Dárek pro lékaře

Dárek pro lékaře 

Lékařské povolání odjakživa znamenalo velkou vážnost a prestiž. Dá se říci, že v souladu s tím, jak je lidstvo staré, je stará i lékařská věda. První léčení probíhalo za pomocí šamanů a bylin, velkého rozmachu zažilo lékařství za dob Egypta a starověkého Řecka – známe Hippokrata, díky kterému vznikl i etický systém lékařství, který vlastně držíme dodnes – lékaři skládají na konci svého studia Hippokratovu přísahu. Lékařství za celá ta staletí prošlo neuvěřitelným vývojem, jedno ale zůstává stejn
Počet produktů: 66
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 66 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 66 položek

Docenění těžké práce

Stejně jako u zdravotních sester, i na lékaře jsou kladeny vysoké nároky a musejí se vyrovnávat s psychickou i fyzickou zátěží. Mají obrovskou odpovědnost za naše životy a musejí se umět rychle rozhodovat. Jak by také ne, když na nich závisí to nejdůležitější – lidské životy. A tohle všechno si zaslouží ocenění, nemyslíte?

Dárek pro lékaře, který nezklame

Znáte to, noční služby, nepravidelné směny, dokonce prodloužené směny a lékaři musejí být vždy v pohotovosti. Je jim tedy zapotřebí pořádného odpočinku, byť si občas kradou každou chvilinku ve službě. Pokud máte ve svém okolí lékaře a přemýšlíte, co by pro něj mohl být vhodný dárek, vězte, že ho určitě potěší pohodlný polštářek s potiskem! Chvíle relaxu budou tak o to příjemnější! Polštářky jsou velmi pěkné, pohodlné a ušité z kvalitního materiálu, takže váš odpočinek bude také velmi kvalitní :)

Neznáme snad lékaře, který by si nerad dával ve službě kávu. Káva je dobrý stimulant, který pomůže překonat krizové chvilky beze spánku v noční službě, proto se určitě hodí podarovat lékaře vtipným hrnkem s potiskem! Vsaďte se, že si na vás během své služby několikrát vzpomene, jakmile vezme hrneček do ruky :)

Něco stylového na závěr

Je váš přítel, přítelkyně či kamarád doktor? Pořiďte mu vtipné tričko s potiskem podle vašeho výběru! Nabízíme nepřeberné množství skvělých designů, které vás jistě pobaví. Ať už je obdarovaný muž nebo žena, máme něco pro každého! Kvalitní bavlna a nejnovější technologie potisku vás nezklamou, vybírat můžete z rozličných barevných variací. Takové tričko se pak může stát pěkným dárkem třeba k narozeninám, k svátku, k výročí, nebo prostě jen tak, pokud chcete někoho potěšit. Pokud máte nějaký vlastní nápad nebo design, který byste na tričko chtěli natisknout, sem s ním! Rádi vám vyjdeme ve vašich přáních vstříc, garantujeme, že dokážeme natisknout téměř cokoli :)

Zobrazit