Trička pro studenty 

Studentský život, ach ta sladká doba mládí! Určitě také vzpomínáte na svá studentská léta! Je to čas nejen učení, ale především nejrůznějších setkání, získávání prvních zkušeností, prvních lásek i zklamání, a zároveň čas, kdy jsme ještě neměli tolik starostí jako později. Užívali jsme si svobodu a volnost a všechny barvy života.
Počet produktů: 9
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek

Studentský život – žádná procházka růžovou zahradou?

Samozřejmě, nechceme tím říci, že studentský život je v podstatě jeden velký mejdan (i když, pravda u někoho to tak být může) a že studenti to mají jednoduché. Vůbec ne. Při všem tom vzpomínání na doby mládí jsme zcela zapomněli na všechny ty nekonečné hodiny strávené učením, náročnými přednáškami, zkouškami, trémou, zda postoupíme dál a studenty ještě zůstaneme, a zda se zase o krůček dál přiblížíme našemu vysněnému povolání. Studentský život opravdu není tak jednoduchý, jak se na první pohled může zdát, a určitě si zaslouží nějaké ocenění.

Nejvhodnější dárky pro studenty

Mnozí studenti by určitě řekli, že nejlepší dárek by bylo mít hotové všechny zkoušky a mít tak volno před dalším semestrem. To mu bohužel ale jen tak splnit nemůžete. Pokud máte doma studenta, jistě přemýšlíte, jaký dárek mu vymyslet, ať už k svátku nebo k narozeninám, neboť třeba za úspěšně vykonanou zkoušku.

Často vám pomůže studentova záliba nebo jeho volnočasový koníček, ale předpokládáme, že nějaký podobný typ dárku už od vás student dostal. Pokud přemýšlíte o studijním pobytu někde v zahraničí, raději se s potencionálně obdarovaným domluvte předem, třeba byste se nemuseli setkat s velkým nadšením, a zbytečně tak vyhodili spoustu peněz.

Pokud byste rádi předali nápaditý a osobitý dárek, máme pro vás velmi dobrý tip. Jako téměř každý student jistě i ten váš považuje za svůj stejnokroj tričko a džíny. Proč mu tedy nevyhovět a nedat jako dárek stylové tričko s vtipným designem? Naše trička jsou velmi pohodlná a vyrobená z kvalitní bavlny, pohodlí je tedy zaručeno! A nejen že vtipný potisk na tričku dá všem najevo, že mátu čest potkat studenta, navíc pobaví obdarovaného i jeho okolí. Trička jsou dostupná jak v pánské, tak v dámské verzi, v nejrůznějších kombinacích barev a stylů. Pokud váš student studuje speciální obor a nenašli jste nic vhodného v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat! Rádi vám vytvoříme design na míru nebo natiskneme design dle vašeho motivu!

P.S. Pokud se vám tričko zdá málo, vězte, že nabízíme i krásné pohodlné mikiny s kapucí, které rovněž máme v nejrůznějších variantách potisků a barev! Stačí jen zalistovat na našem webu, tak směle do toho!

Zobrazit