Tričko pro včelaře 

Pokud je nám známo, včelařství se řadí k jednomu z nejstarší oborů lidské činnosti vůbec. Předmětem je chov včely medonosné, a výstupem je nejen med, vosk, propolis, mateří kašička, a třeba i včelí jed, ale v neposlední řadě také opylení květin, stromů a keřů. Včelařství je velmi zajímavá a hodnotná činnost a i když vypadá na první pohled jednoduše, vůbec tomu tak není. Včelaři se musejí o svá včelstva starat po celý rok. Včelař musí o své včelstvo dobře pečovat, starat se o všechna včelstva, kt
Počet produktů: 46
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 46 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 46 položek

Včelaři a jejich zájmy

Včelařství je v našich zemích organizováno svazem, členové svazu se ale stávají včelaři většinou čistě ze svého zájmu. A pravdou je, že bez včel bychom jako lidstvo měli opravdu velký problém, protože bychom přišli o spoustu plodin, které by nebyly opylovány.

Včelaři se tedy zaslouží opravdovou úctu, protože se včelstvy je spoustu práce, ale díky nim máme vlastně všechno. Každý včelař je na svou zálibu velmi hrdý a pravděpodobně také o nějakém včelaři ve svém okolí víte. Proč tedy právě toho vašeho známého či kamaráda neobdarovat tematickým dárkem pro včelaře?

Odborné znalosti nejsou třeba

Pokud stojíte o dárek pro včelaře, raději se nepouštějte do větších akcí. Pokud nejste odborníkem, určitě se vyhněte nakupování potřeb přímo pro včelstva. Každý včelař si raději to své osvědčené vybere sám. Stejně tak se neukvapujte a nenakupujte „speciální“ druhy medu. Každý včelař je tak trochu degustátor a věřte tomu, že včelař dobrý med pozná, raději se tedy vyhněte možnému faux pas se špatnou kvalitou medu.

Pokud chcete podarovat vašeho včelaře, není nic jednoduššího, než zvolit něco praktického, s tematikou včel. Zkuste mu jako dárek vybrat například stylovou pohodlnou mikinu s kapucí, na kterou necháte natisknout vtipný nápis! Věřte, že takové oblečení má velký úspěch a vzhledem k tomu, že včelaři tráví spoustu času venku, mikina by se mu za chladnějších dní mohla při pobytu venku náramně hodit.

Pokud nechce darovat mikinu, zkuste osvědčenou klasiku. Nabízíme pohodlná a kvalitní trička s potiskem, které vašeho známého včelaře určitě potěší! Trička vyrábíme z prvotřídní bavlny, tiskneme pomocí nejnovější technologie, tudíž je kvalita opravdu zaručena. Trička lze vybírat v nejrůznějších barvách a s rozličným vtipným potiskem, pobavíte tak nejen včelaře, ale i ostatní osazenstvo. Takové tričko se může stát fajn dárkem třeba k narozeninám nebo k svátku, je to ale zároveň dobrý tip třeba pro všechny členy určité organizace, kteří se scházejí třeba na schůzích. Stále ještě váháte? :)

Zobrazit