Design trička 

Co se vám vybaví, když si řeknete slovo design? Jsou to stavby, stylový nábytek, nebo třeba užité umění? Šaty, doplňky, šperky? Všechny tyto věci mají jedno společné – design může být jak tvůrčí činnost, tak i výsledek této tvůrčí činnosti. Někdo se zabývá návrhy třeba staveb, někdo naopak užitého umění – každý podle svého vkusu. Oblast designu je také důležitá v technické sféře, ať už jde o mobily, počítače nebo grafické programy. Nebýt designu, žili bychom ve světě fádním, nudném a šedém. A to
Počet produktů: 21
Zobrazeno 1 – 21 z 21 položek
Zobrazeno 1 – 21 z 21 položek

Dárky s designem

Pro někoho, kdo se designem, nebo návrhářstvím zabývá, je velmi těžké vymýšlet dárky. Dost často má totiž daný člověk velmi specifický a vyhraněný vkus a raději bychom tedy nepořizovali žádný moderní kousek, ať už by šlo o vázu nebo šaty. Vězte ale, že takový člověk má velmi vyvinutý cit pro barvy a krásu, takže raději od takových dárků ruce pryč.

Dárky s nápadem budou to pravé!

Pokud si jednoduše nevíte rady, vězte, že dárky s nápadem budou to pravé pro vašeho kamaráda, známého či přítele, který se zabývá designem! Jestli ho chcete rozesmát, možná budou tím pravým vtipné ponožky s potiskem! Kvalitní materiál ponožek zaručuje naprostý komfort a garantujeme vám, že takový stylový kousek ve svém šatníku ještě nemá!

Je oslavenec milovníkem odpočinku? Zkuste mu jeho relax ještě více zpříjemnit a darujte mu stylový polštářek s potiskem! Polštářky jsou vyráběny z kvalitního a měkoučkého materiálu a jsou tedy pro chvíle odpočinku tím pravým! Stylový potisk podle vašeho výběru navíc dává vzniknout nezapomenutelnému dárku :)

Pokud chcete oslavencům šatník obohatit o další stylový kousek, který zaručeně ještě nevlastní, vyberte mu v našem online shopu vtipné tričko s potiskem! Stylová designová trička jsou určena jak pro muže, tak pro ženy, a na výběr máte ze široké škály motivů, barev a vzorů! Trička jsou vyráběny z vysoce kvalitní bavlny a potisk je nanášen pomocí nejnovější technologie, takže se jedná opravdu o trvanlivý kousek :) Pokud byste nevybrali z naší široké nabídky, nemusíte zoufat. Rádi vám vyrobíme potisk přesně na míru, podle vašeho návrhu nebo předlohy! Tak na co ještě čekáte? Tři, dva, jedna, vybíráme! :)

Zobrazit