Lesník 

Už podle názvu profese moc dobře víme, kde lesník pracuje. Není to vůbec těžké uhodnout. Možná ale nevíte, že lesník má na starosti nejen práci v terénu, ale také spoustu takzvané úředničiny, kterou také musí velmi dobře ovládat. Lesníkem se může stát někdo, kdo má na to patřičné vzdělání, takže pozor, určitě se nejedná jen o milovníka přírody, ale také o velkého odborníka s hlubokými znalostmi!
Počet produktů: 31
Zobrazeno 1 – 31 z 31 položek
Zobrazeno 1 – 31 z 31 položek

Dárky pro lesníky

A nejsou to jen znalosti přírody, ale také nejrůznějších zákonů a principů hospodaření v lese. Organizuje a řídí práce v lese, to znamená, že také rozhoduje o tom, kde se budou například stromy kácet, a kde zase sázet. Kontroluje také stavy zvěře a myslivecké hospodaření ve svém revíru. Má spousty podřízených, kterým zadává a organizuje práci, kterou také kontroluje, musí se zabývat například i výskytem lesních škůdců a řešit případné škody. Je to práce velmi zodpovědná a leckdy těžká, na druhou stranu ale nádherná, to v případě, že se lesu dobře daří.

Jak už jsme předeslali, lesník musí mít vystudovanou minimálně příslušnou střední školu, lépe pak vysokou. Nejde se tedy ucházet o zaměstnání lesníka, pokud nemáte patřičné vzdělání a vědomosti. Les a přírodu sice můžete milovat, ale to v tomto případě nestačí, mohli byste napáchat osudové chyby v lesním hospodářství!

Třeba i vy znáte někoho ze svého okolí, nebo máte kamaráda, který jako lesník pracuje. Pak jistě víte, že práce má pořad dost a dost a téměř nikdy se nezastaví. I pro tohle povolání jsme si připravili dárek, který není jen tak ledajaký. Specializujeme se na dárky s potiskem a nejinak tomu je i v případě lesníka. Pořiďte mu k narozeninám nebo jmeninám super stylové tričko s potiskem pro lesníky! Vtipný nápis pobaví nejen jeho, ale i okolí! Navíc máte tak možnost dát mu najevo, jak moc si jeho práce vážíte. Skvěle padnoucí střih a pohodlný bavlněný kvalitní materiál, který jsme pro tričko použili, vás přesvědčí o tom, že se jedná o dokonalý dárek pro lesníka!

Zobrazit