Učitelská trička 

V téhle kategorii vám přinášíme tipy na super věci s učitelskou tématikou. Obdarujte svého oblíbeného učitele nebo zajistěte dárek pro paní učitelku vašeho dítěte dostatečně včas před koncem školního roku!
Počet produktů: 85
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 85 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 85 položek

Jedinečná příležitost, kde koupit stylové dárky pro učitele

Na učitele existuje přibližně stejné množství vtipů jako na policisty nebo blondýnky (bez urážky). Jednoduše jsou vidět a srandu si z nich dělat děti i dospělí budou dělat vždycky, ať už jsou oblíbení více či méně. Jsou ale učitelé, kteří se nám vryjí do paměti navždy. Můžeme je potkat už na základní škole, anebo tak mnohem později, na střední nebo na vysoké.

Takoví učitelé, kteří jsou nezapomenutelní, bývají různí. Co se ale nemění, je to, že jim velmi rádi na konci školního roku nebo při nějaké jiné příležitosti věnujeme dárek. Jenže obligátní bonboniéra už je trochu ohraná písnička, nezdá se vám? Kdyby učitelé snědli všechny čokolády, které od svých žáků dostanou, za chvíli by určitě neprošli dveřmi. Raději buďte originální, takový dárek ocení každý učitel nebo učitelka – nehledě na mnohem delší trvanlivost!

Pro učitele jsme připravili nejen designové hrnky s potiskem, měkoučké a pohodlné polštářky s potiskem pro dokonalé chvilky relaxu, ale také stylová trička s krásným moderním potiskem! Vtipné motivy pro učitele a učitelky můžete vybírat podle svého gusta. A protože fantazii se meze nekladou, tričko pro učitele vám rádi potiskneme i podle vašeho návrhu. Realizujeme totiž potisky triček již od jednoho kusu! Všechna trička jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny a jsou neuvěřitelně komfortní i při celodenním nošení. Blýskněte se letos originálním dárkem z našeho e-shopu, nákup u nás je rychlý, jednoduchý a pohodlný!

Zobrazit