Vtipné ponožky 

Historie ponožek je pěkně pohnutá a sami byste nevěřili, kam až tenhle malý kousek oblečení za takovou dlouhou dobu došel. V dnešním moderním světě jsou ponožky brány jako módní doplněk a ani v našem e-shopu se ponožek nezříkáme, přesvědčte se sami!
V této kategorii není žádné zboží.

Počátkem našeho letopočtu znali ponožky nejen Egypťané, ale také Římané! V raném středověku byly symbolem čistoty a později dokonce znakem bohatství, nemohl si je dovolit úplně každý. Materiály příliš nevyhovovaly, ponožky se musely různě uvazovat, aby vůbec držely. Velký rozmach naše ponožky zažily s vynálezem pletacího stroje a tím došlo k velkému rozšíření. S postupující moderní dobou se začaly používat různé materiály a dnes známe takové množství nejrůznějších druhů ponožek, že nám z toho až přechází zrak. Elastické, prodyšné, ze specifických materiálů, odvádějící pot, zdravotní s pružným neškrtícím lemem, průsvitné ponožky na jedno použití, ponožky vysoké, nízké, střední, vykrojené, barevné, bílé, černé, dětské i s nejrůznějšími obrázky. Co mají ale všechny ponožky společné? Všechny se velmi rády ztrácejí při praní, a vždy bezpečně jen jedna z páru!

Moderní módní doplněk

Poslední roky jsou typické tím, že se z ponožek stává módní trend. A pozor, i u mužů. Ponožky ladíme podle našeho outfitu, kolikrát nosíme i schválně kratší kalhoty, aby naše ponožky vynikly. Prim hrají hlavně u mladých lidí vtipné ponožky v barevném provedení. Častěji čím barevnější, tím lepší, důležitý je ale nápad, vtip a kreativita ponožek. A tak potkáme někdy pár ponožek, kde je každá ponožka jiná, a přesto patří k sobě, případně každá z nich tvoří pěknou polovinu a dohromady pak stylový design. A takové jsou i ponožky na našem online-shopu. Vyberte ty pravé a zkuste je někomu dát třeba jako drobný dárek. Uvidíte, že rozesmějete nejen obdarovaného, ale i jeho okolí!

Zobrazit