte – ale jak všichni víme, asi ani neohromíte, protože jsou většinou už ve společnosti velmi dobře známé.

  Stylová trička pro hasiče

  Pánská trička v atraktivním designu jsou velmi praktická a pohodlná díky použitému materiálu. Taková stylová pánská trička by se mohla stát třeba dobrým dárkem pro dobrovolné hasiče z jedné jednotky, kteří se scházejí i mimo službu, ve svém volném čase. Často jsou hasiči také na vsích pořádány schůze, venkovní grilovačky a plesy, proč lidem tedy jednoduše nedat najevo, kdo jste? A potažmo, že jsou s vámi jakožto s mužem nebojácným vždy v bezpečí?

  A ještě jeden tip, pokud jde o grilovačky! Nejeden hasič umí zkrotit i oheň na grilu a s velkou oblibou se při společných akcích věnuje právě grilování. Obdarujte ho tedy perfektní stylovou kuchařskou zástěrou, která má na sobě vtipný hasičský designový potisk! Jednoznačně budete se svým dárkem originální!

 • Lékaři

  Docenění těžké práce

  Stejně jako u zdravotních sester, i na lékaře jsou kladeny vysoké nároky a musejí se vyrovnávat s psychickou i fyzickou zátěží. Mají obrovskou odpovědnost za naše životy a musejí se umět rychle rozhodovat. Jak by také ne, když na nich závisí to nejdůležitější – lidské životy. A tohle všechno si zaslouží ocenění, nemyslíte?

  Dárek pro lékaře, který nezklame

  Znáte to, noční služby, nepravidelné směny, dokonce prodloužené směny a lékaři musejí být vždy v pohotovosti. Je jim tedy zapotřebí pořádného odpočinku, byť si občas kradou každou chvilinku ve službě. Pokud máte ve svém okolí lékaře a přemýšlíte, co by pro něj mohl být vhodný dárek, vězte, že ho určitě potěší pohodlný polštářek s potiskem! Chvíle relaxu budou tak o to příjemnější! Polštářky jsou velmi pěkné, pohodlné a ušité z kvalitního materiálu, takže váš odpočinek bude také velmi kvalitní :)

  Neznáme snad lékaře, který by si nerad dával ve službě kávu. Káva je dobrý stimulant, který pomůže překonat krizové chvilky beze spánku v noční službě, proto se určitě hodí podarovat lékaře vtipným hrnkem s potiskem! Vsaďte se, že si na vás během své služby několikrát vzpomene, jakmile vezme hrneček do ruky :)

  Něco stylového na závěr

  Je váš přítel, přítelkyně či kamarád doktor? Pořiďte mu vtipné tričko s potiskem podle vašeho výběru! Nabízíme nepřeberné množství skvělých designů, které vás jistě pobaví. Ať už je obdarovaný muž nebo žena, máme něco pro každého! Kvalitní bavlna a nejnovější technologie potisku vás nezklamou, vybírat můžete z rozličných barevných variací. Takové tričko se pak může stát pěkným dárkem třeba k narozeninám, k svátku, k výročí, nebo prostě jen tak, pokud chcete někoho potěšit. Pokud máte nějaký vlastní nápad nebo design, který byste na tričko chtěli natisknout, sem s ním! Rádi vám vyjdeme ve vašich přáních vstříc, garantujeme, že dokážeme natisknout téměř cokoli :)

 • Kuchaři

  Dárky pro kuchaře? Spoustu nezbytností!

  S nadsázkou lze říci, že kuchaře potěší opravdu cokoli, co se týká jeho království – tedy kuchyně. Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo miluje vaření a stalo se jeho životní vášní, pak jistě dobře víte, že jeho kuchyně připomíná dobře vyzbrojenou jednotku. Dobrým tipem na dárek by tak mohla být nějaká vychytávka do kuchyně, ale faktem zůstává, že kuchaři většinou již spoustu věcí mají (a to i ty, o kterých vy slyšíte poprvé v životě) a docela snadno se svým výběrem netrefíte.

  Co ale určitě každý kuchař nebo kuchařka, ať už profesionálové nebo samoukové potřebují, je jednoznačně kuchařská zástěra. Zástěra z kvalitního materiálu, navíc s vtipným potiskem, se jistě stane oblíbeným kouskem vašeho šéfkuchaře. Potisk je vyráběn moderní technologií, tudíž i při opakovaném praní nehrozí, že by se poškodil.

  Kulinářské zážitky? Raději ne, prosím.

  Kulinářské zážitky jsou oblíbenou doménou dnešních zážitkových serverů, které nabízejí nejrůznější typy gurmánských ochutnávek, ať už místní nebo zahraniční kuchyně. Pokud ale dobře svého kuchaře neznáte, raději se takových typům dárku vyhněte. Možná opravdu nemá osobně rád mořské plody a takový výlet za španělskou přímořskou kuchyní by v něm zanechal hluboké stopy, a ne zrovna příjemné.

  S jakým dárkem pro kuchaře ale určitě neprohloupíte? Každý kuchař nebo kuchařka jsou vždycky nejvíce vděční, pokud jejich strávníkům chutná a dokáží to ocenit. Jistě, slovní pochvala je určitě namístě, zkusme ale vyjádřit svůj dík i trochu jinak! Co takhle tričko s vtipným potiskem jako dárek? Skladem máme varianty pro muže i ženytrička se stylovým kuchařským potiskem jsou velmi oblíbená! Kvalitní trička z bavlny jsou pohodlná a designově vychytaná, potěší nejen obdarovaného, ale pobaví i celou společnost. A navíc, obdarované osobě dáte velmi dobře najevo, jak si jejího kuchařského umu vážíte! Existuje snad lepší dárek? :)

 • Svářeči

  Tipy na dárky pro svářeče

  Hm, tak tady je to opravdu mnohem těžší, než třeba u dárků pro kuchaře. Vzhledem k tomu, že svářeči bývají ve většině případů muži, je výběr poněkud zúžený. Určitě bychom nedoporučovali vymýšlet jako dárky pro svářeče něco, co potřebuje ke své profesi – nikdy se netrefíte a všechny potřebné věci má na pracovišti. Pojďme se tedy zaměřit spíš na svářečům volný čas a na to, co by mu mohlo udělat radost.

  Pokud máte doma svářeče, jistě ho rádi obdarujete nějakým tematickým dárkem. Pije ten váš rád kávu? Pokud ano, není nic jednoduššího, než mu darovat krásný hrnek na kávu s potiskem! Mezi svou prací si jistě najde chvilku na pauzu, a pokud mu pauzu zpříjemní hrnek od vás, tím lépe!

  Svářeči mívají svoje pracovní oblečení, různé kukly, a především bezpečnostní prvky. To všechno víme, ale možná by se mu do práce hodily nějaké kvalitní a pohodlné ponožky. A co takhle ponožky s vtipným potiskem? Myslíte, že by mu udělaly radost? Možná pobavíte nejen jeho, ale i jeho kolegy, kteří budou zjišťovat, kde k takovému skvělému kousku přišel!

  Tematická trička

  Svářeči mohou být právem hrdí na svou profesi, proto je určitě dobrým nápadem vyzdvihnout jejich povolání i ve volném čase. Jednoduše to můžete provést pomocí našeho dárkutrička ve stylovém designu! Vtipný potisk a kvalitní materiál zaručí naprosté pohodlí jeho nositeli, navíc si můžete vybrat z několika předloh a barevné škály. A co víc, pokud máte nějaký svůj nápad nebo design, který byste chtěli nechat na tričko natisknout, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vyjdeme vstříc! Designová trička tvoříme jak pro muže, tak i pro dámy, a vybírat můžete z rozličných vzorů, potisků, barev i střihů. Tak směle do toho, váš svářeč už čeká na svůj dárek! :)

 • Informatiky

  IT jako profese i záliba

  Pro někoho je počítač stále tak trochu nepřítelem, pro někoho každodenním pomocníkem, bez kterého se neobejde, pro někoho zálibou, které se věnuje i ve volném čase. Přiznejme si, že pokud nejste fanda do informačních technologií, všechny ty názvy, programy a postupy jsou pro vás tak nějak španělskou vesnicí. A není se čemu divit. Tohle odvětví se mění každý den, každý další den tu máme nové technologie, nové přístroje a nové programy, a jen ten, který se mu opravdu věnuje, dokáže držet tempo s tímto zběsilým vývojem.

  Tipy na dárky pro IT

  Proboha, hlavně se nesnažte tomu všemu ajťákovi zavděčit nějakou technickou novinkou nebo doplňkem k jeho počítači! Bylo by to zřejmě dobré faux pas, jelikož nepochybujte, že on zná lepší, novější, modernější a rychlejší variantu úplně všeho!

  Většina IT specialistů je skvělá ve své profesi, a pokud se do něčeho zabere, tak nevnímá čas ani okolí. Zkuste tedy tomu vašemu ajťákovi dát jako dárek stylový hrnek na kávu! A víte, proč? Vsadíme se, že v okolí jeho počítače se nachází minimálně tři další špinavé hrnky, které neměl čas odnést a proto mu ještě jeden, ten od vás, bude moc vyhovovat. Třeba zrovna tenhle hrnek se stane jeho nejoblíbenějším, obzvlášť pokud na něj necháte vyrobit stylový potisk!

  Rozumíte všem těm zkratkám, kódům a matematickým vzorcům, které ajťáci používají? Pokud ne, tak nevěšte hlavu. Nicméně, IT specialisté jim rozumí a většinou je velmi pobaví. Zkuste mu tedy jako dárek dát stylové tričko právě s takovým potiskemDesignové potisky potěší a pobaví každého, kdo se věnuje IT odvětví! Na výběr je ze širokého spektra barev a vzorů, a vězte, že i když některým nerozumíte (nebojte, nejste sami), tak svého ajťáka určitě rozesmějete! :) Naše trička vyrábíme z bavlny prvotřídní kvality, potisk provádíme pomocí nejnovější technologie, jedná se tedy opravdu o prvotřídní kousky, které bude obdarovaný velmi rád a často nosit!

  P.S. Pokud byste rádi obdarovali stylovým tričkem ženu, žádný problém, dejte nám vědět, a rádi tričko vyrobíme přesně na míru!

  Geek trička přináší náš geek shop

  Kupujete si pravidelně nejmodernější smartphony, notebooky a neustále vylepšujete počítač? Jste na všech sociálních sítích, email prohlížíte každou půlhodinu a bez internetu se už prakticky neobejdete? Pro vás jsou určena geek trička a další geek shop sortiment. V nabídce dále naleznete IT trička pro programátory.

  Geek shop

  Profíkem v IT se člověk nestává po přečtení jedné příručky. Dá se ale spekulovat, že má dobře nakročeno ten, kdo se dovede zasmát profesním vtipům. Geek shop je oddělení, kde si normální smrtelníci moc nepočtou. Pro kodéry, webmastery a další magory, co jsou v prostředí IT technologií jako doma je tu naopak spousta příležitostí, jak si na svém okolí vyzkoušet, kde jsou skrytí lidé stejné krve. Když se na ulici nádherná dívka zasměje vašemu binárnímu vtipu na tričku, může z toho být taky láska na celý život  ;-)

 • Včelaři

  Včelaři a jejich zájmy

  Včelařství je v našich zemích organizováno svazem, členové svazu se ale stávají včelaři většinou čistě ze svého zájmu. A pravdou je, že bez včel bychom jako lidstvo měli opravdu velký problém, protože bychom přišli o spoustu plodin, které by nebyly opylovány.

  Včelaři se tedy zaslouží opravdovou úctu, protože se včelstvy je spoustu práce, ale díky nim máme vlastně všechno. Každý včelař je na svou zálibu velmi hrdý a pravděpodobně také o nějakém včelaři ve svém okolí víte. Proč tedy právě toho vašeho známého či kamaráda neobdarovat tematickým dárkem pro včelaře?

  Odborné znalosti nejsou třeba

  Pokud stojíte o dárek pro včelaře, raději se nepouštějte do větších akcí. Pokud nejste odborníkem, určitě se vyhněte nakupování potřeb přímo pro včelstva. Každý včelař si raději to své osvědčené vybere sám. Stejně tak se neukvapujte a nenakupujte „speciální“ druhy medu. Každý včelař je tak trochu degustátor a věřte tomu, že včelař dobrý med pozná, raději se tedy vyhněte možnému faux pas se špatnou kvalitou medu.

  Pokud chcete podarovat vašeho včelaře, není nic jednoduššího, než zvolit něco praktického, s tematikou včel. Zkuste mu jako dárek vybrat například stylovou pohodlnou mikinu s kapucí, na kterou necháte natisknout vtipný nápis! Věřte, že takové oblečení má velký úspěch a vzhledem k tomu, že včelaři tráví spoustu času venku, mikina by se mu za chladnějších dní mohla při pobytu venku náramně hodit.

  Pokud nechce darovat mikinu, zkuste osvědčenou klasiku. Nabízíme pohodlná a kvalitní trička s potiskem, které vašeho známého včelaře určitě potěší! Trička vyrábíme z prvotřídní bavlny, tiskneme pomocí nejnovější technologie, tudíž je kvalita opravdu zaručena. Trička lze vybírat v nejrůznějších barvách a s rozličným vtipným potiskem, pobavíte tak nejen včelaře, ale i ostatní osazenstvo. Takové tričko se může stát fajn dárkem třeba k narozeninám nebo k svátku, je to ale zároveň dobrý tip třeba pro všechny členy určité organizace, kteří se scházejí třeba na schůzích. Stále ještě váháte? :)

 • Skladníci

  Lidský faktor v době automatizace

  Jisté je, že moderní doba už spoustu věcí zautomatizovala, protože je to pro výrobce rychlejší, efektivnější a nepochybně levnější. Jisté ale je, že bez lidí a jejich práce se pořád neobejdeme! Jaká je tedy práce skladníka? Myslíte, že je vcelku lehká a nijak příliš náročná?

  Skladník hrdina

  Práce skladníka nespočívá pouze v přemisťování zboží a jejich skladování, ale také v přesné evidenci, efektivitě práce a vydávání zboží. Skladník musí být přesný a rychlý. Musí vědět, kde a co najde, a nesmí se splést. Má tedy velkou odpovědnost a tu je třeba náležitě ocenit.

  Dárky pro skladníky

  Pracuje nějaký váš známý jako skladník? Pokud ano, určitě přijde doba, kdy budete přemýšlet, jaký byste mu rádi dali dárek, ať už k narozeninám, nebo třeba k svátku.

  Skladníci mívají pauzu na svačinu, možná by se jim tedy hodilo něco praktického, co ve své práci využijí a co mu budou kolegové závidět. Zkuste mu jako dárek vybrat nějaký fajn hrnek na kávu s tematickým potiskem! Jeho pauza na kávu bude tak mnohem příjemnější a nejeden spolupracovník bude hrnek s vtipným nápisem závidět.

  Skladníci většinou fasují oblečení, ale i v civilu preferují takoví muži (připouštíme, že v této profesi pracují i ženy, ale není jich tolik díky velké fyzické náročnosti) rovněž pohodlí a kvalitu. Zkuste tedy vybrat jako dárek vtipné tričko s potiskem! Skladem máme rozmanitou škálu všech barev a druhů triček ve stylovém designu. Trička jsou vyráběna z kvalitní bavlny s nejnovější technologií potisku, a proto se jedná o opravdu hodnotný dárek. Vtipné texty pobaví nejen obdarovaného, ale i jeho kolegy a okolí. A pokud toužíte po něčem opravdu speciálním, místo trička zvolte pohodlnou mikinu s kapucí, rovněž s potiskem, který může být i podle vašeho výběru! Tak nad čím ještě váháte? :)

 • Studie

  Studentský život – žádná procházka růžovou zahradou?

  Samozřejmě, nechceme tím říci, že studentský život je v podstatě jeden velký mejdan (i když, pravda u někoho to tak být může) a že studenti to mají jednoduché. Vůbec ne. Při všem tom vzpomínání na doby mládí jsme zcela zapomněli na všechny ty nekonečné hodiny strávené učením, náročnými přednáškami, zkouškami, trémou, zda postoupíme dál a studenty ještě zůstaneme, a zda se zase o krůček dál přiblížíme našemu vysněnému povolání. Studentský život opravdu není tak jednoduchý, jak se na první pohled může zdát, a určitě si zaslouží nějaké ocenění.

  Nejvhodnější dárky pro studenty

  Mnozí studenti by určitě řekli, že nejlepší dárek by bylo mít hotové všechny zkoušky a mít tak volno před dalším semestrem. To mu bohužel ale jen tak splnit nemůžete. Pokud máte doma studenta, jistě přemýšlíte, jaký dárek mu vymyslet, ať už k svátku nebo k narozeninám, neboť třeba za úspěšně vykonanou zkoušku.

  Často vám pomůže studentova záliba nebo jeho volnočasový koníček, ale předpokládáme, že nějaký podobný typ dárku už od vás student dostal. Pokud přemýšlíte o studijním pobytu někde v zahraničí, raději se s potencionálně obdarovaným domluvte předem, třeba byste se nemuseli setkat s velkým nadšením, a zbytečně tak vyhodili spoustu peněz.

  Pokud byste rádi předali nápaditý a osobitý dárek, máme pro vás velmi dobrý tip. Jako téměř každý student jistě i ten váš považuje za svůj stejnokroj tričko a džíny. Proč mu tedy nevyhovět a nedat jako dárek stylové tričko s vtipným designem? Naše trička jsou velmi pohodlná a vyrobená z kvalitní bavlny, pohodlí je tedy zaručeno! A nejen že vtipný potisk na tričku dá všem najevo, že mátu čest potkat studenta, navíc pobaví obdarovaného i jeho okolí. Trička jsou dostupná jak v pánské, tak v dámské verzi, v nejrůznějších kombinacích barev a stylů. Pokud váš student studuje speciální obor a nenašli jste nic vhodného v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat! Rádi vám vytvoříme design na míru nebo natiskneme design dle vašeho motivu!

  P.S. Pokud se vám tričko zdá málo, vězte, že nabízíme i krásné pohodlné mikiny s kapucí, které rovněž máme v nejrůznějších variantách potisků a barev! Stačí jen zalistovat na našem webu, tak směle do toho!

 • Ostatní

  Dárky podle profese

  Dávat dárky podle profese je jistě dobrý nápad, pokud se třeba váš známý či kamarád věnuje kuchařině. Pak docela snadno zvolíte nějaký doplněk do kuchyně, který mu práci ulehčí. Nicméně, jak si poradíte s automechanikem, optikem nebo třeba chůvou? Nepředpokládáme, že byste chůvě dávali balení plenek pro její svěřence, nebo třeba optikovi poukaz na nové brýle…

  Pokud povolání či profese daného člověka, kterého se chystáte obdarovat, nepatří mezi ty nejobvyklejší, zkuste jim vybrat dárek právě v našem online shopu! Vybírejte z velkého množství stylových a vtipných triček s potiskem! Trička máme ve střizích pro muže i ženy, a to v nejrůznějších barvách, vzorech i provedeních. Trička jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny a používáme pro ně nejnovější technologii potisku. Mezi naší nabídkou jsou například trička pro dřevorubce, již zmíněné chůvy, optiky, kurýry, ale i řidiče autobusu. Pokud byste přesto nenašli to pravé, neváhejte nás kontaktovat! Rádi vám vytvoříme tričko podle vašich představ přesně na míru. Stačí, pokud nám zašlete svůj návrh, nebo pokud nám sdělíte svou představu. Na váš vlastní potisk jsme opravdový experti, tak nám dejte vědět a vytvořte tak tričko vašich snů! :)

 • Mechanici

  Tihle všichni jsou velmi často potřeba a všeobecně jim jsme zvyklí říkat opraváři. A ať už chceme nebo ne, potřebujeme je všichni. Obzvlášť tehdy, když se nám porouchá něco v domácnosti, a nejsme schopni si sami danou věc opravit. Řemeslníci celkově jsou v dnešní době zvlášť ceněni, a to především proto, že jich je neuvěřitelně málo. A sehnat nějakého spolehlivého a šikovného se rovná výhře v loterii. Pokud tedy ve svém okolí někoho takového máte nebo je mechanikem někdo z vašich přátel, známých nebo příbuzných, třeba právě uvažujete o tom, jak mu dát najevo, že si jeho práce vážíte.

  Dárky pro všechny mechaniky bez rozdílu

  Jak ale zrovna mechanikovi, tomu chlápkovi odvedle, dát najevo, že jeho práce je opravdu poklad a nevyznít při tom trapně? Ono přeci jen dávat lahev řemeslníkovi jen tak, to trochu zavání dobou socialismu, kdy se podobné „dárky“ a úplatky dávaly úplně automaticky a každý s nimi počítal. Jestliže je ale váš kamarád třeba automechanik a lahev jako dárek k narozeninám nebo svátku dostává skoro pořád, asi nechcete v tomhle trendu pokračovat a být „jedni z mnoha“, bez nápadu a nové invence. Pojďte to zkusit tentokrát jinak a být originální. S námi to bude hračka!

  Originální dárky v našem e-shopu

  Jestli si nevíte rady s originálním dárkem, pak vězte, že na originalitu jsme experti. Máme pro vás skladem širokou škálu originálních dárků, od stylových triček s potiskem, přes pohodlné mikiny s kapucí, krásné designové hrnky s potiskem nebo třeba vtipné stylové ponožky s potiskem. A všechny tyhle dárky dokážeme vytvořit a potisknout přesně na míru, třeba právě mechanikům, kterým tak můžete vzdát hold! Pokud byste si přece jen nevybrali, stačí nám dát vědět, rádi vám vytvoříme potisk přesně na míru! Je tady ještě někdo, kdo váhá? :)

 • Kurýři a pošťáci

  Historie československé pošty sahá hluboko až do doby první republiky, kdy navazovala na tradice předchozí a byla samozřejmě modernizována. Dnes už v Čechách známe nejen Českou poštu, ale i nejrůznější alternativní doručovatele hlavně pro přepravu zásilek, kteří vám doručí balíček leckdy i v ten samý den, přímo na adresu, nebo třeba na nějakou pobočku či výdejnu. Tyt služby jsou velmi žádané a denně se přepraví neuvěřitelné množství zásilek. Je to práce sice pěkná, ale dost často namáhavá, a to nejen fyzicky, ale i psychicky. Doručovatel, kurýr či pošťák, chcete-li, má velkou odpovědnost za balíčky a zásilky, které přebírá a doručuje. A to si zaslouží ocenění, nemyslíte?

  Dárky pro kurýry a pošťáky

  Třeba i vy patříte mezi ty, kteří mají ve svém okolí někoho známého nebo příbuzného, který pracuje právě jako kurýr nebo třeba na poště. A pak máte všechno z první ruky. I to, jak se kolikrát lidé chovají k těmto pracovníkům neslušně, ač si to nezaslouží. Právě naopak. Zaslouží si nějaký pěkný dárek, který by jim ukázal, jak je jejich práce důležitá. Ale jak na to?

  Naprosto jednoduše. Zkuste si v klidu projít náš e-shop, nabízíme kvalitní a originální dárky, a to především s potiskem. A právě díky potisku jsme schopni vám vytvořit dárek právě pro pošťáka nebo kurýra, či jiné povolání. Vybírat můžete ze spousty designů triček s potiskem, teploučkých mikin s kapucí, nebo stylových hrnků s potiskem, které jsou jako dělané pro ranní kávu. Pokud byste váhali a žádný potisk vám nekápl do noty, neváhejte nás kontaktovat. Vytvoříme vám design klidně i podle vašeho návrhu!

 • Rolníci

  Do dnešní doby se zemědělství neuvěřitelným způsobem proměnilo, k dispozici jsou stroje netušených možností a síly, které šetří energie a čas, zároveň ale začínáme poznávat, že masově oraná pole, široké lány bez remízů a využívány půdy do posledního dechu nám budoucnost nezajistí. Leckde se potom postupně vracíme k původním menším políčkům, sázíme hájky a remízky, které nám zajistí nejen zadržování vody v krajině, ale i zázemí pro chráněné a ubývající druhy živočichů. Nic se zkrátka nemá přehánět a u přírody to platí obzvlášť. Rolníci si to vždycky uvědomovali a zkušenosti se předávaly z otce na syna. A nebylo to zkušenosti pramalé, rolníci toho musí vědět opravdu hodně. V češtině už je slovo rolník poněkud archaické, nicméně má malinko odlišný význam od zemědělce – rolník byl dříve spíš sociální status, obecně označoval lidi, kteří pracují na venkově.

  Máte rolníka doma? Nebo třeba nějakého kamaráda, který na venkově pracuje? Pak jistě alespoň z doslechu víte, že se jedná o krásnou práci na čerstvém vzduchu, ale také práci velmi namáhavou. Možná i z toho důvodu by stálo za to se zamyslet nad dárkem, kterým dáte najevo, jak si vážíte svého rolníka a jeho pracovního nasazení :)

  Dárky pro rolníky a zemědělce

  Na rovinu, ti, kteří pracují na venkově, chodí většinu času v montérkách. Pojďme jim ale trochu vyladit styl a dát jim jako dárek třeba super tričko s potiskem! S takovým vtipným a designovým nápisem určitě u svých parťáků zabodují! Anebo ještě lépe. Vyberte z naší nabídky stylovou a pohodlnou měkoučkou mikinu s potiskem pro rolníky! Pro chladnější dny je ideálním kouskem a ocení ji nejen traktorista, ale i jeho široké okolí, které mu ji bude závidět, uvidíte!

 • Instalatéři

  Řemeslo má zlaté dno a v dnešní době to platí ještě mnohem více. Každý druhý se chystá na vysokou školu a díky tomu máme spoustu ekonomů, historiků, manažerů a IT specialistů, ale vodovodní kohoutek neumí opravit nikdo a na nové rozvody elektřiny čekáme v nejlepším případě tři měsíce, a to jsme ještě rádi, že jsme někoho sehnali velmi rychle. Řemeslníků ubývá a tím více instalatérů. Ti stávající nevědí, kam dřív skočit. O co se vlastně instalatér stará? Všeobecně o rozvody, ať už vody, či energií, v češtině se ale slovo instalatér používá především v souvislosti s vodou, tedy ten, kdo provádí a udržuje trubkové rozvody vody a odpadu – tedy něco, bez čeho se naprosto neobejdeme, a co často při poruše vyžaduje velmi rychlý a znalecký zásah.

  Rozmazlujme instalatéry!

  Instalatéři musejí mít nejen znalosti o své profesi a selský rozum, ale také určitou manuální zručnost, pokud někomu chybí, nikdy dobrým řemeslníkem nebude. Jedná se o opravdu zodpovědnou práci, jako taková si zaslouží náš obdiv. Vždyť kdo z vás umí vyměnit rozvody vody, vyměnit těsnění, opravit odpady a tak dále? Na dobrého instalatéra zkrátka abyste si vzali lupu.

  Jestli máte někoho takového ve svém okolí, vězte, že se jedná o skrytý poklad, a je třeba si ho hýčkat. Třeba nějakým pěkným dárkem, co vy na to? A nemusí se nutně jednat ani o narozeniny nebo svátek, zkuste mu dát dárek prostě jen tak! Na našem e-shopu nabízíme originální a stylové dárky dokonce i pro instalatéry. Ano, čtete správně! Stačí se podívat a vybrat třeba super stylové designové tričko s potiskem, nebo třeba pohodlnou mikinu s vtipným nápisem! Tyhle vtípky mají dobrou odezvu jak u obdarovaných, tak i u jejich okolí, takže mu pak mikinu s kapucí nebo tričko s potiskem dost často závidí. Buďte tentokrát originální a ukažte svému instalatérovi, že se bez něj a jeho práce prostě neobejdete!

 • Horníky

  Havíři, horníci a helfři

  Horník, jak jistě víme, pracuje v dole, kde se těží nějaký nerost. V našich krajích je to především uhlí, ale pokud bychom se podívali třeba do Jihoafrické republiky, najdeme zde diamantové doly, těžbu drahých kovů, například platiny. Hornictví je velmi nebezpečné povolání, což asi znáte z občasných zpráv v médiích, kdy se stane zával šachty. Havířinu bychom také dozajista nezařadili na seznam těch nejlepších povolání, co se týče zdraví. Pobyt pod zemí, velmi těžké pracovní podmínky, neustálý prach, to vše dlouhodobě zdraví horníků poškozuje.

  Havířina je velmi staré povolání, sahá do dávných dob, kdy se nerosty začaly těžit. Dříve havíři nosili jako stejnokroj bílé pláště a také samozřejmě lucernu, kterou si v dole museli svítit. V Čechách je hornictví rozšířeno především na Ostravsku, pojmenované podle tohoto řemesla bylo dokonce i město Havířov. Práce je to velmi fyzicky náročná a ženy tu vesměs nenajdete. Horník se stará o obsluhu důlních strojů a provádí nejrůznější druhy prací, které jsou potřeba v hlubinné těžbě. Obsluhuje tak třeba razicí, dobývací nebo hloubicí stroje jak už jsme zmínili, nejedná se zrovna o zdravé prostředí pro práci, a tak horníci mají i za úkol odebírat vzorky ovzduší.

  Pocházíte z Ostravska? Pak dozajista víte, jak velkou tradici tady má havířina. A jako moc těžká práce to je. Jistě si zaslouží náš obdiv, pokud třeba někdo z vašich známých jako havíř pracuje, neváhejte, a dejte mu to najevo. A jak? Třeba pomocí vtipného dárku! Co takhle stylové tričko s potiskem pro horníka? Garantujeme, že takové tričko váš kamarád ještě nemá, potisk pro horníka je tou nejlepší cestou, jak mu dát najevo, že si jeho práce vážíte. Tričko je velmi pohodlné a příjemné na nošení, uvidíte, že se z něj stane jeho oblíbený volnočasový kousek.

 • Květinářky

  Kreativita především

  Ano, za tím si pevně stojíme. Bez patřičné dávky kreativity a představivosti jednoduše tuhle práci dělat nemůžete. Nelze totiž vázat kytice stále ve stejném stylu. Pro každého zákazníka se hodí něco jiného. Každý má jiný vkus, má rád jiné barvy, jiné druhy květin, chce uvázat květinu pro jinou příležitost nebo v odlišném duchu, než je třeba obvyklé. Na květinářce je tedy především zjistit očekávání zákazníka a dobře s ním komunikovat, aby vazba dopadla podle jeho představy, ale i podle představy květinářky. Takže tady máme i špetku psychologie :) A neméně důležitou věcí jsou pro květinářku samozřejmě šikovné ruce. Nelze vázat překrásné květiny, pokud jste, s prominutím, na manuální práce tak trochu „leví“. Všechno se dá jistě naučit a krásné květinové vazby přicházejí hlavně s praxí.

  Chtěli byste se stát květinářkou nebo květinářem? Ideální je vystudovat daný obor, protože vám zároveň nabídne hlubší znalosti o rostlinách a všech druzích květin, budete se tak lépe a trhu orientovat a vědět, která květina potřebuje jakou péči. Dobře tak poradíte svým zákazníkům a ti se za vámi budou rádi vracet pro radu i pro pěknou květinu.

  Máte svou oblíbenou květinářku, někdo z vašich přátel v tomto oboru pracuje, nebo jste dokonce sami květinářem? Pokud uvažujete o dárku pro květinářku, zřejmě květinu nezvolíte, jelikož tušíte, že by se na ni dívala z profesionálním odstupem. Zkuste to s dárkem ale tentokrát originálně a prohlédněte si náš e-shop! Najdete u nás originální dárky s potiskem nejen pro květinářky! Co třeba stylové pohodlné tričko s potiskem přímo pro květinářku? Tričko je z vysoce kvalitní bavlny, potisk jej povyšuje na velmi vkusný dárek! Takový dárek ji dozajista velmi potěší a třeba si vaše tričko ráda vezme i do práce, případně ve svém volném čase, aby celé okolí vědělo, s kým má tu čest :)

 • Zahradníky

  Venkovní povolání

  Bezesporu, zahradník pracuje vanou většinu svého času venku. Oproti zemědělcům pracuje většinou na omezené ploše, většinou na zahradách nebo třeba v parcích. Zahradnictví má velmi dlouhou historii, dokonce jsou antropologicky doložené různé skupiny zahradníků už v primitivních společnostech. Ve starověku pak byla zahrada symbolem rajské zahrady a velmi se dbalo na to, aby byla plná rozličných květin, stromů, ptáků a rozmanitého ovoce. V Egyptě se dokonce velmi věnovali aranžování květin, Římané se zase specializovali na pěstování nejrůznějších druhů ovoce a zeleniny.

  Ve středověku pak byly běžné bylinné nebo zeleninové zahrady či ovocné sady především v klášterech nebo na dvorech panovníků, v renesanci se ale začalo zahradničení vracet i k obyčejným lidem a vznikaly dokonce botanické zahrady.

  Dnes má spoustu lidí zahradu u svého domu a ve svém volném čase se zahradničení věnuje jako svému koníčku. Češi jsou jako zahrádkáři opravdu specialisté, jakmile na jaře začnou první sluneční paprsky probouzet přírodu, zahradnictví většinou nestíhají nápor všech milovníků zahrádek. Vyměňujeme si zkušenosti, dáváme si sazečky a diskutujeme se zahradníky o všech našich problémech – přízemní mrazíky, škůdci, plevele a třeba i udržitelnost naší zahrady či její biotop. Zkrátka, zahradničení je moc pěkné hobby a člověk by ani neřekl, kolik pohybu na čerstvém vzduchu díky tomu vykoná. Patříte i vy mezi oddané zahrádkáře, nebo máte někoho, kdo pracuje jako zahradník? Pak dozajista oceníte náš e-shop s originálními dárky! Specializujeme se na dárky s potiskem, a to třeba právě i na dárky pro zahradníky! Darujte svému zahradníkovi stylové tričko s potiskem, uvidíte, jak moc ho potěšíte! Trička jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny, nepochybujeme tedy o tom, že se stane velmi oblíbeným kouskem v jeho šatníku! Vybírat můžete z našich motivů nebo si navrhnout svůj vlastní přesně vašemu zahradníkovi na míru, tak nás neváhejte kontaktovat, rádi vám s výběrem pomůžeme!

 • Fotografy

  Úžasný vynález

  Vznik fotografie byl vlastně naprosto úžasný vynález. Tzv. camera obscura, neboli promítnutí obrazu, byla známa už v 16. století, ale tehdy ještě nikdo nepřišel na to, jak také obrazit ustálit. S tím přišli vynálezci až v 19. století a jednalo se o převratný objev! Nejprve se jednalo o černobílou fotografii, velmi rychle ale přišla také fotografie barevná. V počátcích museli fotografové nosit s sebou těžké skleněné desky a různé jedovaté chemikálie, což jim ale brzy ulehčil vynález fotografického filmu. Jaký rozdíl oproti dnešním moderním fotoaparátům a digitální fotografii, že?

  Fotograf pracuje buď v ateliéru, nebo v plenéru. Dnešní době vládne digitální fotografie, proto musí fotograf také velmi dobře umět pracovat s nejrůznějšími grafickými programy. I přes to, že fotografům moderní technologie velmi ulehčují práci, stále je ale nutné, aby měli „dobré oko“. Aby prostě dokázali zachytit okamžik, náladu a detaily. Aby zvládli celkovou kompozici fotografie a dokázali z „obyčejné“ scény vytvořit umělecké dílo. To se ale bavíme především o uměleckých fotografech. Skutečnost je často mnohem přízemnější, fotografové běžně zhotovují fotky pro různé technické a vědecké účely, ani nespočítáme, kolik fotografií je vyrobeno na občanské a jiné průkazy.

  Možná i vy se amatérsky věnujete fotografii, a nakonec, proč ne, je to úžasný koníček! V dnešní době moderních smatphonů si poměrně dost kvalitní fotografie může vytvářet úplně každý, o tom se nám před lety ani nesnilo. A není k tomu potřeba ani drahé fotografické vybavení. Pokud máte mezi přáteli fotografa, byť amatérského, a přemýšlíte nad dárkem, raději nekupujte nic od „fochu“. I tak ale můžete snadno pořídit dárek přímo pro fotografa, stačí se mrknout na náš e-shop! Co třeba stylové tričko s potiskem v designu pro fotografy? Úžasně originální dárek, kterému nechybí vtip a nápaditost! Vybírejte z našich motivů pro fotografy nebo si nechte natisknout svůj vlastní design!

 • Pokrývači

  Vzhůru na střechu!

  Pokrývač pokrývá střechu. Jak prosté. Takže je vcelku důležité, aby se pokrývač nebál výšek, to by pak na střeše moc platný nebyl. Věděli jste ale, že existuje poměrně velké množství krytin, které se na střechy dá použít? Záleží na typu konstrukce a dokonce i na místních zvyklostech. Když si představíte kulturu kdesi v jihovýchodní Asii, zřejmě bude trochu odlišná, i co se týče staveb a pokrývání střech. Zcela určitě znáte skládanou krytinu, která se hodně využívá právě na rodinné domy, často ale podle typu stavby jde také o plátovou krytinu nebo dokonce dřevěné šindele či rákosové došky, pokud jde vesměs o historické stavby. V dobách temného středověku se pokrývači sdružovali do cechů, kde pracovali spolu se zedníky, tesaři nebo klempíři. A to je vlastně velmi podobné i dnes. Pokud se rozhodnete, že si postavíte vlastní dům, většinou tyto všechny řemeslníky seženete najednou, protože o sobě navzájem vědí a spolupracují.

  Pokrývač nejen že nesmí mít strach z výšek, ale musí být také manuálně zručný. Co by vám pak byl platný, kdyby vám střechou zatékalo? Dobrého řemeslníka je třeba si vážit, pokud takového seženete, věřte, že má cenu zlata. Třeba i vy máte za kamaráda pokrývače, a tak znáte nejrůznější historky a zkazky z práce, kterými vás zásobuje, a dobře víte, že tohle povolání je poměrně fyzicky náročné.

  Pokud byste pro takového kamaráda pokrývače sháněli dárek, zkuste právě cílit na jeho povolání. Samozřejmě tím nemyslíme, abyste mu věnovali keramickou tašku, ale spíš originální dárek, který mu dá najevo, že si jeho práce vážíte. Mrkněte se do našeho e-shopu, máme skladem jedinečné dárky s vtipným potiskem, dokonce i pro pokrývače! Co třeba stylové a pohodlné bavlněné tričko pro pokrývače? Zaručeně si jej rád vezme jak do práce, tak i ve svém volném čase! Vybírejte z našich motivů, nebo si nechte natisknout svůj vlastní, potisk realizujeme již od jednoho kusu!

 • Elektrikář

  V dnešní době, kdy máme na elektřinu snad vše, často včetně vytápění a nedovedeme si bez některých spotřebičů představit svůj život. Nebo v dokážete žít bez ledničky, sporáku nebo světla v koupelně? Myslíme si, že ne. A elektrikář je chlapík (dámy prominou, této profesi se muži věnují ve valné většině), který elektřině a všemu s tím spojenému náramně rozumí a dokáže nám pomoci, když jsme v nouzi. Když nám nefunguje světlo, je nám zima, potřebujeme zapojit nový elektrospotřebič nebo udělat novou zásuvku a zajisti v domě rozvody… Zkrátka, elektrikáři jsou pro nás nepostradatelní a zaslouží si naše velké ocenění. A pokud máte mezi elektrikáři nějakého kamaráda, známého, či dokonce partnera, kterému se blíží narozeniny, svátek nebo nějaké jiné jubileum, možná právě zvažujete, jaký dárek byste mu mohli tentokrát pořídit. Chcete mu dát najevo, jak si vážíte jeho profese? Pak jste tady u nás naprosto správně!

  Originální dárky pro všechny elektrikáře i řemeslníky

  Současným trendem v dárcích jsou i dárky pro určité profese. Tím myslíme všechny profese, a to i ty, které nejsou příliš obvyklé. Elektrikář je sice povolání běžné, ale pokud můžeme soudit, tak v současné době i přes to všechno velmi nedostatkové. Elektrikáři se dnes téměř vyvažují zlatem. Pokud ale nejste natolik movití, abyste jaké dárek svému elektrikáři věnovali hroudu zlata, máme pro vás jiný tip. Co takhle stylové designové tričko s vtipným potiskem? Trička s potiskem jsou moderní verzí dárku, který potěší naprosto všechny obdarované, protože se jedná o originální a osobní dárek přesně na míru! Máme trička pro elektrikáře, zemědělce, běžce, instalatéry, doktory a třeba i kuchaře! Nejen, že potěšíte obdarovaného kvalitním a skvělým dárkem, ale třeba pobavíte vtipným nápisem i jeho blízké okolí J

 • Strojvedoucí

  Na strojvedoucí jsou kladeny poměrně vysoké požadavky, nejen ty zdravotní (dobrý zrak a citlivost na barvy je samozřejmostí), ale je také vyžadována psychická odolnost a fyzická zdatnost. Už jen kvůli té fyzické zdatnosti, leckdy se jedná opravdu o velmi těžkou práci, se jedná o profesi, která je z valné většiny doménou mužské populace. Vlaky a vlakovou dopravu zkrátka musíte milovat, abyste se mohli téhle krásné práci věnovat. A opravdu, někteří se jí věnují dokonce od dětství, prostřednictvím malých vláčkových modelů.

  Dárky od srdce pro všechny strojvedoucí

  Zřejmě máte pocit, že je velmi těžké zvolit pro vašeho kamaráda strojvedoucího takový dárek, který by ho potěšil, a zároveň mu dal nějakým způsobem najevo, že si jeho práce vážíte. Nebojte, v dnešní době to není zas tak složité, díky originálním a osobitým dárkům od nás budete určitě za hvězdu!

  Pokud jste totiž v úzkých, není nad to se spolehnout na osvědčené dárky. A těmi jsou právě dárky z našeho online shopu. Dárky s potiskem, ptáte se? Ale ano, díky potisku totiž můžete vyjádřit absolutně všechno – obdiv, humor, lásku, nebo třeba připomenout nějaké významné jubileum! Mezi dárky s potiskem jednoznačně vedou trička s potiskem, ať už zvolíte vtipný potisk přímo k narozeninám, nebo třeba potisk, který se vztahuje právě k povolání či volnočasovému koníčku, věřte, že s tímhle dárkem budete vždycky za hvězdu! Vybírejte z nespočtu barev, vzorů i designů, máme střihy pro muže i ženy, a na své si třeba přijdou i vaše děti :) Tak směle do toho, dárek pro vašeho strojvedoucího už na vás čeká!

 • Stolař

  Označení truhlář převládá v Čechách a pochází z němčiny. Na Moravě i Slovensku je pak obvyklejší spíš výraz stolař, který pochází od slova stůl. Na rozdíl od tesaře pracuje truhlář především s prkny a dýhami, které získává na pile. Truhlář tak řeže, hobluje, brousí, ohýbá, frézuje, dýhuje, lakuje a dělá ještě spoustu dalších činností, o kterých běžný laik nemá ani tušení. Ke své práci také potřebuje spoustu náčiní a zařízení, nejen ponk, neboli pracovní stůl, ale také různé druhy dlát, kladiva, palice, pily, pořízy, hoblíky a jiné. Že se v tom všem nevyznáte? Vy ani nemusíte, ale alespoň vidíte, že být truhlářem není jen tak, ovládat všechny tyhle nástroje a vyrobit kvalitní kus nábytku, to je opravdový kumšt.

  Truhláři a dárky? Ano, jde to k sobě!

  Je váš kamarád, příbuzný nebo třeba dobrý známý truhlář? Možná, že ano, a vy teď marně přemýšlíte, jaký dárek byste mu mohli dát k narozeninám, svátku, nebo třeba nějakému výročí. Třeba má vás stolař nějakého koníčka, ale třeba taky ne, a tak si jednoduše nevíte rady. Ale proč to tentokrát nevzít za opačný konec a nedarovat mu něco, co souvisí s jeho prací? Nebojte, opravdu po vás nechceme, abyste šli do specializované prodejny a tam si nechali udělat výklad o všech druzích pil, vrtáků a dalšího náčiní. Ani nemusíte. Stačí, když právě tomu vašemu stolaři – truhláři dáte dárek, kterým ukážete, že moc dobře víte, jak je jeho práce důležitá, a že je jeho vášní.
  Není nic jednoduššího – mrkněte k nám do našeho e-shopu! Máme skladem nejrůznější originální dárky, a to právě i pro truhláře! Darujte tomu vašemu tentokrát stylové a originální tričko s potiskem přesně pro truhláře! Tričko je vyrobeno z vysoce kvalitní bavlny, tudíž ve velmi pohodlné a navíc se přesně hodí pro všechny stolaře! Nejen, že pobaví jeho, ale třeba i kolegy v dílně, kteří mu jej budou zaručeně závidět!

na stránku
Zobrazeno 1 – 27 z 576 položek
Zobrazeno 1 – 27 z 576 položek

Pro zaměstnance máme také něco speciálního

Nehledě na to, v jakém oboru děláš, si určitě najdeš něco pro sebe. Konec konců některé zábavné situace spojené s prací se stávají v každé branži. Tričko s potiskem do práce s sebou obvykle nese dost univerzální poslání - např. s přimhouřenýma očima vyjadřuje náš postoj ke každodenním povinnostem. Samoz...

Pro zaměstnance máme také něco speciálního

Nehledě na to, v jakém oboru děláš, si určitě najdeš něco pro sebe. Konec konců některé zábavné situace spojené s prací se stávají v každé branži. Tričko s potiskem do práce s sebou obvykle nese dost univerzální poslání - např. s přimhouřenýma očima vyjadřuje náš postoj ke každodenním povinnostem. Samozřejmě se potisky tohoto typu hodí jen v situaci, kdy má náš šéf smysl pro humor. Tak je to právě v naší firmě, proto se nemuseli návrháři držet s fantazií na uzdě a připravili něco extra také pro Tebe.

Tričko s potiskem do práce je také skvělý dárek pro kolegu z kanceláře. Pokud se ve Vašem týmu blíží něčí narozeniny a nemáte ponětí, čím kolegu obdarovat - zde najdete odpověď. Tričko s potiskem do práce je rovněž legračním nápadem na poukázání určitých návrhů šéfovi - samozřejmě s podmínkou již vzpomínaného smyslu pro humor Tvého vedoucího. Blíží se firemní večírek nebo charitativní akce organizovaná ve Tvé firmě? Pokud ano, trička s potiskem o práci Vám pomohou ještě více se sblížit s kolektivem. Tímto způsobem vytvoříte zajímavý, i když mnohem volnější než každodenní dress code.

Kreativní potisky

Sílou našich triček o práci je nejen jejich dokonalá kvalita, ale i trvalý výrazný potisk. Za tuto část naší práce odpovídají ve větší míře stroje. Žádné zajímavé tričko s potiskem do práce by ale nevzniklo bez lidského faktoru. V tom případě je jím především naše kreativita. Tou sršíme mj. i proto, že v naší vlastní kanceláři panuje skvělá atmosféra. To, jak se cítíme v práci, je určitě jeden z nejdůležitějších aspektů, pokud jde o plnění pracovních povinností. Věříme, že naše trička s potiskem o práci vám pomohou také pozitivně vstoupit do atmosféry panující ve Vaší firmě. Pokud ti žádný z hotových návrhů nevyhovuje, pošli nám svůj a my necháme udělat nejdříve jeho grafickou vizualizaci a poté trička pro Tebe nebo Tvé kolegy z práce.

Pracovní košile jsou v posledních měsících hitem. Teší se oblibou ve všech profesích. Nejčastěji se objednávají jako dáreček, ale nejen to. Mnoho lidí je kupuje pro sebe, aby ukázali, kým jsou v každý všední den a v jakých sférách života mají nejvíce zkušeností. Naše tisknuté trička jsou vhodné díky svému designu pro všechny příležitosti, na procházky, párty nebo setkání s přáteli.

Zobrazit