Vtipná trička pro ženy 

Muži a ženy… věčné a nekonečné téma všech možných diskuzí, nejrůznějších střetů a hovorů kamarádek u vínka. Jaké vlastně ženy jsou? Není určitě třeba říkat, že ženy jsou jednoduše jiné než muži. Ani lepší, ani horší, prostě jen jiné. Něco zvládají lépe než muži, něco jim zase nejde vůbec. A je to tak dané geneticky, dámy, ať už jste feministky nebo ne, tohle prostě nijak obejít nemůžete :)
Počet produktů: 219
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 219 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 219 položek

Ženy v popředí

A v čem tedy ženy vynikají? Ženy jsou obvykle empatičtější a jsou více nezávislé na nemateriálních věcech – tedy myšlenky, touhy, představy. Dokáží být bystřejší, jsou většinou pečlivější při drobných činnostech a dokonce byly vyhodnoceny jako lepší řidičky (podle evropského výzkumu zaviní pouze jednu třetinu nehod, zbytek je mužskou záležitostí). Ženy mívají lepší komunikační dovednosti, protože také více mluví – což, přiznejme si to, někdy mužům dokáže pěkně lézt na nervy! Velmi známý je fakt, že dokáží dělat více věcí najednou, a všechny vnímat – pravdou je, že bez tohoto umění by na mateřské s dětmi zřejmě nevydržely. A koneckonců, dámy mají prý i jemnější čich a všechny pachy vnímají intenzivněji. Pozor na to, pánové!

Dárky po dámy

Jaké dárky tedy vymyslet pro tohle něžné pohlaví? Má to být parfém, kosmetika nebo třeba nějaké masáže? Pokud znáte dotyčnou velmi dobře, a znáte její preference, můžete to zkusit. Nicméně pokud si nejste v těchto vodách jisti, raději nic takového nedarujte. S parfémem se těžko trefujete do vkusu, a stejně tak je to se šperky nebo kosmetikou.

Pro ženy jsou skvělé dárky také nejrůznější typy zážitkových relaxačních dárků. I zde je ale třeba pečlivě rozmýšlet a také dobře znát danou ženu. Hlavně pro to, abyste se správně trefili do vkusu.

Co bychom vám ale mohli doporučit pro jakoukoli ženu, nehledě na věk, výšku, váhu nebo zájmy, jsou naše vtipná stylová trička s potiskem. Trička jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny a pomocí nejmodernější technologie potisku. Pro každou ženu jistě najdeme ten vhodný potisk, na vás je pouze to, abyste se zamysleli třeba nad tím, jakou barvužena ráda, zda se věnuje nějakému koníčku, sportu nebo vyznává nějakou filozofii či životní styl. Potisk vám rádi vytvoříme i na míru dle vašeho návrhu, tak nás neváhejte kontaktovat, rádi vám vyjdeme vstříc! :)

Zobrazit