Dárek pro syna 

Pro syny, ať už pro malé nebo pro velké, velmi rádi nakupujeme různé dárečky. A to i oblečení. Mladí pánové bývají často větší modelové než jejich sestřičky! Trička nebo dětská body, která nakoupíte u nás online, rozhodně splní vaše očekávání!
Počet produktů: 23
Zobrazeno 1 – 23 z 23 položek
Zobrazeno 1 – 23 z 23 položek

Pro špunty i velké chlapy

Takhle trička se stoprocentně hodí pro každého. Stačí si jen vybrat ten správný design. Vybitá baterie pro tátu a nabitá pro syna? Vtipný potisk se přece vždycky hodí, a tenhle je dokonalý třeba jako vánoční dárek! A co takhle synek, který je zrozen k dělání nepořádku? Nemáte náhodou nějakého takového doma? Vyberete rozhodně i z vánočních motivů a to klidně i pro celou vaši rodinku!

V téhle kategorii, která je určena pro syny, si vyberete nejen parádní motivy, o kterých jsme mluvili, ale taky hodně širokou paletu velikostí. Pro ta nejmenší miminka zvolte klasické dětské body. Ve standardní velikosti od 3 do 12 měsíců se najde úplně každý. Body jsou vyrobena z jemné a kvalitní bavlny, která je vhodná pro citlivou dětskou pokožku. Díky použitému materiálu se nemusíte bát jakéhokoli nepohodlí vašeho miminka a navíc se taky fantasticky jednoduše udržuje a to se přece počítá! Body se jednoduše obléká díky dvěma knoflíčkům na rameni – takže myslíme, že o ideální dárek je postaráno!

Pokud se bavíme o starší věkové kategorii, trička můžete vybírat mezi velikostmi 104 a 152. Trefíme se tedy do vkusu batolících se synků i velkých chlapů. Stačí pouze vybrat motiv a jednoduše si objednat stylové tričko online! Perfektní příležitost nakoupit originální dárky a nestrávit v obchodě svoje mládí – díky našem e-shopu vyřešíte dárky hned a z pohodlí domova. Vybírejte už nyní!

Zobrazit