Trička pro hasiče 

Být hasičem, ať už profesionálním nebo dobrovolným, určitě není vůbec jednoduché. Hasič musí být ve skvělé fyzické, ale i duševní kondici, protože při zásahu překonává spoustu překážek i nebezpečných situací, a určitě to není práce jednoduchá. Hasič potřebuje ke své práci speciální vybavení, které mu zajistí dostatečnou bezpečnost a vůbec bychom vám nedoporučovali vybírat helmu nebo třeba rukavice – na to jsou určeny specializované obchody. I hasiči ale mají svůj volný čas a velká většina z nic
Počet produktů: 42
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 42 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 42 položek

Tipy na ty nejlepší dárky pro hasiče

Nehledejte za tím žádnou vědu. Nepředpokládáme, že byste vybírali profesionální vybavení pro hasiče, pokud se tomuto odvětví nevěnujete – jak víme, je velmi specifické.

Dobrým tipem na dárek může být třeba hrneček na kávu s vtipným potiskem. Je skoro jisté, že hrneček používá každý z nás pravidelně každý den a vy máte také určitě ten svůj oblíbený. A navíc, dobrá káva v pěkném hrnku jistě přijde při dlouhé službě vhod!

Co tahle něco na uhašení žízně? Jistě, lahví s nejrůznějším obsahem najdeme spousty a spousty, často i s vtipnými nápisy, malými panáčky a dobrým obsahem lahvinky k tomu. Tyto dárky jsou klasikou, kterou nic nezkazíte – ale jak všichni víme, asi ani neohromíte, protože jsou většinou už ve společnosti velmi dobře známé.

Stylová trička pro hasiče

Pánská trička v atraktivním designu jsou velmi praktická a pohodlná díky použitému materiálu. Taková stylová pánská trička by se mohla stát třeba dobrým dárkem pro dobrovolné hasiče z jedné jednotky, kteří se scházejí i mimo službu, ve svém volném čase. Často jsou hasiči také na vsích pořádány schůze, venkovní grilovačky a plesy, proč lidem tedy jednoduše nedat najevo, kdo jste? A potažmo, že jsou s vámi jakožto s mužem nebojácným vždy v bezpečí?

A ještě jeden tip, pokud jde o grilovačky! Nejeden hasič umí zkrotit i oheň na grilu a s velkou oblibou se při společných akcích věnuje právě grilování. Obdarujte ho tedy perfektní stylovou kuchařskou zástěrou, která má na sobě vtipný hasičský designový potisk! Jednoznačně budete se svým dárkem originální!

Zobrazit