Trička pro muže 

Muži… Kde by bez nich byl celý svět, že dámy? Bez mužů by život byl těžký, jak se v historii dámy mohly přesvědčit už několikrát, vždycky po největších válečných konfliktech. Muži bývají označováni za pány tvorstva, ale podle všeho tomu tak není. Nejsou lepší ani horší než ženy, prostě pouze jiní. Určitě oplývají třeba větší fyzickou silou, než třeba ženy, ale je to dáno geneticky, a to nikdo nezmění, ani ženy, ani muži :)
Počet produktů: 159
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 159 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 159 položek

Výjimečnost mužů

Muži už odpradávna měli lepší orientaci v prostoru, už jen kvůli tomu, že vyráželi na lov a často byli vedeni do válek, nic jiného jim vlastně tedy nezbylo, než se této orientaci naučit. Jsou vyloženě analyticky založení a často jsou také lepší v matematice. Protože se dlouhodobě museli starat o sebe a o svou rodinu, museli se umět rychle a dobře rozhodovat, jednat samostatně. Ženám dost často tato vlastnost chybí, protože do rozhodování investují víc citů, než muži. Možná proto je ve sféře vysokého managementu mnohem více mužů než žen. A pozor, muži bývají mnohem více ješitní, než ženy, takže pokud něco od muže potřebujete, zkuste zahrát právě na tuhle strunu. Rádi třeba díky tomu dají v restauracích větší spropitné, pokud je obsluhuje milá servírka :)

Vhodné dárky pro muže

Jak vybrat vhodný dárek pro někoho, jako je muž? Je dobrým nápadem se zamyslet nad tím, jakému se muž věnuje koníčku, sportu, zda má nějakou zálibu, čemu se věnuje ve volném čase. Pak už dárky vyplývají téměř samy, můžete je vztahovat přímo k tomu, co má rád.

Často se také dárky pro muže řeší lahvinkou něčeho dobrého. Jasně, i tohle je svým způsobem řešení, pokud víte, že muž, kterého chcete obdarovat, je milovníkem pivečka, dobrého vína nebo dokonce whisky. Ale co si budeme nalhávat, není to dárek tak trochu bez nápadu? :)

Pokud chcete svého muže opravdu překvapit něčím originálním, zkuste mu dát jako dárek stylové tričko nebo mikinu s potiskem! Vyváříme stylová trička s designovým potiskem pro všechny, a to nejen pro muže! Na výběr je z mnoha vzorů, designů i barev, stačí si jen vybrat to pravé :) Ať už zvolíte pohodlnou mikinu s kapucí nebo tričko, vězte, že je vyrábíme z vysoce kvalitní bavlny, pomocí nejmodernější technologie potisku, takže tričko nebo mikina z našeho online shopu zvládne i ty nejnáročnější situace, kterým je muž během dne vystaven! Tak šup, na co ještě čekáte? :)

Zobrazit