Trička pro zdravotní sestřičky 

Zdravotní sestry tvoří nedílnou součást naší lékařské společnosti. Starají se především o ošetřovatelskou, léčebnou a rekonvalescenční práci a stále jsou v dnešní době ještě ne zcela doceněné. A proč vlastně zdravotní sestry nazýváme sestrami? Tato ošetřovatelská péče byla totiž dříve vlastní sestrám z nejrůznějších řeholních řádů. Ve středověku vznikaly dokonce nejrůznější špitálské a ošetřovatelské řády, které se staraly nejen o nemocné, ale i o umírající.
Počet produktů: 39
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 39 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 39 položek

Sestry dnešní doby

Určitě je třeba podotknout, že sestřičky to v dnešní době nemají vůbec o nic lehčí, než jejich předchůdkyně ve středověku. Jistě, v moderní době máme k dispozici spoustu přístrojů a léků, ale podstata zůstává stejná. Sestřičky musí mít velkou dávku trpělivosti a vstřícný lidský přístup ke všem pacientům. Musejí být vzdělané a vyrovnat se s velkou psychickou i fyzickou zátěží. Nemyslíte si, že taková profese více než jiná zaslouží velké ocenění?

Existují dárky pro sestřičky?

Ano, existují! Pár tipů bychom pro vás měli, i když je pravdou, že za takovou velkou zátěž a námahu, kterou sestřičky podstupují, by si zasloužily možná i rytířský řád.

Jak všichni víme, zdravotní sestry nosí v nemocnicích i jiných zdravotnických zařízeních stejnokroj. Nic ale nebrání tomu, abyste je podarovali krásnými a vtipnými ponožkami s potiskem! Takové vtipné designové ponožky určitě rozesmějí nejednoho pacienta, obzvlášť pokud se jedná o sestru z dětského oddělení!

Dlouhá směna? Jasně, noční a dlouhé směny bývají u zdravotních sester pravidlem, proto není nic lepšího, že podarovat sestřičku krásným hrnečkem se stylovým nápisem, který jí navíc prozradí, jak moc si její profese vážíte. Každá sestra si ráda uvaří kávu k vyřízení nezbytné administrativy, a právě tenhle hrnek od vás jí zaručeně zpříjemní právě tyto chvíle!

Je vaše známá, kamarádka nebo žena zdravotní sestrou? Sestřičky mají většinou svou dobrotu a obětavost vepsanou ve tváři, umocněte tento pocit ještě stylovým tričkem s potiskem! Ukážete tak celému světu, že právě tohle je zdravotní sestra, která je schopná se o všechno postarat a je naprosto nedocenitelná. Kvalitní trička v dámském střihu z pohodlné bavlny potěší nejednu zdravotnici!

Zobrazit