Dárek pro rodinu 

Říká se, že rodina je základ státu. Rodina je opravdu něco, co je pro náš život nesmírně důležité. Společenství, které nám dává určitou jistotu, kam se můžeme vracet, v rodině jsou lidé nám nejbližší. Celý náš život se obracíme na rodinu a vracíme se do té své původní, kterou tvořili ve svém jádru táta s mámou a sourozenci, nicméně v širším kruhu všichni příbuzní. Postupně tvoříme svou vlastní rodinu, která vlastně tu původní pouze o něco víc rozšiřuje. Rodina má spoustu členů, a každý v ní má s
Počet produktů: 366

Podkategorie

 • Originální dárek pro...

  Svátek matek, oslavy a dárky pro naše mámy

  Oslava matek a mateřství se táhne jako červená nit celými dějinami, počínaje řeckými slavnostmi, přes oslavy matek v 16. století, až po století dvacáté. Tehdy vznikla myšlenka pravidelných oslav Dne matek, kdy děti obdarovávají svoje maminky, a to především vlastnoručně vyráběnými dárky.

  Nejen děti by ale měly na své mámy pamatovat. I když jsme dospělí, pořád jsme děti svých maminek a zaslouží si určitě nějaký nápaditý a milý dárek.

  Jaký je ale ten nejlepší dárek pro naše mámy?

  Slušelo by se říct, že ten, který je od srdce. Naše mámy si zaslouží jen to nejlepší, co ale dělat, když nejsem zrovna zruční a vlastnoručně vyrobený dárek pro mámu nám dělá trochu potíže? Pravdou je, že ne každý je manuálně zručný, aby svůj vlastní dárek dokázal vyrobit, i proto máme pár tipů, které vám mohou pomoci

  Určitě nic nezkazíte, pokud darujete věc, která přesně vyjádří to, co ke své mámě cítíte. Na výběr tak máte třeba nápadité hrnečky na ranní kávu nebo pohodlné polštářky s potiskem, které vaši mámu určitě potěší a zpříjemní jí všední dny. Ať už ráno u snídaně, nebo večer při odpočinku na gauči, vždycky si vzpomene na vás. Pokud se vám ale tyto zdají příliš všední a chystáte se darovat nějaký speciální dáreček, určitě nemůžete pominout designová dámská trička pro mámy, které nabízíme. Kvalitní materiál, skvělé barvy a potisk určený přímo pro mámy je činí pravděpodobně tím nenápaditějším a nejlepším dárkem pro vaše matky. Pohodlná trička v dámském střihu navíc nabízí spoustu různých designů, takže bude nepochybně možné vybrat ten pravý právě pro vaší mámu. A pak si pokaždé, když si tričko obleče, určitě vzpomene na vás a na všechnu lásku, kterou jí dáváte. Dámské tričko pro mámu je moc pěkný nápad, který stojí za to využít právě pro letošní den matek. Nápis, který si pro mámu vyberete, přesně vyjádří vaši vděčnost za to, co pro vás vaše máma celý život dělá, a směle tak nahradí jakýkoli vlastnoručně vyrobený dárek!

 • Originální dárek pro...

  Tátové nastupují na scénu

  Jak člověk prochází různými vývojovými obdobími, je jasné, že někdy si rozumí víc s mámou a někdy zase s tátou. Tátové mají všeobecně jiný přístup než naše mamky, ale právě tenhle jejich „mužský“ princip je neskutečně důležitý. Vzpomeňte si na toho svého tátu: i když se s vámi třeba tolik nemazlil jako máma, tak jste moc dobře věděli, že mu na vás záleží. Naučil vás jezdit na kole, lézt na stromy, naučil vás třeba řešit situace bez zbytečných emocí, dokázal vám spravit kolo a byl vám vždycky příkladem, podle kterého jste se řídili a věděli, že takhle je to správně. Tátové si bezpochyby zaslouží ocenění, stejně jako vaše mámy. Pro jim tedy nevymyslet nějaký pěkný a vtipný dárek?

  Jedinečný dárek právě pro vašeho tátu

  Někdy je docela těžké vymýšlet dárky pro někoho tak důležitého, jako je náš táta. Chcete mu dát dárek, který mu opravdu ukáže, jak moc ho máte rádi, a zároveň to nechcete jen tak odbýt. A právě proto jsme tady pro vás :)

  Chodí váš táta ještě do práce? Podarujte ho vtipným hrnkem na kávu, který mu budou jeho kolegové závidět! Originální potisk dle vaší volby ho jistě potěší a nedá na vás zapomenout.

  Dává si váš táta po nedělním obědě šlofíka? Jasně, jako skoro každý, zkuste mu tedy dát jako dárek pohodlný měkoučký polštář s potiskem, který sami vyberete! Svůj odpolední odpočinek bude tak mít ještě mnohem více radši :)

  Je váš táta veselá kopa, která nezkazí žádnou legraci? Nebo se váš partner stal právě čerstvě otcem? Pak nepochybně ocení kvalitní tričko s vtipným potiskem, které naprosto přesně vyjádří to, co si o něm myslíte. Váš taťka tak dostane dárek, se kterým se určitě rád pochlubí při nejbližší příležitosti. Slova jako Nejlepší táta, nebo hrdý otec v našem slovníku nechybí a rádi vám vytvoříme tričko na míru podle vašich představ! Trička jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny a s inovativním designem potisku, který vydrží i několikeré praní bez jakéhokoli poškození. Doufáme tak, že se váš táta bude těšit ze svého trička ještě hodně dlouho!

 • Pro děti

  Dárky pro naše špunty

  Pro naše malá zlatíčka se dárky hodně řídí podle věku nebo pohlaví. Je jasné, že prim hrají mezi dárky pro děti nejrůznější hračky. Jejich výběr se právě odvíjí podle věku, jinou hračku koupíte malému kojenci, jinou zvolíte pro roční dítě objevující svět, a úplně jiné požadavky jsou pro děti předškoláčky. Někdy může být docela těžké odhadnout, co které dítě už doma má, nebo nemá, dost často byste se také dárkem netrefili kvůli odlišné výchově rodičů – někdo preferuje přírodní materiály, jiný edukativní hračky, někteří rodiče zase nechtějí své děti hračkami zahlcovat, proto by je další „věc do baráku“ příliš nepotěšila. Co si tedy s tím počít?

  Existuje ideální dárek?

  Dá se říct, že ano. Samozřejmě, nikdy se zřejmě netrefíte do vkusu každého, ale jsou určité společné znaky, které všechny děti milují.
  Dárek. JAKÝKOLIV. Děti pravdu zbožňují, pokud můžou dostat dáreček, a je vcelku lhostejno, zda vás stál pár korun, nebo jste za něj utratili mnohem více.
  Barvy. Všechny děti mají rádi barevné věci, čím pestřejší, tím lepší. Holčičky tradičně preferují růžovou a červenou, ale děti opravdu nepohrdnou žádnou barvou. A co víc, kolikrát nás starší děti překvapí třeba neuvěřitelnými kombinacemi oblečení, které jsou schopny si na sebe obléknout.
  Pohádky. Bez výjimky zbožňují všechny děti. Potvrzeno. A cokoli, co je spojeno s jejich oblíbenou pohádkou, akčním hrdinou nebo hlavní postavou, jim zaručeně udělá radost.

  Fajn, a co to takhle zkusit spojit dohromady? Že to nejde? Ale ano, u nás to jde! Podarujte svého špunta krásným kvalitním tričkem nebo bodíčkem v úžasných barvách, s vtipným potiskem! Zářivé barvy vykouzlí dítěti zářivý úsměv, to vám garantujeme! Vtipný obrázek je skvělým bonusem, na který zareaguje určitě každý malý človíček. A nebojte, úspěch to nebude jen u holčiček, které se rády parádí, kluci si jistě přijdou na své! Kdo by nechtěl mít tričko svého oblíbeného superhrdiny? Vsaďte se, že ve školce budou všichni závidět a maminky budou chtít vědět, kde jste tohle barevné bavlněné tričko koupili! A pokud je váš prcek opravdu ještě malinký, vyřešíte to jednoduše bavlněným body s legračním nápisem - každý rodič dobře zná a každému vykouzlí úsměv.

 • Dědeček

  Stařečkové, stařenky a kmeti

  O děti se v rodině staraly tradičně ženy a starší členové rodiny, tedy babičky a dědečkové, v případě soužití několika sourozenců i ostatní „kmeti“. Tito starší v rodině měli hlavní slovo a rozhodovali, nikdo si nedovolil zpochybnit jejich slova, byť s nimi třeba mladší členové někdy nesouhlasili. Úcta k jejich zkušenostem vždycky převážila. Jaký kontrast ke dnešní době, že? Žijeme v malých skupinkách, prarodiče vídáme jen zřídka a ještě někdy velmi neochotně, a pokud jsou nemocní a potřebují trochu péče, putují do domovů důchodců nebo domů s pečovatelskou službou, protože my, pracující „na to nemáme čas“. Přitom je to vlastně smutné, protože takový dědeček, to je studnice moudrosti k nezaplacení. Jen si vzpomeňte na pohádkového dědečka! Milý stařík s bílými vlasy a vousy, v současnosti dokonce často v pokročilém důchodovém věku velmi aktivní a sportující gentleman! Někoho takového svým dětem jednoduše nenahradíte, ať se budete snažit, jak chcete!

  Dědečkové a vnoučata

  Naopak, pokud dědečka máte, snažte se jej zapojit do chodu rodiny! Pro děti je to vítaná vzpruha a nové dobrodružství, zároveň si velmi dobře mohou trénovat komunikaci taky s někým jiným, než se svými rodiči a spolužáky. A takoví dědečkové si jistě zaslouží i nějaký ten dárek, co myslíte? Je pravda, že se výběr dárku nemusí zdát až tak úplně jednoduchý, protože dědeček už určitě dostal za celý život tolik dárků, že by je ani nespočítal. Zkuste to tentokrát ale vzít z trochu jiné strany, a dejte mu jednoduše dárek, který mu dá najevo, jak moc ho máte rádi a jak si ho vážíte! A jak to provést, říkáte? Vyberte třeba hrneček na kávu, pohodlný měkoučký polštářek nebo třeba stylové a originální tričko s potiskem přímo pro dědečky! Vybírat můžete z několika motivů, které rádi natiskneme přesně podle vašeho přání, takže o jedinečný dárek pro dědečka máte postaráno!

 • Babička

  Prototypy babiček

  Dnešní babičky ale takovému obrazu vůbec neodpovídají. Samozřejmě ještě existuje spoustu babiček, které fungují ještě jaksi „postaru“ – hlídají vnoučata, pomáhají v domácnosti u svých dětí a to jak fyzicky, tak třeba i radou. Podle nejnovějších výzkumů ale i tenhle model pomalu skomírá a čím dál více prarodičů se začíná starat také sám o sebe – užívá si volného času, cestování a nových zážitků, na které prozatím neměli čas. Doposud totiž toho času zvlášť pro ženy tolik nebylo, a jakmile se ocitnou v důchodu, najednou se nemusí starat o své děti, nemusí chodit do práce a konečně se mohou začít věnovat samy sobě. Určitě to není nic proti vnoučatům ani proti vlastním dětem, ale jen jde o to, že nehodlají už skákat podle toho, jak jiní pískají a přiběhnout hned, jakmile jejich děti potřebují hlídání.

  Kolik existuje babiček, tolik existuje typů. Některé babičky bývají přísné a kritické a není snadné jim vyhovět, jiné už jsou opravdu staré, se kterými sice děti nemohou příliš skotačit, zato má ale v zásobě spoustu příběhů. Mladé babičky jsou skvělé třeba pro vyjížďku na kole, ale zase často ještě chodí do práce, a proto nemají zas tolik času. Ať je to, jak chce, od každé se toho můžeme spoustu naučit a své babičky milujeme. Proto také uvažujeme, jaký dárek bychom mohli babičce vymyslet.

  Dárky pro naše milované babičky

  Ať už je vaše babička moderní žena cestovatelka, nebo jestli chodí do práce, dárek od vnoučete ji jistě vždycky potěší. A ani to nemusí být žádná velká věc, babičky často potěší úplná drobnost, která jim dá najevo, jak moc pro vás znamená. Co třeba krásný stylový hrnek s potiskem přesně pro vaši babičku? Mrkněte i na designová trička s potiskem, který cílí přesně na babičky! Jak jinak dát lépe vaší babičce najevo, jak moc ji máte rádi? Trička s potiskem jsou v současné době úžasnými originálními dárky, které nikdy nezklamou!

  Babičky, to jsou naše sluníčka. Když se řekne babička, tradičně si představíme starší bělovlasou dámu s vlídným úsměvem a s mísou buchet v ruce. Ale jsou všechny dnešní babičky opravdu takové a je to „babičkovství“ opravdu o tomhle?

  Moderní doba pro moderní babičky

  Nebudeme si mazat med kolem pusy, moderní doba si žádá moderní babičky. Bohužel je trend v současné společnosti nastaven tak, že vše, co je staré, se jeví jako nepotřebné, a co se týče stáří a pokročilého věku, máme tendenci před tím zavírat oči a říkat si, že neexistuje. Všeobecně se vyznává kult mládí, i když je faktem, že velmi záleží na kulturním prostředí. Velmi odlišná je v tomto směru Amerika a Francie. Zatímco v Americe jsou vysloveně králi plastických operací, ve Francii dámy stárnou s grácií a šarmem. Žádné ženě neříkáme, že by si měla s důchodovým věkem uvázat na hlavu šátek a sednout si doma ke stolu, naopak, ženy by o sebe měly pečovat v každém věku, avšak přehnané pokusy o návrat mládí vyznívají spíš trochu směšně. Babičkou můžete být i se všemi vráskami, protože vnoučatům nejde o to, kolik těch nových vrásek od minule přibylo, ale spíš o to, jestli s nimi trávíte čas. A o to přeci jde, předat dětem naše zkušenosti, užít si, že už nejsme rodiče a nemáme tolik starostí s výchovou, s vnoučaty se čas od času potkáme, pobavíme a něco spolu zažijeme.

  Dejte babičce najevo svou lásku!

  Zážitky s babičkami, ty jsou takříkajíc k nezaplacení. A kdybyste je přeci jen chtěli nějak ocenit alespoň drobností, máte šanci díky originálním a stylovým dárkům z našeho e-shopu. Co třeba krásná látková eko taška s potiskem na její drobné nákupy? Nebo úžasná stylová kuchyňská zástěra pro ty babičky, pro něž je vaření jejich životní vášní? Má vaše babička ráda kávu? Tak jí pořiďte hrnek s potiskem pro babičky! Je jedno, jakou drobnost jí darujete, ale díky originálnímu potisku tenhle dárek povýšíte na něco, čím jí dáte stoprocentně najevo, jak moc vám na ní záleží!

 • Bratr

  Vlastně s nimi strávíme za celý svůj život nejvíc času a platí to především pro dětství. Jsou to první lidé, se kterými si hrajeme a na kterých se ledacos naučíme o lidských vztazích. Právě proto, že jsou nám velmi blízcí a dokonale se navzájem známe, stinnou stránkou věci je, že nás velmi dobře umějí vytočit a naštvat, protože přesně ví, kam mají cílit a kdy mají co říct, aby dosáhli svého. Vztah mezi bratrem a sestrou bude jistě trochu jiný, než třeba mezi dvěma bratry, ale jedno se nemění – blízký příbuzenský a kamarádský vztah, jakési spiklenectví, často přetrvává až do dospělých let.

  Dárky pro naše drahé bratry

  Pokud máte svého bráchu rádi, určitě uvažujete v předstihu nad tím, jaká dárek mu věnovat k narozeninám, svátku nebo třeba nějakému jinému výročí. Pravdou je, že máte jednodušší situaci kvůli tomu, že svého bratra dobře znáte. Proto se dokážete vyvarovat nejrůznějších přehmatů a přešlapů, které by mohly samy o sobě znamenat velké faux pas. Je ale docela dobře možné, že jste prostě v situaci, kdy vám připadá, že jste bráchovi už dali všechno na světě a za nic vás nenapadá dárek, který by se pro bratra hodil. Pak potřebujete nějakou inspiraci, proto se podívejte do našeho e-shopu!

  Je váš brácha zatížený na vtípky? Darujte mu super stylové barevné ponožky! Takové mu budou závidět všichni kamarádi! Chodí váš bratr rád na ryby? Jistě se mu bude hodit teplá a pohodlná mikina s kapucí s potiskem! A potisk můžete směřovat přímo na jeho koníčky, práci, zájmy, nebo si z něj třeba vystřelit. Záleží jen na vás, témat potisků u nás existuje nepřeberné množství, a to samozřejmě přímo i pro vašeho „velkého bratra“. Tak vybírejte, dárky už čekají!

 • Sestra

  Sestry totiž k sobě mají opravdu nejblíže, ale zároveň se do jejich vzájemného vztahu promítá výchova nebo třeba to, kdo je mladší a kdo starší. Není výjimkou, že rodiče upřednostňují jednu ze sester a ty to samozřejmě moc dobře vycítí, mladší sestry pak mívají pocit, že je ta starší vždycky jen poučovala a dávala rady, což leckdy přetrvává do dospělosti. A nedej bože, když se dostane na mužské protějšky. Pokud jsou sestry narozené jen pár let od sebe, v určitém věku se z nich stávají nesmiřitelné konkurentky a jedna druhé je schopna házet nejrůznější klacky pod nohy, nebo třeba kluka i přebrat. Sestry na sebe také mohou žárlit, a to z nejrůznějších příčin. Pojďme se nad to ale povznést. Dětské střevíčky jsou už dávno za vámi a to, že je vaše sestra v něčem odlišná, je přece naopak fajn. A upřímně, kdo vás zná lépe, než právě ona?

  Dárky pro sestry, starší i ty mladší

  Pevně věříme, že i když se se svou sestrou tak trochu pořád pošťuchujete, tak i přes to neustále vymýšlíte ty nejlepší a nejoriginálnější dárky. A taky se vám to daří, jelikož svou sestru znáte takříkajíc jako „své boty“. Co když ale přijde pocit, že jste pro svou sestru už vymyslela nespočet dárků a tentokrát to chce něco trochu jiného, originálního, nějaký nový svěží závan čerstvého vzduchu?

  Zkuste jí tentokrát darovat něco, co jí dá jednoznačně najevo, co pro vás znamená! Co třeba stylový hrnek na kávu s potiskem, ať si v práci zpříjemní svou pauzu? A co jít ještě dál a její chvíle odpočinku povýšit na královskou záležitost? Vyberte jí úžasně pohodlný a měkoučký polštářek s potiskem přímo pro sestry! Anebo jděte ještě dál! Darujte své sestře krásné tričko s potiskem! Trička jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny a jsou velmi pohodlná, navíc můžete vybírat z nespočtu potisků, nejen těch přímo pro sestry! Projděte si všechny kategorie, ať už jde o práci, koníčku nebo třeba vtípky, pro vaši sestru tady určitě něco najdete!

 • Tetička

  V širším rodinném kruhu se ale označení teta používá (zvlášť pro děti) i jako označení pro ženské osoby poněkud vzdálenější příbuznosti, a to pro zjednodušení. Vysvětlujte totiž malému dítěti, kdo je to sestřenice pratety z matčiny strany. A dokonce se označení teta používá třeba i pro ty nejlepší kamarádky mámy dítěte, některé ženy je tak obrazně „přijímají“ do rodiny.

  Na venkově se i dnes používá označení „tetka“ jako familiární oslovení pro obvykle starší, i nepříbuznou ženu. Tohle označení může mít jak pozitivní, tak i posměšný nádech, proto pozor na tón, který použijete :) a ještě vsuvka z minulosti – dříve se rozlišovaly tety podle toho, od koho byly, zda od otce, či od matky, a tak ve staročeštině dokonce nalezneme odlišnosti pro výrazy teta, stryna a ujčina.

  Dárky pro naše tetičky

  Ať už máte tetiček nespočet, nebo nějakou svou jednu jedinou oblíbenou, jistě přijde doba, kdy budete uvažovat nad nějakým pěkným dárkem. Zvažujte věk obdarované, její zájmy a koníčky. Určitě nedoporučujeme adrenalinové zážitky pro starší ročníky, stejně tak nic usedlého pro ty mladší! A zároveň rozhodně nedoporučujeme, abyste prostřednictvím dárku dali vaší tetičce najevo nějakou zlomyslnost – tedy pokud máte kupříkladu takovou tetičku, jakou byla v legendárním Saturninovi teta Kateřina.

  Pro ženu se bezesporu vždy hodí květina. Uměřená, krásná, čerstvá, a neodbývat, prosím! Ke květině by to ale chtělo jistě nějaký doplněk, a právě proto jsme tady my. Pokud se jedná třeba o svátek, a tetičce neplánujete dávat nějaký opulentní dárek, mohl by se vám hodit krásný stylový hrnek s potiskem. Hrnek na kávu se hodí opravdu každému, navíc v pěkném designu, který vaší tetě vždy připomene, kdo ji obdaroval, a kdo na ni myslí. A proč vlastně nezpříjemnit vaší tetě její chvilky s kávou ještě víc? Věnujte jí úžasně měkoučký a pohodlný polštářek s potiskem! Chvíle odpočinku tak nabydou dokonalosti! :)

  A pokud stojíte opravdu o originalitu, a vaše teta patří třeba mezi mladší ročníky, vyberte jí u nás stylové tričko s potiskem, kterým jí dáte najevo, jak moc si jí vážíte! Uvidíte, že ukápne i slza dojetí!

 • Strýc

  Případně pak ten, kdo je se širšího příbuzenstva a pro zjednodušení používáme výraz strejda, protože vysvětlování složitostí příbuzenských vztahů je někdy nad naše síly. Na venkově se taky dodnes používá výraz „strejc“ pro mužského, který ani nemusí být náš příbuzný. Ale pozor, tenhle výraz může být jak pozitivní a milý, tak ale i hanlivý, takže si dávejte pozor, v jaké souvislosti ho použijete a jakým tónem řeknete :)

  Dárky pro naše strejdy

  Pokud přišel ten čas a my jsme nuceni nějaký výročím nebo svátkem vybírat dárek pro strýčka, je to kolikrát tvrdý oříšek. Pro chlapy existuje takové vodítko. Až na výjimky všichni pánové zůstávají ve svém jádru malým klukem, který si rád hraje. A toho je třeba se držet i při výběru dárků pro strejdu. Nemyslíme tím zrovna dětské hračky, ale všechny možné technické novinky, robotické hračky, elektronika nebo třeba sportovní vybavení či prakticky využitelné věci se u nich většinou setkají s velkým úspěchem. Zároveň by takový dárek měl být vždy originální a nápaditý. A pište si, že přesně s takovým zabodujete. Kde ale takový dárek sehnat? Je to jasné, přece v našem e-shopu!

  Nechme teď stranou všechny technické novinky pro motoristy, vychytávky do dílny nebo třeba super sady na muškaření, kterým stejně nerozumíte a nevybrali byste bez pomoci to pravé. Zkuste to tentokrát jinak. Dejte svému strejdovi najevo, jak ho máte rádi a že je pro vás ten pravý parťák! V našem e-shopu s originálními dárky nabízíme i super stylová trička pro strýčky, strejdy a strejdánky  s potiskem! Potisk je nanášen pomocí nejnovější moderní technologie, trička jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny. Skladem máme nejrůznější varianty, ale pokud si nevyberete z těch našich, dejte nám vědět, rádi vám vytvoříme potisk na míru přesně podle vašich představ!

 • Švagr

  Každopádně se švagry se to má tak, že spolu s ním získáváte kohosi jako dalšího sourozence, se kterým se třeba tak často nevidíte, ale často jste ve stejné věkové kategorii a máte si i proto společně co říct. Obzvlášť na větších rodinných setkáních se švagrové dávají dohromady a mužská solidarita ve spojení proti ženských polovičkám nezná hranic.

  Švagrové a dárky

  Tak jestli si myslíte, že je obtížné hledat dárek pro manželku nebo pro tchyni, tak to ještě není nic oproti vymýšlení dárku pro švagra. Obvykle lavírujete mezi dvěma póly – buď ho dokonale znáte a máte asi tak milion věcí, které byste mu chtěli jako dárek kopit, anebo prostě totálně netušíte a už předem si představujete ten trapas, až se zjistí, že jste opět nic nevymysleli. Pak skončíte u láhve něčeho dobrého (nemyslíme, že byste tu láhev vypili, spíš že ji vyberete jako dárek) a budete mít vyřešeno. Bude to hotové, klasické, nepřekvapivé a nudné. Co takhle překvapit švagra něčím naprosto jedinečným a originálním?

  Lehko se řekne a taky se lehce udělá. Podívejte se na naši nabídku přímo pro švagry. Originální dárky jsou naší doménou a jsme experti na dárky s potiskem, které jsou právě teď opravdu trendy v oblasti dárků. Potisk můžete vybrat z těch našich, nebo si vymyslet svůj vlastní, rádi vám vytvoříme tričko podle vašeho návrhu. A nemáme jen stylová trička s potiskem, třeba vyberete ze super mikin s kapucí, nebo třeba vtipné barevné ponožky, které pobaví nejen vašeho švagra, ale i jeho okolí. Pro kávomilce tady máme také pár skvělých hrnků s potiskem, proč tedy nezpříjemnit ráno vašeho švagra dobrou kávou ve stylovém hrnku ve vlastním designu? Ještě pořád chcete být letos všední a darovat „jen“ láhev? :)

na stránku
Zobrazeno 1 – 27 z 366 položek
Zobrazeno 1 – 27 z 366 položek

Trička s potiskem - dárek ke každé příležitosti

Začněme od dodatečných vlastností, které prezentují naše příležitostná trička. Jednou z nich je dobrá kvalita díky použití bavlny. Za zmínku stojí také novodobá technika potisku, která zajistí, že se nápis nebo grafika udrží na materiálu po mnoha vypráních a sázíme na to, že majitel trička jej bude...

Trička s potiskem - dárek ke každé příležitosti

Začněme od dodatečných vlastností, které prezentují naše příležitostná trička. Jednou z nich je dobrá kvalita díky použití bavlny. Za zmínku stojí také novodobá technika potisku, která zajistí, že se nápis nebo grafika udrží na materiálu po mnoha vypráních a sázíme na to, že majitel trička jej bude nosit pravidelně a doufáme, že se tak bude dít mnoho let. Pokud k tomu dodáme módní a v podstatě nadčasové střihy připravené jak pro dámy, tak pro pány, máme produkt dobré kvality za rozumnou cenu. Většina připravených vzorů může bez problému sloužit jako trička na dárek. Rozhodují o tom nejen příležitosti, které jsme zachytili na grafikách našeho sortimentu, ale také dobrá kvalita provedení.

Co je pro nás speciální příležitost?

Tématická trička, která lze nalézt v této sekci jsou spojena s mnoha důležitými příležitostmi, které můžeme slavit spolu se svými nejbližšími přáteli a rodinou. Začněme od nejpopulárnější kategorie, čili narozeninová trička. Ve věku 50 let je čas přiznat si, že celou dobu se pracovalo na svém vzhledu a ve věku 40, že nám je sotva 18 a máme 22-roční zkušenost. Na Den Matek jsme také připravili dokonalá trička jako dárek se Supermámou. V našem sortimentu lze nalézt i Supertátu či Superbabičku. Další tématická trička byla připravena na rozlučkové večírky. Pánové mají šanci pomocí našich triček ukázat, jak důležitou roli v jejich životě hraje tchýně. Některá tématická trička dostupná v našem obchodě můžeme zosobnit na přání zákazníka dodáním vybraného jména do hotového motivu. Poté budou trička skvělým dárkem. Příležitostná trička je kategorie, ve které si každý náš zákazník lehce najde něco pro sebe a své nejbližší.

Zobrazit