Vtipný dárek pro děti 

Děti, to je věčné téma všech rodin. Děti jsou naším kořením života, také se někdy říká, že nám život dokáží pěkně osladit. Ale zůstává faktem, že i přes všechny starosti jsou děti tím, co náš život dělá bohatším. Bez nich by to zkrátka nebylo ono. Děti mají úžasný dar kdekoho rozesmát, už jen pouhá jejich roztomilost dokáže vykouzlit úsměv na tváři. Bezprostřednost, která je dětem vlastní, je pro nás neuvěřitelně osvěžující. Bohužel jsme totiž jako dospělí už často zapomněli, jaké je to být dítě
Počet produktů: 152
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 152 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 152 položek

Dárky pro naše špunty

Pro naše malá zlatíčka se dárky hodně řídí podle věku nebo pohlaví. Je jasné, že prim hrají mezi dárky pro děti nejrůznější hračky. Jejich výběr se právě odvíjí podle věku, jinou hračku koupíte malému kojenci, jinou zvolíte pro roční dítě objevující svět, a úplně jiné požadavky jsou pro děti předškoláčky. Někdy může být docela těžké odhadnout, co které dítě už doma má, nebo nemá, dost často byste se také dárkem netrefili kvůli odlišné výchově rodičů – někdo preferuje přírodní materiály, jiný edukativní hračky, někteří rodiče zase nechtějí své děti hračkami zahlcovat, proto by je další „věc do baráku“ příliš nepotěšila. Co si tedy s tím počít?

Existuje ideální dárek?

Dá se říct, že ano. Samozřejmě, nikdy se zřejmě netrefíte do vkusu každého, ale jsou určité společné znaky, které všechny děti milují.
Dárek. JAKÝKOLIV. Děti pravdu zbožňují, pokud můžou dostat dáreček, a je vcelku lhostejno, zda vás stál pár korun, nebo jste za něj utratili mnohem více.
Barvy. Všechny děti mají rádi barevné věci, čím pestřejší, tím lepší. Holčičky tradičně preferují růžovou a červenou, ale děti opravdu nepohrdnou žádnou barvou. A co víc, kolikrát nás starší děti překvapí třeba neuvěřitelnými kombinacemi oblečení, které jsou schopny si na sebe obléknout.
Pohádky. Bez výjimky zbožňují všechny děti. Potvrzeno. A cokoli, co je spojeno s jejich oblíbenou pohádkou, akčním hrdinou nebo hlavní postavou, jim zaručeně udělá radost.

Fajn, a co to takhle zkusit spojit dohromady? Že to nejde? Ale ano, u nás to jde! Podarujte svého špunta krásným kvalitním tričkem nebo bodíčkem v úžasných barvách, s vtipným potiskem! Zářivé barvy vykouzlí dítěti zářivý úsměv, to vám garantujeme! Vtipný obrázek je skvělým bonusem, na který zareaguje určitě každý malý človíček. A nebojte, úspěch to nebude jen u holčiček, které se rády parádí, kluci si jistě přijdou na své! Kdo by nechtěl mít tričko svého oblíbeného superhrdiny? Vsaďte se, že ve školce budou všichni závidět a maminky budou chtít vědět, kde jste tohle barevné bavlněné tričko koupili! A pokud je váš prcek opravdu ještě malinký, vyřešíte to jednoduše bavlněným body s legračním nápisem - každý rodič dobře zná a každému vykouzlí úsměv.

Zobrazit