Trička pro kluky 

Tahle trička jsou jako stvořená pro kluky, kteří jdou ruku v ruce s módou. Super potisky, se kterými zabodují u svých kámošů, jsou tady! Rodinná trička i originály pro mladé muže! Vyberte si již dnes to svoje v našem e-shopu!
Počet produktů: 53
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 53 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 53 položek

Módní a vtipné kousky s potiskem pro všechny kluky

Možná, že vás nikdy nenapadlo, že by si i kluci mohli vybírat to, co si vezmou na sebe. I když možná nedosahují úrovně holek, které jsou ochotny se převlékat třeba desetkrát denně pro každou příležitost a než vůbec odejdou do školy, i tak jim na jejich vzhledu samozřejmě záleží. I proto jsme vytvořili samostatnou kategorii pro kluky, kde najdete nejrůznější motivy triček.

Od rodinných sad triček (co třeba letos pořídit super sadu se sobem i pro mámu, tátu a ségru?) přes jednotlivé originály, které váš mladý gentleman bude jistě rád nosit! Uvidíte, že jeho spolužáci budou tiše (možná dokonce i nahlas) závidět! Pohodlný materiál je zajištěn díky využití vysoce kvalitní bavlny. Tričko je tedy vhodné i pro citlivou dětskou pokožku. Klučičí trička nabízíme od velikosti 104 až do velikost 154, takže si stoprocentně vyberete tu správnou velikost – ať už se jedná o kluka ve školce nebo o třináctiletého puberťáka.

Je libo vánoční tričko, vybitá baterie, nebo snad populární baby shark? Ničeho se nebojte, potisk je vysoce oděru odolný, tudíž vydrží i dětské, někdy trochu prudší, zacházení. Tričko také snadno vyperete v automatické pračce. Stačí si tedy pouze zvolit motiv, barvu a velikost a jednoduše si objednat na našem e-shopu! Skvělý tip na dárek pro kluky, a to pro jakoukoli příležitost – trička od nás nikdy nezklamou!

Zobrazit