Trička se znameními zvěrokruhu 

Znamení zvěrokruhu, to je věčné téma nás všech. I když někdo třeba tvrdí, že na „horoskopy“ nevěří, stejně každý z nás ví, v jakém namění zvěrokruhu se narodil a má alespoň nepatrné ponětí o tom, jaké vlastnosti jsou tomuto znamení přisouzeny. Zvěrokruh nebo také Zodiak je myšlený pás na nebeské klenbě a astrology byl před několika tisíci lety rozdělen na 12 stejných dílů, které dohromady tvoří kruh. Znamení zvěrokruhu jsou pak odvozena od polohy slunce v tomto datu a v určitý čas.
Počet produktů: 12
Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek

Proč jsou součástí zvěrokruhu právě tato zvířata?

Zvířetníková znamení jsou pojmenována podle zvířetníkových souhvězdí, se kterými se původně kryla. První začíná zvěrokruh Beran, a s ním přichází jaro. Tradičně totiž v Babylonii začínal rok právě jarní rovnodenností. A protože starověcí astrologové sledovali pozorně cyklus roku, měnící se počasí, přírodu i změny chování u lidí, přisoudili podle toho různé povahové vlastnosti i různým znamením.

Znáte znamení svých blízkých?

Pravděpodobně ano. A pokud ne, velmi rychle se dá vše najít v knihách nebo na internetu, nebo se stačí podívat do běžného kalendáře. Dárky se znamením zvěrokruhu jsou velmi populární již mnoho let a jejich obliba neklesá. Pokud váháte nad tím, jaký dárek by se hodil třeba pro vaši kamarádku, vězte, že dárek se znamením zvěrokruhu je skvělou volbou.

Mezi oblíbené tematické dárky se znamením zvěrokruhu určitě patří například šperky – nejrůznější náušnice, nebo přívěšky na krk. Jenže pokud víte, že vaše kamarádka, maminka nebo přítelkyně nerada nosí řetízky, nebo chcete obdarovat muže, nemusí to být úplně nejvhodnější volba. Co tedy můžeme doporučit jako zcela vhodný dárek pro všechny?
Pro ty, kteří rádi relaxují a lenoší, bude dobrou volbou třeba stylový polštářek, na který můžete nechat vytvořit vámi zvolený potisk, a obdarovanému tak vytvořit naprosto unikátní osobní dárek.
Potisky se tradičně vytvářejí i na hrnky, které potěší svým jednoduchým designem a kvalitou zpracování. Z takového hrnku je pak opravdu radost pít!
Chcete, aby měl obdarovaný možnost dát světu najevo, k jakému znamení náleží? Není nic jednoduššího, než si vybrat ze širokého sortimentu našich triček nebo mikin s potiskem! Vysoce kvalitní materiál a technologie potisku zaručí dlouhodobou kvalitu trička i mikiny. Pohodlný střih, jak pánský, tak dámský, vyhoví všem typům postavy, a obdarovanému určitě vykouzlí úsměv na tváři! Právě tato trička se znamením zvěrokruhu jsou fajn tipem na dárek třeba právě pro vaše kamarády, kteří chystají svou narozeninovou oslavu!

Zobrazit