Tričko pro skladníka, obsluhu vysokozdvižného vozíku 

Objednejte si pánské tričko s vtipným nápisem pro skladovatele a smíchte se při dávkování. Kvalitní a rychlá expedice vás přesvědčí, abyste nakupovali na trickovy.cz
Počet produktů: 15
Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek

Lidský faktor v době automatizace

Jisté je, že moderní doba už spoustu věcí zautomatizovala, protože je to pro výrobce rychlejší, efektivnější a nepochybně levnější. Jisté ale je, že bez lidí a jejich práce se pořád neobejdeme! Jaká je tedy práce skladníka? Myslíte, že je vcelku lehká a nijak příliš náročná?

Skladník hrdina

Práce skladníka nespočívá pouze v přemisťování zboží a jejich skladování, ale také v přesné evidenci, efektivitě práce a vydávání zboží. Skladník musí být přesný a rychlý. Musí vědět, kde a co najde, a nesmí se splést. Má tedy velkou odpovědnost a tu je třeba náležitě ocenit.

Dárky pro skladníky

Pracuje nějaký váš známý jako skladník? Pokud ano, určitě přijde doba, kdy budete přemýšlet, jaký byste mu rádi dali dárek, ať už k narozeninám, nebo třeba k svátku.

Skladníci mívají pauzu na svačinu, možná by se jim tedy hodilo něco praktického, co ve své práci využijí a co mu budou kolegové závidět. Zkuste mu jako dárek vybrat nějaký fajn hrnek na kávu s tematickým potiskem! Jeho pauza na kávu bude tak mnohem příjemnější a nejeden spolupracovník bude hrnek s vtipným nápisem závidět.

Skladníci většinou fasují oblečení, ale i v civilu preferují takoví muži (připouštíme, že v této profesi pracují i ženy, ale není jich tolik díky velké fyzické náročnosti) rovněž pohodlí a kvalitu. Zkuste tedy vybrat jako dárek vtipné tričko s potiskem! Skladem máme rozmanitou škálu všech barev a druhů triček ve stylovém designu. Trička jsou vyráběna z kvalitní bavlny s nejnovější technologií potisku, a proto se jedná o opravdu hodnotný dárek. Vtipné texty pobaví nejen obdarovaného, ale i jeho kolegy a okolí. A pokud toužíte po něčem opravdu speciálním, místo trička zvolte pohodlnou mikinu s kapucí, rovněž s potiskem, který může být i podle vašeho výběru! Tak nad čím ještě váháte? :)

Zobrazit