Trička hory  

Někdo miluje dovolenou u moře a jiný preferuje hory. Někdo lenošení na pláži a někdo zase pěší výšlapy k horským velikánům. Také patříte mezi milovníky vysokých hor, kopců, lesů a strání, nekonečných rozhledů, prudkých horských bystřin a nedotčené přírody? V České republice máme to štěstí, že vlastně celé pásmo kolem našich hranic se sousedními státy tvoří pohoří. A díky velké rozmanitosti a rozdílům v jednotlivých horách máme stále co objevovat! Co víc, do sousedních států to nemám edaleko, tak
Počet produktů: 102
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 102 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 102 položek

Jaké dárky jsou nejlepší pro horaly?

Není to tak lehká otázka, jak by se mohlo zdát. Záleží třeba na tom, jakému typu turistiky se dotyčný věnuje, zda si jezdí do hor jen odpočinout, nebo se vypravuje na dlouhé túry, zda jezdí v zimě na lyže nebo v létě za pěší turistikou, či dokonce upřednostňuje cyklo výlety. Už z toho je patrné, že není vůbec jednoduché vybrat nějaký vhodný dárek nebo doplněk, který by se hodit právě tomu vašemu horalovi.

Pokud uvažujeme prakticky, určitě přijdeme na to, že takový milovník hor a výšlapů potřebuje především praktické oblečení. Říká se, že v horách byste měli nosit pokud možno výrazné prvky, aby vás v případě nouze bylo možné snadno dohledat. Existují nejrůznější varianty funkčního oblečení, to ale raději přenechme expertům. Co takhle ale pořídit vašemu příteli, kamarádovi či manželovi vtipné ponožky s potiskem? Pár dobrých ponožek patří mezi základní vybavení turistů a horalů a ty naše jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Jako bonus vám dodáme právě stylový a vtipný potisk, který vašeho turistu jistě pobaví.

Ideální dárek = tričko od nás!

Zdá se vám tričko jako dárek příliš fádní? Ale kdepak! Naše trička s potiskem jsou vyráběny z velmi kvalitní bavlny, pomocí nejnovější technologie potisku. Jsou velmi pohodlná a navíc můžete vybírat z nepřeberného množství vzorů, barev i střihů! Trička s motivem hor jsou tím pravým dárkem pro vašeho turistu, dokonale vyjádří jeho lásku k horám, tento dárek ho určitě potěší! Na výběr je ze střihů jak pro muže, tak i pro ženy. Trička s potiskem jsou velmi oblíbeným dárkem třeba u příležitosti narozenin, svátku nebo třeba výročí. Anebo taky jen tak :) Udělejte tak tomu svému horalovi radost a pořiďte mu tričko právě v našem online shopu. A pozor, pokud jste nenašli to pravé, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vyrobíme design na míru nebo podle vašeho návrhu!

Zobrazit