Hrnky s vtipnými nápisy 

Některé věci jednoduše dennodenně míjíme, aniž bychom si naplno uvědomili jejich důležitost. Každý z nás má svoje rituály, a mezi ty běžné stoprocentně patří i vaše ranní káva. Nebo se mýlíme?
Počet produktů: 537
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 537 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 537 položek

Rána jako malovaná

Ať už jste zastáncem kávy nebo doušku dobrého čaje, jedno je pro všechny společné. Svůj oblíbený nápoj prostě musíte do nějaké nádoby nalít. A to není jen tak, i když by se to mohlo zdát absolutně jednoduché. Pravda, někteří si na hrnky příliš nepotrpí a vcelku jim je jedno, zda si kávu vychutnají z červeného hrnku nebo toho s obrázkem lamy, spíš jim jde o nápoj samotný. Není ale vůbec pravda, že na nádobí, potažmo hrnku nezáleží, právě naopak! Jsou i lidé, kteří stojí na opačném pólu, a kterým prostě jejich čaj z jiného hrnku, než z toho oblíbeného nechutná. Určitě není dobré se fixovat na jeden jediný, to bychom pak dopadli jako malé děti, které oplakávají svůj oblíbený hrnek, když si jej rozbijí, přesto ale potvrzujeme, že z toho oblíbeného jednoduše kafe nebo čaj lépe chutná :) Jak jste na tom vy, nedáte i vy dopustit na ten svůj, třeba proto, že jej máte od milované osoby?

Nejrůznější hrnky a hrnečky jsou totiž velmi oblíbeným námětem na dárky. Hodí se totiž pro každého, protože jsou naprosto univerzální. Pro babičku, tátu nebo přítele, pro kolegyni v práci nebo našeho šéfa. Každému pak vybereme podle toho, o čem předpokládáme, že by se mohlo líbit. Možná i my jsme už dostali několikrát k svátku nebo jiné příležitosti hrnek, třeba i proto, že si dárce nevěděl příliš rady, ale chtěl nám udělat radost. Pokud nad hrnkem jako dárkem pro někoho blízkého přemýšlíte také, zkuste být alespoň trochu originální a nevybírejte jen namátkově. Projděte si nabídku našeho e-shopu a zvolte originální designový hrnek s potiskem, který bude pasovat obdarovanému přesně na míru! Hrnky podle příležitosti, s motivem práce, nebo dokonce vyznáním lásky? Ano, i takové u nás máme skladem! A pokud si přece jen nevyberete, rádi vám natiskneme motiv podle vašeho návrhu, třeba podle fotografie vašeho miláčka či s oblíbeným mottem!

Zobrazit