Trička pro motorkáře 

Motorkáři, to je elita. Když se řekne motorkář, co se vám vybaví jako první? Silné stroje, černá kůže, vůně benzinu a dlouhý vous? Nebo třeba někdo z vašich známých či kamarádů, kteří tomuto hobby propadli? Komunita motorkářů je velmi rozsáhlá a jejich zvyky jsou takřka kultovní. Nedejte se zmýlit jejich často drsným zjevem, být motorkářem není jen tak. Řídit silnou mašinu chce pořádnou dávku odvahu a sebekázně!
Počet produktů: 116
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 116 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 116 položek

Pod tento výrok se můžeme směle podepsat. Pokud jste tomuto hobby propadli, jistě víte, jak velkou práci dá starat se o svůj stroj, aby byl stále spolehlivý a dělal vám na vyjížďkách radost. A i tehdy, jestli mezi motorkáře nepatříte, jistě si dovedete představit, kolik věcí takový motorkář pro svou pohodlnou jízdu potřebuje. Neotevírá se nám tady právě vhodná příležitost pro dárky? :)

Ochranné prvky především

Pro jízdu na motorce je hlavní bezpečnost. Od toho se odvíjí nejen perfektní stav stroje, ale také bezpečnostní doplňky, které je třeba mít na paměti při každé jízdě – helmou počínaje, a kvalitním oblečením konče. Pokud se v tomto odvětví dobře orientujete, možná pro vás nebude problém vybrat nějaký vhodný doplněk jako dárekšátek s potiskem, termo prádlo, nákrčník pro chladnější dny nebo ledvinový pás. Drtivá většina produktů pro motorkáře se vyznačuje černou barvou, která bývá doplněna kontrastními barvami – červenou, bílou, oranžovou, případně i jinou barvou. Oblíbené jsou především motivy lebek, plamenů nebo znaků výrobce, ale také to nebývá pravidlem.

Tip na dárek, který jej potěší!

Pokud silným strojům neholdujete, a netušíte, jaký doplněk by se vašemu známému k motorce hodil, nesmutněte. Nemusíte ani chodit do specializovaného obchodu pro radu. Svůj dárek vyřešíte tady u nás! Vyberte svému motorkáři stylové tričko s potiskem! Moderní design a kvalitní materiál nikoho nenechají na pochybách, že se jedná o skutečně skvělý kousek do motorkářova šatníku! Velké množství motivů, potažmo i barev, vám nabízí široké spektrum variant, ze kterých si jistě vyberete tu správnou! A pokud jde o vás, máte tak vyřešený naprosto perfektní dárek pro motorkáře! Už vybíráte? :)

Zobrazit