Tričko pro svářeče 

Svářeči… Slyšeli jste někdy ten termín? Určitě ano. Znáte někoho takového ve svém okolí? Možná ne, každopádně vězte, že v současné době je práce svářeče velmi vysoce ceněna a je neustálá poptávka po tomto řemesle. Co vlastně takový svářeč dělá? Jak už vyplývá z názvu, věnuje se svařování kovů, což se uplatní především v těžkém průmyslu nebo na stavbách. Svářeči mohou buď tento obor studovat, nebo přinejmenším musí absolvovat zkoušky, které jim zaručí průkaz odbornosti. Jedná se o práci velmi ná
Počet produktů: 13
Zobrazeno 1 – 13 z 13 položek
Zobrazeno 1 – 13 z 13 položek

Tipy na dárky pro svářeče

Hm, tak tady je to opravdu mnohem těžší, než třeba u dárků pro kuchaře. Vzhledem k tomu, že svářeči bývají ve většině případů muži, je výběr poněkud zúžený. Určitě bychom nedoporučovali vymýšlet jako dárky pro svářeče něco, co potřebuje ke své profesi – nikdy se netrefíte a všechny potřebné věci má na pracovišti. Pojďme se tedy zaměřit spíš na svářečům volný čas a na to, co by mu mohlo udělat radost.

Pokud máte doma svářeče, jistě ho rádi obdarujete nějakým tematickým dárkem. Pije ten váš rád kávu? Pokud ano, není nic jednoduššího, než mu darovat krásný hrnek na kávu s potiskem! Mezi svou prací si jistě najde chvilku na pauzu, a pokud mu pauzu zpříjemní hrnek od vás, tím lépe!

Svářeči mívají svoje pracovní oblečení, různé kukly, a především bezpečnostní prvky. To všechno víme, ale možná by se mu do práce hodily nějaké kvalitní a pohodlné ponožky. A co takhle ponožky s vtipným potiskem? Myslíte, že by mu udělaly radost? Možná pobavíte nejen jeho, ale i jeho kolegy, kteří budou zjišťovat, kde k takovému skvělému kousku přišel!

Tematická trička

Svářeči mohou být právem hrdí na svou profesi, proto je určitě dobrým nápadem vyzdvihnout jejich povolání i ve volném čase. Jednoduše to můžete provést pomocí našeho dárkutrička ve stylovém designu! Vtipný potisk a kvalitní materiál zaručí naprosté pohodlí jeho nositeli, navíc si můžete vybrat z několika předloh a barevné škály. A co víc, pokud máte nějaký svůj nápad nebo design, který byste chtěli nechat na tričko natisknout, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vyjdeme vstříc! Designová trička tvoříme jak pro muže, tak i pro dámy, a vybírat můžete z rozličných vzorů, potisků, barev i střihů. Tak směle do toho, váš svářeč už čeká na svůj dárek! :)

Zobrazit