Lyžování a snowboarding 

Lyžování patří bezesporu mezi nejoblíbenější zimní sporty. V České republice máme to štěstí, že jsme obklopeni horami po celé hranici, takže si můžeme vybrat hory podle svého gusta. A co víc, nemáme to daleko například i do slovenských Tater nebo do rakouských Alp. Češi jsou obecně milovníci lyžování a spoustu lidí se v zimní období vydává pravidelně za krásami hor a za pořádnou lyžovačkou.
Počet produktů: 15
Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek

Patříte mezi milovníky lyžování?

Lyžování je krásný sport, který v současné době zažívá velký boom. Lyžování je dokonce olympijským sportem, a nejen to alpské, neboli sjezdové. Někdo upřednostňuje běžecké lyžování, jiný dokonce propadl snowboardu. Ať tak nebo tak, hodně toho mají tyto sporty společného.

Jednoznačně potřebujete dobré vybavení. Ať už jsou to sjezdové lyže, běžecké lyže nebo snowboard, vždycky je třeba vybírat ve specializovaném obchodě, kde vám poradí odborníci v závislosti na vaší kondici, váze, výšce a zkušenostem. Zároveň je třeba lyže nebo snowboard doplnit odpovídající obuví. U lyží pak i o hůlky.

Dárek pro lyžaře a snowboardisty

Pokud přemýšlíte nad dárkem pro lyžaře nebo snowboardisty, máme pro vás několik tipů. Určitě neprohloupíte, pokud se rozhodnete dát jako dárek bezpečnostní helmu. V některých zemích je dokonce na svazích přilba povinnou výbavou. Jediná, avšak důležitá věc, kterou musíte vědět je, jaký obvod hlavy má váš lyžař. Pokud tohle nevíte, mohli byste se náramně splést, proto rozmýšlejte velmi dobře.

Na svahu určitě váš sportovec využije i dobré zimní rukavice, které jsou určeny pro lyžování nebo snowboarding. Rukavice jsou jedním z elementárních prvků výbavy, stejně tak jako ochranné lyžařské brýle, které jsou už pro mnohé také samozřejmostí. Zde je třeba vybírat dle vašeho vkusu i vkusu obdarovaného, obzvlášť ženy si potrpí na barevné kombinace, je tedy třeba dopředu vědět, jaký komplet daná osoba vlastní, aby se jí váš dárek opravdu hodil.

Co si budeme nalhávat, lyžařské vybavení je poněkud drahou záležitostí. Pokud nechcete utrácet příliš peněz, ale zároveň chcete darovat něco opravdu kvalitního, zkuste vybrat v našem online shopu stylové tričko s potiskem! Nabízíme nepřeberné množství rozmanitých vzorů pro lyžaře i snowboardisty! Tímto dárkem dáte najevo, že moc dobře víte o zálibě vašeho kamaráda či přítele a dokážete ji ocenit! Trička jsou vyráběna z kvalitní bavlny a pomocí nejnovější technologie potisku, jedná se tedy opravdu o špičkové kousky. A nebojte, máme varianty jak pro muže, tak i pro ženy, tak neváhejte a vybírejte!

Zobrazit