Práce

Práce 

Práce, ať už chceme nebo ne, ve většině případů nám zabírá velkou část každodenního života. Stává se, že je zdrojem stresu a tak je třeba jej odbourat porcí dobrého humoru. Proto jsou částí našeho sortimentu trička s potiskem o práci populární u mnoha zákazníků. Mrkni na produkty dostupné v této kategorii a zjisti, které nejlépe odpovídají Tvému oboru.
Počet produktů: 1680
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 1680 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 1680 položek

Pro zaměstnance máme také něco speciálního

Nehledě na to, v jakém oboru děláš, si určitě najdeš něco pro sebe. Konec konců některé zábavné situace spojené s prací se stávají v každé branži. Tričko s potiskem do práce s sebou obvykle nese dost univerzální poslání - např. s přimhouřenýma očima vyjadřuje náš postoj ke každodenním povinnostem. Samozřejmě se potisky tohoto typu hodí jen v situaci, kdy má náš šéf smysl pro humor. Tak je to právě v naší firmě, proto se nemuseli návrháři držet s fantazií na uzdě a připravili něco extra také pro Tebe.

Tričko s potiskem do práce je také skvělý dárek pro kolegu z kanceláře. Pokud se ve Vašem týmu blíží něčí narozeniny a nemáte ponětí, čím kolegu obdarovat - zde najdete odpověď. Tričko s potiskem do práce je rovněž legračním nápadem na poukázání určitých návrhů šéfovi - samozřejmě s podmínkou již vzpomínaného smyslu pro humor Tvého vedoucího. Blíží se firemní večírek nebo charitativní akce organizovaná ve Tvé firmě? Pokud ano, trička s potiskem o práci Vám pomohou ještě více se sblížit s kolektivem. Tímto způsobem vytvoříte zajímavý, i když mnohem volnější než každodenní dress code.

Kreativní potisky

Sílou našich triček o práci je nejen jejich dokonalá kvalita, ale i trvalý výrazný potisk. Za tuto část naší práce odpovídají ve větší míře stroje. Žádné zajímavé tričko s potiskem do práce by ale nevzniklo bez lidského faktoru. V tom případě je jím především naše kreativita. Tou sršíme mj. i proto, že v naší vlastní kanceláři panuje skvělá atmosféra. To, jak se cítíme v práci, je určitě jeden z nejdůležitějších aspektů, pokud jde o plnění pracovních povinností. Věříme, že naše trička s potiskem o práci vám pomohou také pozitivně vstoupit do atmosféry panující ve Vaší firmě. Pokud ti žádný z hotových návrhů nevyhovuje, pošli nám svůj a my necháme udělat nejdříve jeho grafickou vizualizaci a poté trička pro Tebe nebo Tvé kolegy z práce.

Pracovní košile jsou v posledních měsících hitem. Teší se oblibou ve všech profesích. Nejčastěji se objednávají jako dáreček, ale nejen to. Mnoho lidí je kupuje pro sebe, aby ukázali, kým jsou v každý všední den a v jakých sférách života mají nejvíce zkušeností. Naše tisknuté trička jsou vhodné díky svému designu pro všechny příležitosti, na procházky, párty nebo setkání s přáteli.

Zobrazit