Trička pro páry s potiskem 

Láska… Věčné téma básníků a romanopisců, kvůli lásce se vedly nejen souboje, ale i války. Vzpomeňte si třeba na Trojskou válku, nebýt lásky Parida a Heleny, možná bychom psali dějiny jinak. Láskou se dá onemocnět, láska hory přenáší, láskou se dá prý i nasytit, láska bývá někdy slepá, avšak je kořením života, někdy dokonce otáčí světem. Přísloví a citátů existuje o lásce bezpočet – a troufneme si říct, že kolik na světě existuje lidí, tolik existuje podob lásky. Kolik spisovatelů a básníků se ve
Počet produktů: 316
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 316 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 316 položek

Dárky pro naše miláčky

Pokud žijete v páru a máte svou milovanou osobu, ke které se vracíte a která je vám oporou, jistě se shodneme na tom, že se snažíte dělat dotyčnému nebo dotyčné radost. Těší vás, když můžete svému miláčkovi nějak pomoci, nebo své milované dát nějaký dárek. Dárků pro naše drahé polovičky je ale takové množství, že se vám někdy může stát, že se v tom všem naprosto ztrácíte, a nevíte, co přesně byste měli zvolit. Máme pro vás pár tipů nad dárky, se kterými nemůžete šlápnout vedle. Zároveň ale dáme vodítko těm, kteří chtějí obdarovat třeba snoubence!

Dárky pro zamilované páry

Jestli chcete svému zlatíčku udělat radost něčím speciálním, nic se nehodí víc, než osobní dárek s potiskem, který přesně vyjádří, co k němu cítíte! Pořiďte mu třeba úžasně pohodlný polštářek s vtipným nápisem! Pokud rádi relaxujete, není lepší volby, než právě polštářek z kvalitního materiálu, vaše chvilky odpočinku tak budou ještě pohodlnější! Další možností je pak hrneček s potiskem, který tak při každé kávičce vykouzlí úsměv na tváři vašeho partnera při vzpomínce právě na vás.

Toužíte dokázat celému světu, že k sobě patříte?

Pak máme úžasný tip na dárek právě pro vás! V našem online shopu se specializujeme i na trička a mikiny pro páry! Trička i mikiny jsou vyrobené z kvalitní bavlny a jsou vtipným prvkem třeba na rozlučku se svobodou nebo na večerní svatební party. Zároveň je to i skvělý tip na dárek pro snoubence. Taková trička už budou navždycky připomínat jedinečný den svatby a svatebního veselí. A co víc, pokud máte nějaký svůj tip nebo požadavek, napište nám a rádi vám vyrobíme trička na míru, tak, aby vaše trička byla skutečně osobním dárkem! Díky takovému tričku nebo mikině navíc světu zcela jasně ukážete, že má tu čest potkat zamilovaný pár, který neodmyslitelně patří k sobě :)
A co si budeme namlouvat, láska je přece to nejkrásnější, co nás může potkat, tak proč to nedat světu najevo?

Mikiny a trička pro páry se skvěle hodí k různým příležitostem, např. zasnoubení. Podobná trička a zábavné nápisy pobaví na akcích jako rozlučky se svobodou. Musíme přiznat, že je to jedna z nejlepších sekcí našeho internetového obchodu, a trička s potiskem pro zamilované se opravdu hodně prodávají. A asi by se neměl nikdo divit - zamilovaných přece nikdy nechybí ;)

Nezapomeňte, že trička pro páry to není oblečení jen pro zamilované páry - v našem internetovém obchodě najdete rovněž trička pro čerstvé rodiče a jejich děti. Vtipné tričko, které by nemělo chybět na prvních setkáních dítěte s rodinou zaručuje výbuchy smíchu ;) Je to také skvělý návrh na focení s dítětem do rodinného alba. Více najdete ve speciální sekci trička pro mámy a táty. Pokud se náhodou budete ve velkém fotit do rodinného alba - trička pro páry s potiskem také najdete! Doporučujeme ;) Pamatujte, že již od 1000 Kč Vám vybraná trička pošleme zdarma!

Máte nápad na vlastní trička?

Pro páry, které chtějí mít trička se svou vlastní grafikou či textem rovněž máme dobrou zprávu - pro naše zákazníky taková trička vyrábíme. Disponujeme novodobou technikou, díky které tiskneme nápisy či grafiku vysoké kvality na materiál. Mějte na paměti, že si nemusíte vybírat ze vzorů z našeho obchodu - rádi pro Vás vyrobíme také jiné modely triček (např. polo) nebo mikin. Trička pro páry s potiskem jsou naší specialitou. Čekáme na Tvou objednávku již dnes!

MOTIVY PRO PÁRY

Jaro je čas pro zamilované. Počasí více přeje dlouhým procházkám a rozkvétání lásky na ulicích vesnic a měst. Neocenitelným atributem, který Ti umožní zaujmout Tvou druhou polovičku, může být tričko s potiskem ;)

Zobrazit