Hobby 

Nejoblíbenější téma ze všech, o kterém se dá vyprávět s vašimi známými hodiny a hodiny. Vaše hobby neboli koníček. Hobby je vlastně cokoli, jakákoli činnost, kterou provádíte ve svém volném čase a která vám přináší uspokojení a nějaké potěšení. Pro každého je to jistě něco jiného. Jeden má jako hobby motorky, pro dalšího je to zahradničení, rukodělné práce, nebo třeba nějaký druh sportu – horolezectví, potápění, nordic walking, běh nebo třeba šachy.
Počet produktů: 351

Podkategorie

 • Motocykly

  Motorkářství je životní styl

  Pod tento výrok se můžeme směle podepsat. Pokud jste tomuto hobby propadli, jistě víte, jak velkou práci dá starat se o svůj stroj, aby byl stále spolehlivý a dělal vám na vyjížďkách radost. A i tehdy, jestli mezi motorkáře nepatříte, jistě si dovedete představit, kolik věcí takový motorkář pro svou pohodlnou jízdu potřebuje. Neotevírá se nám tady právě vhodná příležitost pro dárky? :)

  Ochranné prvky především

  Pro jízdu na motorce je hlavní bezpečnost. Od toho se odvíjí nejen perfektní stav stroje, ale také bezpečnostní doplňky, které je třeba mít na paměti při každé jízdě – helmou počínaje, a kvalitním oblečením konče. Pokud se v tomto odvětví dobře orientujete, možná pro vás nebude problém vybrat nějaký vhodný doplněk jako dárekšátek s potiskem, termo prádlo, nákrčník pro chladnější dny nebo ledvinový pás. Drtivá většina produktů pro motorkáře se vyznačuje černou barvou, která bývá doplněna kontrastními barvami – červenou, bílou, oranžovou, případně i jinou barvou. Oblíbené jsou především motivy lebek, plamenů nebo znaků výrobce, ale také to nebývá pravidlem.

  Tip na dárek, který jej potěší!

  Pokud silným strojům neholdujete, a netušíte, jaký doplněk by se vašemu známému k motorce hodil, nesmutněte. Nemusíte ani chodit do specializovaného obchodu pro radu. Svůj dárek vyřešíte tady u nás! Vyberte svému motorkáři stylové tričko s potiskem! Moderní design a kvalitní materiál nikoho nenechají na pochybách, že se jedná o skutečně skvělý kousek do motorkářova šatníku! Velké množství motivů, potažmo i barev, vám nabízí široké spektrum variant, ze kterých si jistě vyberete tu správnou! A pokud jde o vás, máte tak vyřešený naprosto perfektní dárek pro motorkáře! Už vybíráte? :)

 • Rybaření

  Existuje vhodný dárek pro rybáře?

  Zajisté, že ano! :) V rybolovu se uplatňuje spoustu druhů ryb sladkovodních i mořských, sladkovodní lze rozdělit na dravé, býložravé a všežravé. Záleží potom už na každém rybáři, jaké ryby se chystá chytat, v jakém revíru a jakým způsobem. Existuje velké množství nástrah, dravé ryby se chytají jak na živé návnady, tak na ty umělé, pokud jde o všežravé ryby (u nás typicky kapr), chytají se na červi, hmyz nebo i rostlinné nástrahy. Rybářských obchodů existuje celá řada, a pokud stojíte o nějaký pěkný dárek, možná by se vám vyplatilo se do některého z nich vydat.

  Jak se ale v tak široké nabídce neztratit?

  Ochotná obsluha vám většinou pomůže, nicméně musíte ale znát alespoň základní fakta – jaké druhy ryb se chystá rybář chytat, nebo jaký styl rybolovu je jeho oblíbený. Upřednostňuje plavanou, položenou, feeder, přívlač, nebo muškaření? Že nevíte, oč se jedná? Možná bychom tedy raději doporučili dárky, které se nebudou týkat přímo rybářského vybavení.

  Tematika ryb nikdy nezklame

  Každý rybář má rád přírodu a hlavně ryby. Jinak by zřejmě ani ryby nechodil chytat. Vřele vám tedy doporučujeme, abyste zkusili vybrat nějaký dárek s tematikou ryb, která se tomu vašemu rybáři zavděčí. Ať už slaví svátek, narozeniny nebo nějaké jiné výročí, každému rybáři by se jistě hodily vtipné ponožky se stylovým potiskem! Na rybách stráví většinou hodně času a kvalitní oblečení je základem pro jeho pohodlí.

  Pokud váš rybář patří mezi milovníky kávy, určitě nepohrdne pěkným a stylovým hrnkem s potiskem! Vyberte mu nějaký vhodný právě v našem online shopu! Jeho ranní káva tak dostane naprosto nový rozměr :)

  A nakonec, proč nedat jako dárek stylové tričko s potiskem? Vyrábíme pohodlná a velmi kvalitní trička z bavlny s designovým vtipným potiskem! Nápisy na tričkách pobaví nejen oslavence, ale i jeho okolí! Na výběr máte z několika vzorů, pokud byste si žádný nevybrali, nevěšte hlavu! Stačí nám napsat na uvedené kontakty, rádi vám vyrobíme a potiskneme vlastní tričko přesně na míru podle vašeho přání! :)

  P.S. Pokud byste potřebovali něco pro chladnější podzim, nezapomeňte se podívat na naši nabídku pohodlných a měkoučkých mikin s kapucí. Spoustu vzorů, nápisů a barev nenechá vašeho oslavence chladným!

 • Hory

  Jaké dárky jsou nejlepší pro horaly?

  Není to tak lehká otázka, jak by se mohlo zdát. Záleží třeba na tom, jakému typu turistiky se dotyčný věnuje, zda si jezdí do hor jen odpočinout, nebo se vypravuje na dlouhé túry, zda jezdí v zimě na lyže nebo v létě za pěší turistikou, či dokonce upřednostňuje cyklo výlety. Už z toho je patrné, že není vůbec jednoduché vybrat nějaký vhodný dárek nebo doplněk, který by se hodit právě tomu vašemu horalovi.

  Pokud uvažujeme prakticky, určitě přijdeme na to, že takový milovník hor a výšlapů potřebuje především praktické oblečení. Říká se, že v horách byste měli nosit pokud možno výrazné prvky, aby vás v případě nouze bylo možné snadno dohledat. Existují nejrůznější varianty funkčního oblečení, to ale raději přenechme expertům. Co takhle ale pořídit vašemu příteli, kamarádovi či manželovi vtipné ponožky s potiskem? Pár dobrých ponožek patří mezi základní vybavení turistů a horalů a ty naše jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Jako bonus vám dodáme právě stylový a vtipný potisk, který vašeho turistu jistě pobaví.

  Ideální dárek = tričko od nás!

  Zdá se vám tričko jako dárek příliš fádní? Ale kdepak! Naše trička s potiskem jsou vyráběny z velmi kvalitní bavlny, pomocí nejnovější technologie potisku. Jsou velmi pohodlná a navíc můžete vybírat z nepřeberného množství vzorů, barev i střihů! Trička s motivem hor jsou tím pravým dárkem pro vašeho turistu, dokonale vyjádří jeho lásku k horám, tento dárek ho určitě potěší! Na výběr je ze střihů jak pro muže, tak i pro ženy. Trička s potiskem jsou velmi oblíbeným dárkem třeba u příležitosti narozenin, svátku nebo třeba výročí. Anebo taky jen tak :) Udělejte tak tomu svému horalovi radost a pořiďte mu tričko právě v našem online shopu. A pozor, pokud jste nenašli to pravé, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vyrobíme design na míru nebo podle vašeho návrhu!

 • Řidiči

  Je váš partner vášnivým motoristou nebo řidičem z povolání?

  Určitě tedy víte, jaké vyžaduje řízení soustředění, rozhodnost a opatrnost. A pokud se váš milý věnuje motoristické zábavě ještě jako koníčku, pak klobouk dolů. Ať je to tak, nebo tak, jistě se najde příležitost, kdy byste rádi svého partnera obdarovali nějakým pěkným dárkem. A právě pro partnery všech vášnivých řidičů máme pár tipů.

  3 nejlepší tipy na dárky pro řidiče

  Řidič potřebuje v autě především pohodlí. Můžete tedy přemýšlet třeba o polstrovaných nebo tvarovaných potazích na sedačky, nebo třeba koženém krytu na volant, který celou jízdu zpříjemní. Spoustu řidičů si potrpí také na vůni a čistotu, tudíž není od věci zamyslet se nad sadou automobilové kosmetiky nebo třeba pěkným parfémem do automobilu.

  Pokud je váš partner řidič kamionu a tráví na cestách spoustu času, mívá zároveň pauzy určené k odpočinku. Netroufáme si říct, jak moc pohodlný je odpočinek v kamionu, nicméně tento relax mu můžete ještě vylepšit. Pořiďte mu třeba pohodlný a měkoučký polštářek s tematickým potiskem! Polštářek je vyroben z kvalitního materiálu a zpříjemní mu chvíle odpočinku v kamionu, nehledě na to, že si na vás dozajista vždycky vzpomene, jakmile ho uvidí :)

  Pokud chcete svému partnerovi dát najevo, jak si jeho práce nebo řidičských schopností ceníte, pořiďte mu jako dárek stylové tričko s potiskem! Trička jsou vyráběna v nejrůznějších designech s vtipnými nápisy, které jeho, i jeho přátele či kolegy zaručeně pobaví! Pro výrobu triček používáme vysoce kvalitní bavlnu, potisk je nanášen moderní technologií, která zaručuje dlouhodobou kvalitu potisku. Vybírat můžete jak ze střihů pro muže, tak i pro ženy, takže pokud je vaše partnerka vášnivou motoristkou, neváhejte a nechte jí natisknout stylové tričko s vtipným potiskem! :)

 • Sport

  Jste sportovní fanda nebo sportovec?

  Spoustu lidí je sportovci především u televizních přenosů, nicméně je mnoho lidí, kteří se věnují sportu jako svému koníčku a co víc, někteří jako profesionálové. Pokud se sami nějakému sportu věnujete, jistě uznáte, že je potřeba většinou nějaké to vybavení. U některých typů sportů toho není potřeba tolik, pro některé ale musíte už myslet na více věcí, jako jsou například bezpečnostní prvky, a podobně. Pokud tedy chcete někoho obdarovat, ale vyloženě danému sportu neholdujete, těžko pak odhadnete, jaký typ dárku by se mohl hodit, nebo jakou věc dotyčný ještě nemá.

  Všeobecně pro sportovce

  Pokud se váš kamarád, přítel či přítelkyně například věnují běhu, možná by se vám pro něj hodil jako dárek slušivý nákrčník nebo šátek. V chladnějších dnech každý běžec podobnou věc ocení, obzvlášť za větrného počasí.

  Všeobecně sportovci propotí velké množství oblečení, tudíž není od věci zamyslet se právě nad touto sférou. Zkuste svého sportovce podarovat vtipnými ponožkami s potiskem! Nabízíme ponožky z kvalitního materiálu ve stylovém designu, který potěší nejen sportovce!

  Chodí vaše přítelkyně ráda do fitka? Zkuste jí dát jako dárek stylovou tašku s potiskem, která pojme všechny její nezbytnosti, které do fitness centra potřebuje! Tašku můžete nechat potisknout podle vašeho vkusu, takže se bude jednat opravdu o jedinečný a osobitý dárek!

  Sportovci většinou vybírají z kvalitních materiálů, a zde se dostávají ke slovu naše stylová trička s potiskem :) Trička nejrůznějších barev, stylů, střihů i s rozličným množstvím nápisů udělají radost zcela jistě každému sportovci, který rád dá najevo, jakému sportu se věnuje :) Ať už je to horolezectví, gymnastika, golf nebo třeba jogging, pro každý sport tu něco najdete :) A pokud byste přece jen nenašli to pravé, rádi vám vytvoříme vlastní potisk na míru! Stačí nás pouze kontaktovat a říci, jaký design požadujete, ať už pro muže nebo pro ženu, a rádi vám ho vyrobíme!

 • Hokej

  Hokej vznikl už koncem 19. století, a kde jinde, než v Kanadě. Velmi rychle se ale rozšířil i do Evropy a dnes se hraje po celém světě. Každoročně se hraje mistrovství světa a lední hokej je dokonce tradiční součásti zimních olympijských her. Hokej ale není hra nijak lehká, a to nejen kvůli pravidlům. Především je to tvrdá fyzická dřina, kterou musejí hokejisté odvádět při každodenních tréninkách.  Lední hokej není jen pro muže, ale hrají ho i ženy, i když pravdou je, že muži v něm vedou a dominují.

  Podle nejrůznějších výzkumů patří lední hokej nejen mezi ty nejrychlejší hry, ale také mezi nejsledovanější, ať už na živo na stadionu, nebo v televizi. Každoročně se spolu s mistrovství světa celý národ mění v hokejové fanoušky a sportovní přenosy sledují diváci nejen doma u televize, ale třeba i v hospodách na velkých plátnech. Určitě je to i proto, že náš reprezentační český tým má za sebou celu řadu úspěchů i medailí, a to dokonce i těch nejvyšších. Tak co, máte ve svém okolí nějakého takového fandu? :)

  Dárky pro hokejové nadšence

  V tomhle případě se dárky pro hokejové fanoušky zdají vcelku jednoduché. Prostě cokoli, co se týká hokeje. Jenže pozor, tady by mohla padnout kosa na kámen. Právě proto že se jedná o hokejové nadšence, může se snadno stát, že daný člověk toho už spoustu vlastní, už toho spoustu sehnal a dostal. A taky záleží na tom, jakému týmu fandí. Nemusí to být hned národní tým, může fandit třeba některému týmu z NHL zámořské hokejové ligy, případně z KHL. A to je už je trochu ožehavé téma, především proto, že se v tom třeba tak moc nevyznáte. Minimálně určitě ne tak dobře, jako potenciální obdarovaný.
  Zkuste to tedy tentokrát moc nehrotit a dát oslavenci dárek sice b, ale tak trochu neutrální. Jak toho docílit? Docela snadno! Vyberte mu jednoduše tričko s potiskem s hokejovou tematikou, kterým dáte najevo, že moc dobře jeho vášeň znáte! A nejen to, máme trička třeba i pro jeho drahou polovičku. Který hokejový nadšenec se nerad chlubí svou krásnou dívkou, ke všemu v tričku s hokejovým tématem? :)

na stránku
Zobrazeno 1 – 27 z 351 položek
Zobrazeno 1 – 27 z 351 položek

Vybírejte dárky podle hobby, vyplatí se vám to!

Pokud chcete někomu dát dárek, ať už je to k narozeninám, svátku, nebo nějakému výročí, obvykle přemýšlíte, o jaký druh dárku by se mělo jednat. Pochopitelně, můžete si nechat poradit přímo od oslavence a vybrat mu tak dárek přesně podle jeho gusta, a jaký si přeje. Případně mu můžete místo hmotnéh...

Vybírejte dárky podle hobby, vyplatí se vám to!

Pokud chcete někomu dát dárek, ať už je to k narozeninám, svátku, nebo nějakému výročí, obvykle přemýšlíte, o jaký druh dárku by se mělo jednat. Pochopitelně, můžete si nechat poradit přímo od oslavence a vybrat mu tak dárek přesně podle jeho gusta, a jaký si přeje. Případně mu můžete místo hmotného dárku darovat obálku s penězi a mít tak celou věc takříkajíc z krku. Nezdá se vám to ale trochu fádní a bez nápadu?

Pokud se chcete obejít bez dvou zmíněných variant, pravděpodobně začnete přemýšlet o nějakém dárku, který se dotyčnému hodí, nebo souvisí přímo s jeho způsobem trávení volného času. Tohle je skvělý nápad, protože každého potěší osobitý dárek, který se ještě navíc vztahuje k jeho hobby.

Problémem se ale může stát to, že sice víte, jakému hobby se dotyčný věnuje, ale jinak nemáte naprosto tušení, co by z tohoto odvětví dotyčný potřeboval. Pokud sami onen sport, koníček nebo hobby neprovozujete, můžete stát před vážným problémem, a to tím, že z té spousty pomůcek a věcí nedokážete vybrat žádnou správnou.

Zkuste originální dárky s potiskem!

I pro takové případy ale pro vás máme skvělé řešení! Pokud nechcete strávit své vlastní chvíle volna studiem hobby a potřeb vašich přátel, zkuste jim darovat originální kousek z naší dílny! Vytváříme kvalitní a designové kousky! V nabídce naleznete nejen stylová trička s potiskem, ale také pohodlné mikiny s kapucí, kuchařské zástěry pro zapálené gurmány, vtipné ponožky, měkoučké polštářky s potiskem nebo třeba hrnky s potiskem na vaši ranní kávu! Všechny produkty jsou vytvořeny v úžasném moderním designu, na výběr máte vždy z několika variant, ať už jde o rozlišení pro muže nebo ženy, či barevnost a širokou škálu vtipných nápisů! A právě pro oblast hobby nabízíme nepřeberné množství motivů právě pro stylová trička, které oslavence zaručeně potěší!

Nenašli jste ten svůj pravý design? Nezoufejte! Stačí nám napsat, a rádi vám pomůžeme s výběrem, nebo natiskneme váš návrh přesně na míru!

Zobrazit