Dárek k 50. narozeninám 

Padesátka je úžasný věk! Nazvali bychom ho s velkou jistotou obdobím druhé mízy! Člověk už ví, co od života chce, spoustu věcí už zažil, nicméně ho ještě nesužují žádné velké problémy stáří a spoustu nemocí. Děti jsou už dospělé, nebo minimálně téměř dospělé a máme tak mnohem více času pro sebe! Vzpomeňte si, o čem jste snili, když vám bylo dvacet nebo třicet let? Není čas si teď začít svoje sny plnit, když už nemáte takové závazky jako třeba před dvaceti lety? Ano, v padesáti letech možná máte
Počet produktů: 73
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 73 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 73 položek

Padesátka není stáří

Padesátku považujeme za střední věk. Tedy ani za nerozvážné mládí, ani za stáří. Dámy v tomto věku už bezpečně ví, co jim sluší, není „trendy“ používat nejrůznější slangové výrazy. Na druhou stranu, s počítačem jsme se všichni seznámili a není důvod se domnívat, že v padesáti už se nic nepotřebujeme učit, naopak! A mojí milí, zapomeňte na poučky, jaké to bylo dřív a co bylo lepší. Stejně tím nic nespravíte a pro okolí budete jen mentorem, který usnul na vavřínech a žije ve starých časech.

Dárek pro padesátníky

Padesáté výročí narození si zaslouží nepochybně nějaký nápaditý dárek. Pokud jste pozváni na oslavu padesátin a zatím nevíte, jaký dárek máte pořídit, zkuste se inspirovat právě na našem webu.

Ať už je oslavenec muž nebo žena, chce to jednoduše dobrý nápad. Současná doba přeje módním trendům, proto neváhejte a zkuste oslavenci pořídit například pěkný pár vtipných ponožek! Obzvlášť pánské ponožky velmi pěkně vyniknou s moderním casual stylem, spoustu mužů určuje trend právě těmito barevnými a stylovými ponožkami!

Je váš přítel oslavenec tak trochu závislý na kávě? Pravděpodobně se v padesáti letech už svého zvyku vzdávat nebude, tak mu udělejte radost a podarujte ho krásným hrnkem s potiskem! Nápadité hrnky na kávu nebo čaj udělají radost naprosto vždycky, především proto, že se jedná o pěkný osobitý dárek, obdarovaný si na vás vždycky při své pauze s kávou vzpomene, garantujeme! :)

Chcete vyjádřit svoji úctu k oslavenci ještě jinak? Je pro vás doslova „legendou“ a vážíte si ho? Pak máme pro vás skvělý tip! Vybírejte z našeho nekonečného množství nejrůznějších designů triček s potiskem! Trička jsou určena jak pro muže, tak i pro ženy, dostupné jsou v nejrůznějších barvách a s různou tematikou. Vybírat tak můžete trička podle věku, měsíce narození, profese nebo zájmů! A věřte, že takový dárek pobaví nejen oslavence, ale i celou jeho společnost! Kvalitní trička z bavlny jsou pohodlná a velmi odolná a potisk je nanášen nejnovější technologií, tudíž o trvanlivost dárku opravdu nemusíte mít strach :)

Zobrazit