Tričko s kolem 

Cyklistika je v našich zemích velmi rozšířený sport, i když možná ne tak, jako třeba v Holandsku, kde je jízdní kolo velmi oblíbeným dopravním prostředkem, a na kole jezdí pravidelně všichni – mladí, i staří, do práce, za přáteli i zábavou. Ale i u nás je cyklistika velmi populární způsob, jak trávit svůj volný čas. Někdo upřednostňuje jízdu na silnici, druhý v terénu, někdo jezdí na kole do práce, a někdo prostě jen tak, do přírody, za odpočinkem. Jízda na kole je jedna ze základních dovedností
Počet produktů: 99
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 99 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 99 položek

Jaké existují ty nejlepší cyklodárky?

Pokud přemýšlíte, čím obdarovat vášnivého cyklistu, možná vám můžeme pomoci. Nemyslíme, že byste chtěli kupovat rovnou nové kolo, spíš by se mohly hodit nějaké doplňky, které vašemu cyklistovi jízdu zpříjemní.

Pokud se jedná o malé slečny nebo kluky, dobrým nápadem je zvonek na kolo nebo houkačka. Děti, byť jsou v jízdě na kole šikovné, se občas zakoukají někam jinam než na cestu, protože je zaujme vlastně cokoli, takže je třeba na poslední chvíli dát o sobě vědět. A právě tady by se mohl zvonek nebo houkačka hodit. Obzvlášť malé slečny bývají z nového doplňku pro jejich růžové kolo nadšené.

Jestli už váš cyklista odrostl dětským střevíčkům, a jezdí pravidelně, možná by se mu mohly hodit cyklistické rukavice. Jsou vyráběny ze speciálního materiálu a jako bezprstové, pomáhají zvýšit komfort při delším řízení, aby cyklistu nebolely dlaně například při otřesech v terénu, a zároveň zamezují prokluzování řídítek v důsledku pocení.

Univerzální dárek pro všechny vášnivé cyklisty

Existuje vůbec dárek, který je vhodný pro všechny, kteří holdují cyklistice? Ale ano, u nás ho hravě vyberete! :) Co takhle vybrat jako dárek stylové tričko s potiskem? Trička s vtipným potiskem s tematikou cyklistiky jistě potěší každého, kdo má rád jízdu na kole a pobaví nejen jeho, ale i jeho okolí! Myslíme si, že se jedná o opravdu jedinečný a osobitý dárek, ať už třeba k narozeninám, k svátku nebo k nějakému výročí. Trička jsou velmi pohodlná a vyrobená z kvalitní bavlny. Určitě se tedy jedná o kvalitní kousek, který si rádi vezmete pro svou jízdu na kole :) Potisk vyrábíme pomocí nejnovější technologie, tudíž vydrží i vaši rychlou jízdu! Vyrábíme trička pro muže i ženy, pokud byste nevybrali mezi našimi vzory, neváhejte nás kontaktovat! Rádi vám natiskneme vlastní design podle vašeho vkusu nebo návrhu! Takže vážení, šlápneme do pedálů! :)

Zobrazit