Komplet pro chovatele slepic - Musím jít za svými holkami / Slepice volají - tričko a hrnek s potiskem

655 Kč

-10%

728 Kč

Obsah sady

Vtipný nápis a design zaboduje naprosto u každého. Není času nazbyt, musíte jít přece za holkami! Tyhle holky jsou sice trochu jiné, než byste možná čekali, ale v tom je právě ten fór. Skvělý dárek pro vaše nejbližší!


Dárek pro chovatele slepic, který je nadchne

Ano, doslova nadchne. Stylový design, díky kterému dáte světu najevo svoje preference, je už nyní skladem! Jednoduchý motiv a dobře čitelný text dávají tušit, že se jedná o mimořádný dárek! Tričko je vyrobeno z kvalitní pevné bavlny, garantujeme vám tedy naprosté pohodlí. Klasický pánský střih velmi dobře padne jakékoli postavě. Stačí si jen vybrat tu správnou velikost a jednoduše online objednat! Vyhnete se tak nekonečným frontám v nákupních centrech, nehledě na to, že takové druhé tričko prostě nikde jinde neseženete :)

Jen se dobře zamyslete, určitě si na někoho vzpomenete. Takovým domácím vajíčkům se jednoduše nic nevyrovná. A našemu designovému hrnku taky ne. Dejte světu najevo, co je pro vás důležité, tenhle hrnek je super tip na dárek!

Rozměr hrnku: průměr 82 mm, výška 95 mm.


Hrnek s potiskem, který potěší všechny slepičáře


Není obvyklé, aby e-shopy nabízely dárky pro chovatele slepic. U nás je to ale naprostá samozřejmost! Nejen trička, ale i hrnky s potiskem potěší nejednu dušičku. Hrnek se pyšní designovým potiskem s motivem přijetí či odmítnutí hovoru. A uznejte sami, pokud se věnujete chovu slepic, pak moc dobře víte, že když slepice volají, musíte jít. Ideální jako dárek pro vaše blízké, nebo dokonce pro vás! Udělejte si radost tímhle hrnkem a užijte si svou pravidelnou kávu originálně! Všechny hrnky s potiskem i další originální dárky nakoupíte jednoduše v našem e-shopu, tak směle do toho!