Tričko pro milovníka piva 

Alkohol je prý metla lidstva. Opravdu? Asi je to jako se vším – pokud něco příliš přeháníme, pak na nás určitě dobrý vliv nemá na druhou stranu, alkohol má jednu podstatnou vlastnost. Sbližuje lidi a nutí je povídat si, což je dnes poměrně zásadní.
Počet produktů: 164
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 164 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 164 položek

Doba temna?

Samozřejmě vás nechceme nabádat k přehnané nebo pravidelné konzumaci, ale sami jistě dobře víte, že sklenka vína s přáteli bývá moc fajn, stejně jako sednout si do hospůdky na pivo, případně ochutnat „léčivou“ domácí slivovici od strejdy z Moravy. Každý z nás se dozajista může rozhodnout, zda alkohol pít bude, nebo nebude, devastující účinky nadměrného pití na organismus jsou zjevné. Avšak mírná konzumace například kvalitního vína může být dokonce zdraví prospěšná, jak dokazují četné výzkumy.

Patříte mezi milovníky vína nebo piva? Pak určitě víte, že konzumace těchto lahodných nápojů má dlouhou a bohatou historii. Alkoholické nápoje údajně znali už v Číně před devíti tisíci lety, stejně jako Egypťané či Sumerové si vařili pivo. Pěstování vinné révy a výroba vína se v našich krajích rozšířil a někdy v 8. a 9. století, velký rozkvět je pak známý třeba za císaře Karla IV., který nechal dovézt révu z Francie. Ve středověku bylo popíjení alkoholických nápojů doslova preventivním opatřením, protože kvalita obyčejné vody, zvlášť ve městech nebývala valná, pivo, víno nebo kořalka přidaná do vody tak dávala jistotu, že neonemocníte.

Pivo i víno uvolňuje tělo i mysl, rozvazuje jazyky a sdružuje lid. A nejen to. Dává vzniknout i nejrůznějším uměleckým dílům, od obrazů až po písně! A alkohol bývá také velmi oblíbenou tematikou dárků. Přiznejme si, že když si někdy s dárkem nevíme rady, jednoduše koupíme „nějakou lahev“. Milovníci piva a vína vytříbený vkus jistě ocení, ale co takhle zajít ještě dál a darovat oslavenci třeba tematický dárek s potiskem? Co třeba stylové tričko pro milovníka vína, nebo dokonce úžasná dřevěná bedýnka na piva s originálně gravírovaným věnováním? Každého příznivce alkoholu jistě potěšíte přesně takovým originálním dárkem z našeho e-shopu, vybírejte už nyní, v klidu a pohodlí domova online!

Zobrazit