Tašky s vtipnými potisky 

Existují na světě věci, které úplně míjíme, protože je považujeme za samozřejmost. Takovou věcí je třeba taška. Schválně, napadlo vás někdy, jak bychom to bez tašek měli těžké?
Počet produktů: 74
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 74 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 74 položek

Nošení zdar!

Taška se pravděpodobně objevila právě kvůli svému účelu – abychom mohli z místa na místo přenést nějaké věci. V průběhu staletí se její forma a vzhled měnily, třeba podle účelu nebo materiálu, ze kterého byly vyrobeny. Tašky byly plátěné, lněné a mnohem později i bavlněné, vlněné nebo kožené, pokud se jednalo o osobní příruční taštičku, třeba s penězi nebo důležitými věcmi. Mnohem později se tašek chopila paní móda a dala tak vzniknout nejrůznějším variantám dámských doplňků, které skrývaly malé nezbytnosti. S potřebou cestovat se postupně upustilo o těžkých dřevěných truhlic a nahradily se koženými vaky a později i kufry, dámské kabelky se kvůli údržbě a kvalitě začaly vyrábět také z kůže. Protože ale rostla poptávka, přišla na řadu umělá kůže a se stále větší potřebou konzumní společnosti nakupovat potraviny také taška nákupní. Znakem naší socialistické společnosti se tak stala síťovka, která byla opakovaně použitelná a navíc velmi skladná. Mysleli jsme si, že s plastovými taškami dobudeme svět a velkoryse jsme igelitky po každém použití vyhazovali. Zjistili jsme ale, že plast nedokážeme zlikvidovat a zamořujeme tím oceány i celou naši planetu. Takže se postupně pomalými kroky opět vracíme k recyklovaným materiálům a opakovaně použitelným taškám. Třeba papírovým anebo látkovým. Dokonce i kdysi vysmívaná síťovka zažívá znovu velký boom.

A ostatně, proč ne? Látková taška je velmi praktická! Nejen, že šetříte životní prostředí, navíc je hodně skladná. Když ji nepotřebujete, jednoduše ji složíte do malého balíčku a strčíte do kapsy nebo hodíte do kabelky. Látkovou tašku tak můžete mít vždycky bez potíží u sebe. Co je na látkových taškách skvělé? Můžete si ji vybrat podle svého vkusu! Barvy, nápisy i různé styly, to všechno je dnes možné. A třeba i na našem e-shopu! Projděte si naši nabídku eko látkových tašek a vyberte si z našich vtipných a milých motivů! Taková taška se dozajista velmi hodí i jako dárek pro vaše blízké, tak proč nepotěšit třeba mamku nebo babičku? Tašku dokonce dokážeme potisknout přesně podle vašeho přání, tak neváhejte a objednávejte právě teď!

Zobrazit