Tričko pro kamioňáky pro Řidiči 

V jedné české písničce se zpívá, že řidič, ten tvrdej chleba má. A je to tak. V současné době je na silnicích stále větší množství aut, a stále přibývají. Automobilová doprava je snad nejrozšířenější dopravou, jako pro nákladní dopravu, tak i pro osobní přepravu. A popravdě, ten, kdo je profesionálním řidičem, je dennodenně vystaven velkému psychickému stresu, tohle povolání tedy není vůbec záviděníhodné.Řízení se určitě věnujete i vy, pokud jezdíte každý den do práce, nebo třeba s dětmi do
Počet produktů: 24
Zobrazeno 1 – 24 z 24 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 24 položek

Je váš partner vášnivým motoristou nebo řidičem z povolání?

Určitě tedy víte, jaké vyžaduje řízení soustředění, rozhodnost a opatrnost. A pokud se váš milý věnuje motoristické zábavě ještě jako koníčku, pak klobouk dolů. Ať je to tak, nebo tak, jistě se najde příležitost, kdy byste rádi svého partnera obdarovali nějakým pěkným dárkem. A právě pro partnery všech vášnivých řidičů máme pár tipů.

3 nejlepší tipy na dárky pro řidiče

Řidič potřebuje v autě především pohodlí. Můžete tedy přemýšlet třeba o polstrovaných nebo tvarovaných potazích na sedačky, nebo třeba koženém krytu na volant, který celou jízdu zpříjemní. Spoustu řidičů si potrpí také na vůni a čistotu, tudíž není od věci zamyslet se nad sadou automobilové kosmetiky nebo třeba pěkným parfémem do automobilu.

Pokud je váš partner řidič kamionu a tráví na cestách spoustu času, mívá zároveň pauzy určené k odpočinku. Netroufáme si říct, jak moc pohodlný je odpočinek v kamionu, nicméně tento relax mu můžete ještě vylepšit. Pořiďte mu třeba pohodlný a měkoučký polštářek s tematickým potiskem! Polštářek je vyroben z kvalitního materiálu a zpříjemní mu chvíle odpočinku v kamionu, nehledě na to, že si na vás dozajista vždycky vzpomene, jakmile ho uvidí :)

Pokud chcete svému partnerovi dát najevo, jak si jeho práce nebo řidičských schopností ceníte, pořiďte mu jako dárek stylové tričko s potiskem! Trička jsou vyráběna v nejrůznějších designech s vtipnými nápisy, které jeho, i jeho přátele či kolegy zaručeně pobaví! Pro výrobu triček používáme vysoce kvalitní bavlnu, potisk je nanášen moderní technologií, která zaručuje dlouhodobou kvalitu potisku. Vybírat můžete jak ze střihů pro muže, tak i pro ženy, takže pokud je vaše partnerka vášnivou motoristkou, neváhejte a nechte jí natisknout stylové tričko s vtipným potiskem! :)

Zobrazit