Dárek pro stolaře

Dárek pro stolaře 

Truhlář, nebo také stolař, je člověk, který se zabývá výrobou ze dřeva. Vyrábí a opravuje dřevěný nábytek, dřevěné části staveb, jako jsou třeba okna nebo dveře anebo jiné užitkové předměty ze dřeva.
Počet produktů: 19
Zobrazeno 1 – 19 z 19 položek
Zobrazeno 1 – 19 z 19 položek

Označení truhlář převládá v Čechách a pochází z němčiny. Na Moravě i Slovensku je pak obvyklejší spíš výraz stolař, který pochází od slova stůl. Na rozdíl od tesaře pracuje truhlář především s prkny a dýhami, které získává na pile. Truhlář tak řeže, hobluje, brousí, ohýbá, frézuje, dýhuje, lakuje a dělá ještě spoustu dalších činností, o kterých běžný laik nemá ani tušení. Ke své práci také potřebuje spoustu náčiní a zařízení, nejen ponk, neboli pracovní stůl, ale také různé druhy dlát, kladiva, palice, pily, pořízy, hoblíky a jiné. Že se v tom všem nevyznáte? Vy ani nemusíte, ale alespoň vidíte, že být truhlářem není jen tak, ovládat všechny tyhle nástroje a vyrobit kvalitní kus nábytku, to je opravdový kumšt.

Truhláři a dárky? Ano, jde to k sobě!

Je váš kamarád, příbuzný nebo třeba dobrý známý truhlář? Možná, že ano, a vy teď marně přemýšlíte, jaký dárek byste mu mohli dát k narozeninám, svátku, nebo třeba nějakému výročí. Třeba má vás stolař nějakého koníčka, ale třeba taky ne, a tak si jednoduše nevíte rady. Ale proč to tentokrát nevzít za opačný konec a nedarovat mu něco, co souvisí s jeho prací? Nebojte, opravdu po vás nechceme, abyste šli do specializované prodejny a tam si nechali udělat výklad o všech druzích pil, vrtáků a dalšího náčiní. Ani nemusíte. Stačí, když právě tomu vašemu stolaři – truhláři dáte dárek, kterým ukážete, že moc dobře víte, jak je jeho práce důležitá, a že je jeho vášní.
Není nic jednoduššího – mrkněte k nám do našeho e-shopu! Máme skladem nejrůznější originální dárky, a to právě i pro truhláře! Darujte tomu vašemu tentokrát stylové a originální tričko s potiskem přesně pro truhláře! Tričko je vyrobeno z vysoce kvalitní bavlny, tudíž ve velmi pohodlné a navíc se přesně hodí pro všechny stolaře! Nejen, že pobaví jeho, ale třeba i kolegy v dílně, kteří mu jej budou zaručeně závidět!

Zobrazit